na walentynki dla niego

Prezent na Walentynki dla chłopaka ? zaskocz go i nie strać fortuny

Total
0
Shares

Pewnie zadajesz sobie po raz kolejny pytanie: jaki prezent na walentynki kupić swojemu chłopakowi? Wszystko już było. Wszystko już ma. Na drogi zegarek, nowy telefon/ komputer czy samochód przecież mnie nie stać. Każda z nas wie, że mężczyźni to gadżeciarze, a do tego perfekcjoniści, którzy sami lubią je sobie wybierać grzebiąc godzinami w parametrach nowych sprzętów. Dla nas liczy się kolor i ogólny wygląd, a dopiero potem cała reszta. Jak zaskoczyć mężczyznę i nie stracić na to fortuny?

prezent na walentynki

1. Kupony – prezent na walentynki dla niego na ostatnią chwilę

Jeśli masz jeszcze czas możesz zrobić kupony walentynkowe, które dają więcej niż kosztowne gadżety. Według mnie są po prostu bezcenne. Uprawniają one posiadacza do: ?Wyjścia do kina? (z dopiskiem: ?Ty wybierasz film?), ?Masażu?, ?Śniadania do łóżka?, ?Dnia spędzonego jak tylko zechcesz?, ?Całonocnego oglądania maratonu piłki nożnej, bez marudzenia partnerki?, ?Dnia bez zakupów?, ?Ulubionego dania domowej roboty?, ?Dnia bez focha?, ?Wyjścia na piwko z kolegami?. Jeśli nie masz do tego weny twórczej, polecam pięknie wykonany słój, a w nim romantyczne cytaty.

2. Sexi – pleksi – intymny prezent na walentynki dla niego

A może coś bardziej sexi? Intymna fryzurka? W filmie ?Mamuśki mają wychodne? była nawet taka usługa z dekorowaniem intymnych miejsc cekinami. Może wyjście do kina na ostatnią część pana Grey?a? Ten film jest usiany zmysłowymmi pomysłami na poznawanie swoich ciał i rysowanie swoich intymnych map. Może wesoła lub elegancka bielizna? W dedykowanych sklepach zawsze coś dobrze doradzą. Ostatnio pytałam (oczywiście dla koleżanki w moim rozmiarze 😉) o bieliznę ?z dziurką?. Obyło się bez uśmieszków, pełen profesjonalizm.

prezent na walentynki

3. Twój facet to tropiciel? Nietypowy prezent – podchody!

To jedna z najstarszych gier plenerowych. Możesz je zorganizować nie tylko dzieciom, ale też sobie i partnerowi lub partnerce np. z okazji walentynek czy waszej rocznicy. Jest to jeden z romantyczniejszych prezentów. Nie wiem czy czytałaś książkę lub oglądałaś film pt. “PS. Kocham Cię”? Streszczając go pokrótce: mąż, który wiedział, że umiera zaplanował dla swojej trzydziestoletniej żony, cały rok po jego śmierci. Zaczął od nagrania na dyktafon instrukcji, co jego ukochana ma robić dalej. Zorganizował jej wypad na miasto na urodziny, wycieczkę za granicę z przyjaciółkami, kolejną próbę przełamania lodów z karaoke i wiele innych niespodzianek. Bohaterka cały czas podążała za jego wskazówkami. Choć to smutna historia, można w niej znaleźć wiele inspiracji do własnych podchodów. To częsty motyw w romantycznych filmach. Na ogół bohaterki podążają za liścikami po usłanej drodze z płatków kwiatów np. na dach budynku, na którym wybranek czeka z romantyczną >kolacją<> >kolacją<> >. Wiem, wiem? Nie każdy ma dostęp do dachu. Dlatego schodząc na ziemię możesz zorganizować podchody w lesie albo tak jak ja w mieście. Jak? Dałam kiedyś swojemu (wtedy jeszcze) chłopakowi list i powiedziałam żeby go otwarł za trzydzieści minut, po czym zniknęłam. Oczywiście wszystko wcześniej miałam już zaplanowane. List zaprowadził go do kolejnego ukrytego w skrzynce na listy, a ten kazał mu (po rozwiązaniu krzyżówki) jechać do galerii handlowej i znaleźć w umówionym miejscu kolejną informację z breloczkiem. Na nim był numer, który odpowiadał jednej z szafek depozytowych na zakupy (chowa się w nich rzeczy, z którymi nie można wejść na salę większego sklepu). Pani podała mu kolejny list z prośbą o udanie się do recepcji w budynku obok. Recepcja należała do Centrum Spa. A w niej masażysta zaprosił go na masaż. Po zabiegu czekałam na niego w pobliskiej restauracji z kolacyjką. Liściki możesz schować w miejscach gdzie się poznaliście albo gdzie wydarzyło się coś dla was znaczącego. W terenie zaś możesz skorzystać z harcerskich znaków do tradycyjnych podchodów (znajdziesz je pod frazą “znaki patrolowe” u wujka Googla. Rysuje się je kredą na asfalcie, bądź ustawia z patyków na leśnej ścieżce. W mieście tego nie polecam.

Podchody można też rozłożyć na kilka dni ? zacznij od listu wskazówki z wydartymi literami z gazet lub napisu na torcie. Kolejnego dnia podaruj ukochanej osobie kolejne wskazówki. Apetyt na prezent będzie rósł.

prezent na walentynki

4. Zimowe walentynki? Rozgrzewający prezent na walentynki dla niego

Inne romantyczne prezenty, które możesz kupić to kubek z naprawdę dobrą grafiką. Na zimowe dni przydadzą się jeszcze dobre rękawiczki lub bielizna oddychająca. Jeśli twój facet uprawia jakiś sport, może warto wykupić mu karnet w nowym miejscu, lekcję z trenerem by się podszkolić lub jakiś dodatkowy gadżet w danej dyscyplinie. Zawsze przyda się nowa torba sportowa.

prezent na walentynki
prezent na walentynki

5. Ostra jazda – faceci lubią takie prezenty

Piałam, że na nowe >Subaru<> >Subaru<> > nas nie stać, ale? na przejażdżkę nim i rozbudzenie marzeń w naszym mężczyźnie już prędzej 😊 Polecam również kursy bezpiecznej jazdy ? przynajmniej idzie z tego jakaś nauka np. jak reagować na śliskiej nawierzchni lub jak omijać przeszkody przy dużej prędkości.

Tak naprawdę mężczyźni najbardziej cieszą się ze świętego spokoju albo z ciekawych wyjść. Nie lubią gromadzić pierdółek, choćby w naszych oczach były najpiękniejszymi dekoracjami do domu. Z nimi trzeba działać ?na odwrót? ? dać im to czego same raczej byśmy nie chciały dostać. I przeważnie wiąże się to z dużą przydatnością z działu: motoryzacja, technologia, sport.

Artykuły podobne