Prezent na Dzień Chłopaka dla prawdziwego gentleman?a

Total
0
Shares

Niezależnie od wieku, wykształcenia, czy zainteresowań każdy pan tak samo zasługuje na prezent z okazji swojego święta. Dlatego nadszedł najwyższy czas, by rozpocząć poszukiwanie najlepszego podarunku na Dzień Chłopaka. Jeśli jednak nic nie przychodzi Ci do głowy, przedstawiam zestawienie prezentów idealnych dla prawdziwego gentleman?a.

Pod włos

elegancki pędzel do golenia dla gentleman'a

fot. http://www.pedzle-borowski.pl/

Jeśli Twój mężczyzna nie ma w zwyczaju nosić długiej brody, idealnym prezentem może okazać się elegancki, oldschool?owy pędzel do golenia. By prezent było kompletny możesz także dobrać odpowiedni krem, który Twój chłopak rozprowadzi nowym pędzlem. Z tym klasycznym gadżetem każdy facet pokocha się goilić.

Jadalna figurka

czekoladowy prezent na dzień chłopaka

 

fot. chocolissimo.pl

Typowe bombonierki to już przeżytek. Jeżeli Twój mężczyzna lubi słodkości kup mu coś znacznie bardziej oryginalnego ? czekoladową figurkę. W zależności od jego upodobań możesz podarować BMW, butelkę, but piłkarza, a nawet samoloty. Nie dość, że będą świetnie wyglądać to również smakować!

Profesjonalny podpis

długopis dla prawdziwego gentleman'a

fot. Weget Personal

Wieczne pióro kojarzy się z profesjonalizmem, szykiem i elegancją. Twój facet posiada wszystkie te cechy? Podaruj mu pióro lub piękny długopis dobrej firmy, by wszystkie podpisy, które składa nabierały szczególnego znaczenia. Niech ten gadżet będzie w pracy jego znakiem rozpoznawczym.

Smakosz whisky

whisky na dzień chłopaka

fot. Craig Jackson Photography

Dla konesera alkoholu niemal zawsze sprawdzi się zestaw do whisky. W zależności od stylu możesz wybrać różne wzory karafki i dopasować do niej szklanki. Jeśli jednak Twój mężczyzna posiada w domu zestaw do alkoholu, poprostu uzupełnij go o dobry trunek. Taki prezent na pewno się sprawdzi.

Dobra inwestycja

przyszłościowy prezent na dzień chłopaka

fot. wcn.pl

Dobrze jest myśleć przyszłościowo, mieć finansowe zabezpieczenie. Jeżeli Twój partner myśli podobnie zapewne doceni prezent w postacji akcji albo obligacji. Co prawda jest to nie mały wydatek, ale niewątpliwie są to dobrze zainwestowane pieniądze.

Czas na ręce

stylowy zegarek dla prawdziwego gentleman'a

fot. https://www.flickr.com/photos/130943223@N02/

Niezbędnym dodatek każdego eleganckiego pana niezaprzeczalnie jest zegarek. Wiedząc co lubi obdarowywany facet masz szeroki wybór wśród bransolet i tarcz. Taki rodzaj biżuteri ucieszy każdego gentleman?a.

Jedno z dwóch świąt obchodzonych przez naszych mężczyzn nadchodzi coraz większymi krokami. Nadszedł czas by przygotować dla swojego chłopaka wspaniały prezent, który będzie wspominał do kolejnej okazji, na którą zostanie obdarowany.

Czytaj więcej:

Nietypowy prezent na Dzień Chłopaka

5 pomysłów na stosowny prezent dla szefa

Artykuły podobne