prezent na 50 rocznicę ślubu_ślubna fotografia

Prezent na 50 rocznicę ślubu – sentymentalnie, ale nie nudno!

Total
0
Shares

Złote gody to wyjątkowe święto owiane magiczną atmosferą. Dlatego prezent na 50 rocznicę ślubu powinien być dobrze przemyślany. Jednak mimo wzniosłości okazji nie może być przecież nudny. Przedstawiamy kilka pomysłów na podarunek, który będzie sentymentalny, wzruszający i wywoła szczere zadowolenie.

Elegancki, spersonalizowany alkohol

prezent na 50 rocznicę ślubu_spersonalizowany alkohol

fot. crazyshop.pl

Odwieczną tradycją jest wznoszenie toastów z okazji większych wydarzeń mocniejszymi trunkami. Jednak alkohol w zwykłej butelce po wypiciu zostawi jedynie uśmiech na twarzy i dobry humor. Jeśli jednak podarujemy wino, czy whiskey  w spersonalizowanej butelce lub skrzynce, to nawet po opróżnieniu szkła, wciąż zostanie pamiątka symbolizująca świetną atmosferę, która wynikła po uraczeniu gości trunkiem. Taki prezent na rocznicę ślubu może zachować się na kolejne 50 lat 🙂

Prezent na 50 rocznicę ślubu ? miłość jak z obrazu

prezent na 50 rocznicę ślubu_miłość jak z obrazu

fot. allpopart.com

Tradycyjne obrazy to już przeżytek. Na złote gody podaruj piękny obraz wykonany na bazie fotografii świętujących. Motyw możesz wybrać spośród wielu wersji. Na przykład porównanie zdjęcia ze ślubu oraz z czasów współczesnych lub obraz-fotografia inspirowana przez Andy Warhola. Taki prezent na pewno wzruszy każde małżeństwo.

Książka wspomnień

prezent na 50 rocznicę ślubu_księga wspomnień

fot.  serendipityissweet.com

Być może obraz przedstawiający świętujące małżeństwo nie będzie pasował do wnętrza mieszkania, ale Ty wciąż chcesz podarować pamiątkowy prezent związany z fotografią. W takim wypadku jako prezent na 50 rocznicę ślubu wręcz piękny album wypełniony chronologicznie zdjęciami świętujących. Jeśli jesteś kreatywny i lubisz wymyślać piękne historie, to album może być formą książki, w której opiszesz historię małżeństwa, a zdjęcia będą jej ilustracjami.

Kryształowa miłość na prezent na 50 rocznicę ślubu

prezent na 50 rocznicę ślubu_pamiątkowe kryształy

fot. krysztaly3d.pl

Jeśli bardzo zależy Ci, żeby podarować coś sentymentalnego i romantycznego, to dobrym pomysłem na prezent na 50 rocznicę ślubu może okazać się kryształowa statuetka z pięknym kwiatem i wygrawerowanym cytatem. Możesz także wybrać wersję ze świecznikiem. Płomień odbijający się od kryształu nada ciepłej atmosfery w każdym małżeństwie.

Prezent na 50 rocznicę ślubu musi oddawać piękny charakter imprezy. W końcu 50 lat małżeństwa to ogromny powód do dumy, ale przede wszystkim radości. Niech podarunek z tej okazji będzie równie wspaniały, jak samo wydarzenie.

Czytaj także:

Prezent na 10 rocznicę ślubu, który pomoże pozbyć się rutyny

Prezent na ślub koleżanki – jak wybrać odpowiedni podarunek?

Artykuły podobne