prezent na 40 urodziny

Podobno życie zaczyna się po czterdziestce. Chociaż młodsi ludzie zazwyczaj obawiają się przekroczenia tej magicznej granicy, faktem jest, że wchodząc w etap wieku średniego mężczyźni nabierają klasy, czasami zmieniają niektóre sfery swojego życia i podejście do świata. Są bogaci w doświadczenia i gotowi na zdobywanie kolejnych. Niektórzy mogą nazwać to kryzysem wieku średniego, ale być może prawda jest taka, że to właśnie ten moment, kiedy dopada nas wiele przemyśleń i refleksji związanych ze wszystkim, co zdarzyło się w naszym życiu dotychczas, które pomagają nam na wprowadzenie potrzebnych zmian. W związku z tak ważnym wydarzeniem w życiu faceta, prezent którym go obdarowujemy musi być idealnie dobrany do jego obecnej sytuacji.

Klasyczna elegancjaelegancki zegarek na 40 urodziny dla mężczyzny

fot. newsweek.pl

Chcesz wiedzieć więcej o prezentach na 40 urodziny? Odwiedź nasz poradnik na podstronie dedykowanej 40 urodzinom.

Jeśli nasz jubilat jest typem zadbanego, eleganckiego pana za pewne ceni sobie stylowe przedmioty codziennego użytku. Praktycznym, a zarazem ekstrawaganckim prezent może okazać się na przykład piękny pędzel do golenia, oryginalny kubek podróżny, skórzany pokrowiec na prezerwatywę, czy nawet spersonalizowany brylok do kluczy. Jeżeli obdarowywany 40 latek jest dla nas kimś bardzo ważnym, a nasze fundusze nie są zbyt ograniczone możemy zaszaleć i kupić elegancki zegarek. Myślę, że każdy stylowy facet doceni taki gest.

Gadżetoman

prezent na 40 urodziny dla faceta - pilot do kobiety

fot. pinstopin.com

Nie bez powodu mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Prawda jest taka, że nigdy nie wyrastają z zabawek i bajerów. Zmienia się jedynie ich profil. Kiedyś bawili się samochodzikami, dziś nimi jeżdżą. Kiedyś dostawali na prezenty gry planszowe, które dziś możemy zamienić na gry alkoholowe lub grawerowane szachy. Zapewne każdy z nich marzy także o możliwości sterowania dozwoloną kobietą. Taką (na szczęście złudną;)) możliwość, także możemy mu ofiarować w postaci specjalnego pilota. Niewątpliwie każdy z nas lubił w dzieciństwie patrzeć na tęczę. Dziś możesz zapewnić jubilatowi oglądanie tęczy na zawołanie, dając mu generator tęczy. Podobnych gadżetów jest cała masa, wystarczy po prostu dobrze poszukać.

Ciała niebieskie

gwiazdka z nieba na 40 urodziny dla mężczyzny

fot. rmf24.pl

Bardzo często jako oznakę oddania mówi się, że ściągnęło by się dla kogoś gwiazdkę z nieba. Obecnie jest to w pewnym stopniu możliwe. Co prawda ściągnąć gwiazdki się nie da, ale nazwać ją wybranym imieniem już tak. Osobiście uważam, taki prezent za niesamowicie romantyczny, dlatego moim zdaniem powinien być przeznaczony dla osoby, która zajmuje w naszym życiu szczególne miejsce. W końcu nie każdy zasługuje , by mieć na niebie coś swojego.

Czterdzieste urodziny w pewnym stopniu przypominają osiemnaste. W tym wieku również wkraczamy na jakiś kolejny poziom. Rozpoczyna się wówczas kolejny etap naszego życia. Dlatego miło by było podarować prezent, który podkreśli tą szczególną chwilę.

Czytaj więcej:

Prezent dla fana rock’n’rolla!

Wystrzegaj się tego! 6 najczęstszych modowych wpadek mężczyzn!

Artykuły podobne