fot. huffingtonpost.co.uk

Dbanie o dom to bardzo ciężka praca, w dodatku nieustanna. Kobiety troszczące się o ognisko domowe muszą poświęcić wiele energii, by ich wysiłek został doceniony. Żyjemy w epoce kobiet wyzwolonych, które wyszły do pracy zarobkowej i to oczywiście wspaniale, że zmniejszyła się różnica między rolami kobiety i mężczyzny, jednak nie zapominajmy przez to, że praca w domu to również praca. Być może nie każdej kobiecie ona odpowiada, ale nie należy umniejszać jej znaczenia. Właśnie dlatego prezent na 40 urodziny dla pani zajmującej się domem musi być tak samo szczególny, jak jej wkład w wygląd jej mieszkania oraz energię jaka w nim panuje.

Umilacze gotowania

patelnia dla Pani Domu

fot. czterykaty.pl

Każdy z nas lubi pracować na sprawnym sprzęcie. Również gospodyni domowa czerpie zdecydowanie większą radość z przygotowywania posiłków kochanej rodzinie, gdy w kuchni posiada wyposażenie ułatwiające jej pracę. Prezent do kuchni nie musi być szczególnie wyszukany, wystarczy by ułatwił codzienne domowe obowiązki. Zatem idealnym prezentem dla pani domu mogą okazać się kolorowe szwajcarskie noże lub porządna i ładna zarazem patelnia. Najważniejsze by prezent się przydał.

Tron dla królowej domu

wygodny fotel dla pani domu

fot. pinterest.com

Jak wiadomo, gospodarz domu musi mieć swój osobisty tron, nawet jeśli nie będzie osadzany złotem 😉 Zatem Pani Domu nie może być gorsza! Należy jej się wygodne miejsce, w którym po ciężkim dniu pracy, w końcu będzie mogła odetchnąć i oddać się przyjemnościom. W zależności od tego, czy woli odpoczynek w domu, czy na powietrzu mamy dwie opcje ? wygodny fotel lub huśtawkę ogrodową. Jedno jest pewne ? żadna kobieta nie pogardzi takim prezentem.

Rodzina na 1. Miejscu

rodzinne zdjęcia na prezent dla pani domu

fot. dcngallery.pl

Nie ważne, czy kobieta pracuje w domu, w biurze, czy gdziekolwiek indziej, jedno jest pewne ? na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę. Taka już nasz natura, że za obowiązek, ale również przyjemność uważamy podtrzymanie ogniska rodzinnego. Między innymi z tego powodu otaczamy się zdjęciami dzieci, męża, rodziców, nawet zwierzaków. Jeśli wiesz, że Twoja jubilatka także ceni w swoim otoczeniu twarze najbliższych zrób jej niespodziankę i podaruj obraz lub fototapetę stworzoną na podstawie jej ulubionej rodzinnej fotografii.

Odrobina luksusu

piękna biżuteria dla pani domu

fot. sparklephotography.com

Chyba nie ma kobiety, która nie lubiłaby jakiegoś rodzaju biżuterii. Błyskotki podkreślają nasz styl, dodają pewności siebie, pomagają wyróżnić się spośród tłumu. Podarowanie biżuterii na prezent może Ci się wydać dość banalne albo wręcz nudne, ale prawda jest taka, że pod warunkiem, że znamy styl obdarowywanej, to takie ozdóbki zawsze sprawiają kobiecie radość. A przecież właśnie o to chodzi w dawaniu prezentów ? o uśmiech jubilatki.

Mimo, iż kobiety są zmienne jak pogoda, to są rzeczy, które zawsze pozostają takie same. Przy dawaniu prezentów wykorzystajmy właśnie te stałe, a na pewno uda nam się wybrać odpowiedni podarunek.

Czytaj więcej:

Poradnik o prezentach na 40 urodziny 

Co kupić koleżance na urodziny. 6 uniwersalnych prezentów

Pomysł na prezent dla kobiety niezależnej

Artykuły podobne

Moda na jesień 2011

Drogie panie, jesień zbliża się wielkimi krokami, zatem czas zacząć myśleć o kompletowaniu garderoby na nieco chłodniejsze dni. Już od kilku sezonów doskonałym i ekonomicznym źródłem świetnych kolekcji mody jest…
Zobacz więcej ...