Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny interesującej się modą

Total
0
Shares

fot. chewyjunior.com.bd

Prezent na 18 urodziny musi być równie niesamowity, co sama osiemnastka. Jednak najważniejsze, żeby się podobał i był zgodny z zainteresowaniami jubilatki! Jeśli zatem dziewczyna, dla której szukasz prezentu jest fanką mody to świetnie trafiłeś. Przedstawiamy kilka pomysłów, które spodobają się każdej fashionistce.

Prezent na 18 ? stwórz swój strój

 Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny inspirującej się modą-własna kreacja

fot. numakurayokan.com

Jubilatka nie tylko interesuje się modą, ale kiedyś sama chciałaby zostać projektantką? Możesz dać jej na to szansę z okazji urodzin. Wykup dla niej możliwość zaprojektowania własnej sukienki, butów, czy torebki. Nie tylko poczuje się jak prawdziwa designerka, ale również będzie miała ciuch, w którym nie minie na ulicy nikogo innego. Może tym prezentem otworzysz jej drzwi do wielkiego świata mody?

Do tego pomysłu mamy także alternatywę. Jeśli wiesz, że jubilatka trzyma swoje własne projekty w szufladzie i wstydzi się ich zaprezentować, zrób to za nią ? porozsyłaj jej projekty do odpowiednich szkół, czy firm z branży modowej. Być może w ten sposób będziesz mieć swój udział w karierze młodej fashionistki. PAMIĘTAJ! Zrealizuj ten pomysł tylko jeżeli zaprojektowane przez dziewczynę ciuchy uważasz za naprawdę świetne.

Stylowe zakupy

Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny inspirującej się modą-zakupy ze stylistką

fot. blog.vendhq.com

Ten prezent jest dość kosztowny, dlatego możecie zrzucić się na niego w kilka osób. Cały pomysł polega na wynajęciu stylistki, która pójdzie z jubilatką na zakupy i pomoże jej dobrać odpowiednie kroje, materiały, dodatki. Nawet jeżeli koleżanka zna się na modzie, to shopping ze specjalistką z pewnością ją ucieszy. Dodatkowo będzie mogła poczuć się, jak prawdziwa gwiazda!

Prezent na 18 urodziny dla aspirującej fotomodelki

 Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny inspirującej się modą-sesja zdjęciowa

fot. meetup.com

Być może koleżanka nie widzi siebie w świecie mody jako osoby, która ubrania tworzy, ale jako tą, która je nosi i rozsławia? Wówczas zaskocz ją profesjonalną sesją zdjęciową! Mimo, że wielu młodych ludzi amatorsko zajmuje się fotografią, to pozowanie przed profesjonalistą na pewno będzie innym rodzajem zabawy. Przy okazji jubilatka usłyszy kilka cennych rad związanych z fotomodelingiem.

Nowoczesny zegarek jako prezent na 18 urodziny

 Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny inspirującej się modą-nowoczesny zegarek do iPhone

fot.  engadget.com

Ostatnio supermodnym gadżetem stały się iWatche. Nie dość, że te stylowe zegarki dopełnią niemalże każdy strój ze względu na szeroką gamę wzorów, spośród których możemy wybierać, to przede wszystkim są niesamowicie funkcjonalne. Co prawda jest to dość kosztowny prezent, ale siłami wszystkich urodzinowych gości na pewno uda się taki pomysł zrealizować.

Potrzebujesz jeszcze więcej 18-stkowych inspiracji? Zajrzyj tutaj:

idealne prezenty na 18 urodziny

Artykuły podobne