Prezenty z okazji rocznicy ślubu

Total
0
Shares

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja dla wszystkich małżonków. Tego dnia przypominają sobie wypowiedziane kilka lat wcześniej sakramentalne ?tak?. To okazja do głębszych refleksji oraz nieukrywanych wzruszeń. To również okazja, aby docenić swoją drugą połówkę za wszystko to, co dla nas zrobiła. Małżeństwo to czas próby i wytrzymałości związku. To czas ustępstw oraz ponoszenia konsekwencji związanych ze swoimi wyborami. Małżeństwo jest najpiękniejszą na świecie instytucją dwojga kochających się ludzi tworzących rodzinę. Warto przynajmniej raz w roku, w dzień przypadający na rocznicę ślubu docenić swoją drugą połówkę za to, że trwa przy nas nieustannie, wspiera nas, znosi nasze humory i dodaje uśmiechy podczas gorszych dni. Prezent na rocznicę ślubu powinien być wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Rocznica ślubu opisana w gazecie

Czy wyobrażasz sobie, że trzymasz w ręku unikalne wydanie gazety, która w całości poświęcona jest Waszej rocznicy ślubu? Spersonalizowana gazeta to oryginalny pomysł na prezent dla małżonków. Możesz w gazecie umieścić wszystkie artykuły o najważniejszych w Waszym życiu chwilach. Taki prezent z pewnością wywoła wiele uśmiechu i chwil wzruszenia. Już teraz pomyśl nad tytułem gazety, który będzie specjalną dedykacją dla drugiej połówki!

Z okazji rocznicy

Źródło: gazetomania.pl

Puzzle z Waszych zdjęć

A co powiecie na wyjątkowe puzzle, które składają się z 1000 elementów. Wspólne układanie puzzli to świetna zabawa, tym bardziej, że końcowy efekt na pewno Was zaskoczy. Puzzle stworzone z Waszego zdjęcia to oryginalny i nietuzinkowy pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Puzzle pakowane są do eleganckiego dwuczęściowego błyszczącego pudełka, składającego się z denka oraz wieczka, na którym znajduje się przesłane zdjęcie, tak jak każde puzzle zakupione w sklepie.

Z okazji rocznicy

Źródło: prezentyna.pl

Serca romantycznej pary

Jeśli lubicie choć odrobinę romantyzmu w Waszym związku małżeńskim, warto postawić na prezent odwołujący się do uczuć. Figurka przedstawiająca dwa serca na podstawce wraz z usługą grawera na dołączonej do figurki blaszce to prezent nie tylko gustowny, ale również praktyczny. Możesz umieścić go w widocznym miejscu na swoich meblach, a tym samym zadziwiać gości nienaganną dekoracją. Dodatkowo usługa grawera pozwoli Ci w oryginalny sposób wyrazić swoje uczucia.

Z okazji rocznicy

Źródło: crystals.pl

Piękny kwiat namiętności

Bardzo nastrojowa kompozycja róży 3D wygrawerowana w statuetce ze szkła kryształowego to piękny i romantyczny prezent. Z pewnością zachwycisz nim swoją drugą połówkę podarowując go z okazji rocznicy ślubu. Dodatkowo istnieje możliwość wygrawerowania Twojej własnej dedykacji, życzeń lub podziękowań dla ukochanej osoby.

 

Bujając w przestworzach

A może postaw na niestandardowy prezent? Lot samolotem ? jak Ci się podoba taki pomysł? Poszybuj w przestworza i odkryj świat z innej perspektywy. Ale to nie jedyna atrakcja jaka na Was czeka w czasie lotu widokowego. Możecie chwycić za stery i przekonać się na własnej skórze, jaka to frajda byc? pilotem. Taki prezent na pewno zachwyci Twoją drugą połówkę, a co najważniejsze, będzie niezapomniany do końca życia.

Z okazji rocznicy

Źródło: prezentokracja.pl

Jak Wam się podobają wybrane przez nas prezenty z okazji rocznicy ślubu?

Artykuły podobne