Prezenty dla nastolatki ? youtuberki

Total
0
Shares

fot. popsop.com

Od jakiegoś czasu panuje szał na youtuberów. Tematyka ich kanałów jest bardzo szeroka: od mody, przez fitness po śmieszne filmiki. Dlatego fajnie, żeby prezenty dla nastolatki – youtuberki pasowały do obszaru, którym się zajmuje. Przed Tobą kilka pomysłów, które na pewno spodobają się Tobie i obdarowanej.

1. Nowe kosmetyki dla vlogerki zajmującej się makijażem

 Idealny prezent na 18 urodziny dla youtuberki-nowe kosmetyki dla vlogerki makijażowej

więcej

fot. wheretoget.it

Jeśli nastolatka na swoim youtubowym kanale zamieszcza filmiki instruktażowe na temat robienia makijażu, z pewnością zużywa do tego mnóstwa kosmetyków. Podaruj jej profesjonalny zestaw do makeupu z dobrej firmy, a jestem pewna, że ucieszy się z prezentu. Może nawet wypróbuje jakiś obłędny makijaż na Tobie 😉

2. Bon podarunkowy na zakupy ciuchowe dla vlogerki zajmującej się modą

Idealny prezent na 18 urodziny dla youtuberki-bon upominkowy

więcej

fot. kasiantestuje.blogspot.com

Jednym z najbardziej popularnych obszarów wśród youtuberek jest oczywiście moda. Jednak o ile nastolatka nie tworzy stylizacji wyłącznie ze skarbów znalezionych w lumpeksach, jest to dość drogie zajęcie. Dlatego dobrym pomysłem będzie odciążenie budżetu dziewczyny (oraz jej rodziców) i w ramach prezentu podarowanie jej bonu do wykorzystania w jej ulubionej sieciówce.

3. Niezawodny sprzęt do kręcenia nowych filmików

Idealny prezent na 18 urodziny dla youtuberki-nowy sprzęt do nagrywania filmików

więcej

więcej

fot. mobe.com

Niezależnie od poruszanej tematyki na swoim kanale, wiadoma sprawa, że zamieszczane filmiki muszą być w dobrej jakości. Jeśli zatem nastolatka jest dopiero początkującą vlogerką i nie posiada jeszcze całego profesjonalnego sprzętu, zbawienny może okazać się prezent w postaci porządnej kamerki internetowej, ręcznej lub nawet gimbal, który utrzyma kamerę w odpowiedniej pozycji.

więcej

4. Sprzęt do nagrywania muzyki dla youtuberki – wokalistki

Idealny prezent na 18 urodziny dla youtuberki-nowy sprzęt do nagrywania muzyki

fot. transom.org

Ten pomysł jest zbliżony do poprzedniego, jednak przeznaczony jest konkretnie dla wokalistek lub instrumentalistek. Jeżeli nastolatka pragnie dzielić się swoim muzycznym zamiłowaniem i talentem z internetową publicznością, zamieszczane przez nią nagrania muszą być w naprawdę dobrej jakości. Spróbuj się zorientować, czy posiada już odpowiedni sprzęt, dzięki któremu wstawia najlepsze możliwe nagrania.

5. Niezapomniane przeżycia dla youtuberki promującej aktywny styl życia

Idealny prezent na 18 urodziny dla youtuberki-jazda na torze kartingowym

fot. gokartsplus.net

Młoda youtuberka na swoim kanale promuje fajne sposoby na spędzanie wolnego czasu? W takim razie do wyboru na prezent masz wiele opcji! Możesz podarować jej voucher na skok ze spadochronem, flyboard, naukę nurkowania, czy na strzelnicę. A może interesuje się także fitnessem? Wtedy na pewno chętnie skorzysta z karnetu na pole dance albo na squasha.

Wciąż nie zdecydowałaś co podarować? Zainspiruj się bardziej:

Prezent na urodziny dla dziewczyny do 70 zł! Top 10 najlepszych pomysłów

Artykuły podobne