Prezent na 18 urodziny od chrzestnej dla fana elektroniki

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej dla fana elektroniki

Total
0
Shares

Jaki powinien być prezent na 18 urodziny od chrzestnej? Porządny, kosztowny, trafiony! W czasach, gdy bardzo modne są elektroniczne gadżety spełnienie tych trzech kryteriów stało się znacznie łatwiejsze. Przed Tobą kilka pomysłów na osiemnastkowy upominek dla osoby ceniącej technologię. Spójrz, co przygotowaliśmy i śmiało korzystaj z naszych propozycji.

Czytaj także nasz poradnik o prezentach na 18 urodziny

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: iWatch

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: iWatch

Super modnym gadżetem ostatnich sezonów są iWatche. Te wielofunkcyjne zegarki nie tylko fajnie wyglądają i są praktyczne, ale także dzięki wielu aplikacjom zapewniają świetną rozrywkę. Ten prezent będzie idealny dla osoby, która interesuje się nowymi technologiami, a odkrywanie nowych aplikacji jest niczym hobby. Do wyboru masz wiele wzorów, więc taki prezent będzie pasował zarówno do dziewczyn i chłopaków.

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: słuchawki

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: słuchawki

Kiedy patrzymy na nastolatków idących samotnie ulicami, dostrzegamy, że niemalże każdy z nich ma słuchawki na uszach. Jednak naprawdę dobry sprzęt kosztuje sporo pieniędzy. Właśnie dlatego idealnym prezentem na osiemnastkę, który na pewno przyda się  będą markowe słuchawki nauszne, najlepiej by były również bezprzewodowe.

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: iPhone

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: iPhone

W pracy, w szkole, w kawiarniach… Coraz więcej osób korzysta z iPhonów. Dlaczego stały się takim fenomenem? Mają elegancki wygląd, dużą pamięć wewnętrzną, świetną jakość zdjęć i oryginalny system operacyjny, na który istnieje mnóstwo aplikacji. Jeśli zatem twój chrześnik lub chrześnica wciąż nie posiada, któregoś z nowszych modeli iPhona, osiemnaste urodziny będą idealną okazją, by go podarować.

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: dron z kamerą

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: dron z kamerą

Fantastyczną, twórczą zabawą, która może się również przerodzić w pracę jest sterowanie dronem z zamieszczoną kamerą. Widoki, które nagrywa z góry nie tylko są piękne, ale czasami mogą również zaskoczyć. Kiedy nastolatek nauczy się dobrze posługiwać takim prezentem, może nawet zarabiać na nagraniach. Zatem upominkiem w postaci drona z kamerą możesz się także przyczynić do pierwszego biznesu jubilata.

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: gimbal ręczny do kamery

Prezent na 18 urodziny od chrzestnej: gimbal ręczny do kamery

Kolejnym prezentem, którym zachwycisz osobę interesującą się nagrywaniem będzie ręczny gimbal do kamery. Ten prezent sprawdzi się szczególnie, jeżeli jubilat ma własny kanał na youtube.pl lub prowadzi vloga. Upominek fajnie sprawdzi się także przy kręceniu domowych dokumentów, czy relacji z podróży. Każdy fan kamer będzie zadowolony z takiego prezentu.

Chcesz więcej? Zapraszamy tutaj:

Jaki prezent na 18? Szalony!

Hobbystyczny prezent dla chłopaka na 18

Prezent na 18 dla przyjaciółki ? sentymentalny, wzruszający upominek

Artykuły podobne