Prezent z imieniem – personalizowany kalendarz

Total
0
Shares

Czy chcesz by Twój prezent zelektryzował osobę, którą obdarowujesz? Kalendarz z jej imieniem wkomponowanym w piękne i zabawne zdjęcia z pewnością powali ją z nóg!
Prezenty spersonalizowane odwołujące się do najbliższych nam osób, naszych partnerów i małżonków są świetnym osobistym prezentem. Ich sukces zawdzięczają personalizacji – imieniu wkomponowanemu w grafikę, zdjęciom, opowieściom tworzonym specjalnie dla konkretnej osoby. To właśnie dlatego są takie niepowtarzalne i chętnie po nie sięgamy szukając wyjątkowego prezentu. Osobie, która ma już wszystko najlepiej podarować coś, co podkreśla jej wyjątkowość. Możesz wybrać miesiąc, od którego zacznie się kalendarz, np. datę zaręczyn, od której zaczęło się Wasze szczęście, dodaj imię, a resztę dopełni designer, który stworzy kalendarz na Twoje zamówienie.

Na Urodziny i Wieczór Panieński

Kalendarz BOSKIEJ KOBIETY z jej imieniem jest idealnym prezentem, jeśli wybierasz się na wieczór panieński lub urodziny wyjątkowej dziewczyny w Twoim życiu. Zdjęcia przedstawiają obiekty pożądania każdej niezwykłej kobiety – od półnagich mężczyzn, przez luksusowe auta i łodzie, po serce z jej imieniem wyryte w korze brzozy.

     

Na Dzień Chłopaka i Wieczór Kawalerski

Kalendarz dla PRAWDZIWEGO FACETA z jego imieniem zawiera zdjęcia – marzenia każdego stuprocentowego mężczyzny, czyli piwo, piłkę nożną i nagie kobiety. Jest to najlepszy pomysł na prezent na wieczór kawalerski, 18-tkę, każde kolejne urodziny czy inne ważne okazje.

 

Na Rocznice, Walentynki, Śluby

Kalendarz dla PARY IDEALNEJ z ich imionami to prezent dla zakochanych, których imiona pojawią się na zdjęciu w każdym miesiącu. Są wśród nich m. in. puchowe poduchy, słodkie lizaki, śliczne skrzynki pocztowe i świąteczne pierniczki. Ten kalendarz personalizowany to oryginalny prezent na ślub, rocznicę lub Walentynki. Prawdziwa celebracja miłości.

 

Kalendarze do kupienia w Crazyshop.pl

Cena 69 zł

Zobacz więcej pomysłów na prezenty personalizowane

Artykuły podobne