jaki prezent na 18? szalony!

Jaki prezent na 18? Szalony!

Total
0
Shares

Zastanawiasz się jaki prezent na 18 będzie niepowtarzalny, zwariowany i na pewno się spodoba? Znamy odpowiedź na to pytanie! Z naszą pomocą z pewnością zachwycisz jubilata lub jubilatkę. Nie wierzysz? Zaufaj nam i przekonaj się na własnej skórze, a później podziel się w komentarzu reakcją osoby obdarowanej 😉

Jaki prezent na 18?: Totalny odlot

jaki prezent na 18_tunel aerodynamiczny

fot. wawalove.pl

Uzyskanie pełnoletności jest niczym zerwanie się z łańcucha, poczucie swobody, wolności. Żeby jeszcze podkreślić ten stan, człowiek najchętniej wzniósłby się w powietrze i odfrunął. Dzięki coraz większej popularności tuneli aerodynamicznych można tego prawie dokonać! O ile odlecieć w nieznane nie możemy, o tyle wznieść się w powietrze już tak. Kilka minut tego kontrolowanego lotu zapewnia niesamowite przeżycia, których nie można z niczym porównać.

Szukasz prezentu na 18 urodziny? Zajrzyj na podstronę dedykowaną prezentom na 18-stki!

Jaki prezent na 18?: Jazda bez trzymanki

jaki prezent na 18_jazda bez trzymanki

fot. auto-kursy.pl

Osiemnastkowicz jest fanem lub fanką szybkiej jazdy? W takim razie będzie zachwycony możliwością ekstremalnej jazdy sportowym samochodem. Możesz wybrać opcję jako pasażer lub kierowca. Fajnym pomysłem jest także podarowanie lekcji driftu. Jednak ta ostatnia opcja wskazana jest dla osób, które miały już do czynienia z prowadzeniem auta.

Jaki prezent na 18?: Cel ? pal

jaki prezent na 18? cel - pal

fot. rage.com.my

Świetną opcją prezentową skierowaną dla całej paczki znajomych jest laserowy paintball. Nawet jeśli jubilat nie robi imprezy osiemnastkowej możesz zebrać kilku przyjaciół i zabrać jego lub ją na wystrzałową mini imprezę. W ten sposób zapewnisz ekscytującą zabawę nie tylko osobie obdarowanej, ale również Waszej całej imprezowej ekipę.

Jaki prezent na 18?: Zagadkowa ucieczka

jaki prezent na 18_zagadkowa ucieczka

fot. roomescape.pl

Kolejnym hitem ostatnich miesięcy są gry typu escape room. Istnienie już wiele motywów przewodnich, na przykład ucieczka z więzienia, rozwiązanie sprawy morderstwa, czy wydostanie się z nawiedzonego domu. Rodzaj gry proponujemy wybrać zgodnie z ulubionym gatunkiem filmowym jubilata. Wówczas poczuje się, jak główny bohater kinowej produkcji.

Jaki prezent na 18?: Dream jump

jaki prezent na 18_dream jump

fot. dreamjump.pl

Jubilat uwielbia adrenalinę? Więc ta propozycja nie może mu się nie spodobać! Dream jump to skok z wysokich budynków. Jest to miejska alternatywa dla skoku na bungee. Jeśli jednak zbieracie się na prezent w więcej osób możecie zainwestować na przykład w skok ze spadochronem. Mimo, że te skoki zupełnie się od siebie różnią, oba zapewnią mocne wrażenia, zapamiętane na długie lata.

Wciąż nie zdecydowałeś co wybrać? Zajrzyj także tutaj:

Hobbystyczny prezent dla chłopaka na 18

Prezent na 18 dla przyjaciółki ? sentymentalny, wzruszający upominek

Artykuły podobne