Prezenty dla nastolatków umilające powrót do szkoły

Prezenty dla nastolatków umilające powrót do szkoły

Total
0
Shares

Wszyscy dobrze wiemy, że znacznie przyjemniejsze są uroczystości zakańczające rok szkolny niż rozpoczynające go. Jako dorośli powinniśmy nieco złagodzić uczniom powrót do podręczników. Właśnie po to proponujemy prezenty dla nastolatków, które uczynią rozpoczęcie roku szkolnego trochę bardziej przyjemnym.

Prezenty dla nastolatków: zawsze na czas

??????? ??? ??????????

Najpierw w szkole, później w pracy ? punktualność jest bardzo ważna. Kupując nastolatkowi na prezent fajny zegarek na pewno przyczynisz się do tego, że nie będzie spóźniał się na lekcje. Zerkając często na swój nowy, modny gadżet najzwyczajniej w świecie, nie będzie w stanie przegapić godziny, no chyba, że specjalnie 😉

Prezenty dla nastolatków: poranna dawka mocy

poranna dawka mocy

O poranku cenna jest każda dodatkowa minuta snu. Przez to, nie zawsze mamy czas na wypicie kubka kawy, który będzie w stanie postawić nas na nogi. By już od pierwszej lekcji uczeń był skupiony na zajęciach podaruj mu kubek termiczny, w który zrobi sobie kawę lub słodką, gorącą czekoladę do wypicia w czasie drogi do szkoły.

Prezenty dla nastolatków: zorganizowany uczeń

zorganizowany uczeń

Od uczniów naprawdę dużo się wymaga. Nie dość, że mają zadawane mnóstwo zadań, to dodatkowo ciągle ich wiedza poddawana jest testom. Czasem niełatwo odnaleźć się w terminach. By pomóc nastolatkowi się zorganizować wybierz dla niego kalendarz, w którym będzie mógł swobodnie rozpisać zakres obowiązków szkolnych i domowych.

Prezenty dla nastolatków: zmniejszenie obciążenia

zmniejszenie obciążenia

Książki, zeszyty, piórnik, drugie śniadanie… Plecaki szkolne mieszczą mnóstwo rzeczy, które w sumie ważą około 10 kilogramów. Nie jest to lekki bagaż do noszenia na co dzień. Dlatego takie ważne dla kręgosłupa jest by plecak był dobrze wyprofilowany. Być może nastolatkowie jeszcze nie myślą o tym, jakie wady postawy mogą wynikać z nieodpowiednio rozłożonego ciężaru, ale w przyszłości na pewno docenią, że ktoś zadbał o ich plecy.

Prezenty dla nastolatków: własny, muzyczny świat

własny, muzyczny świat

Czasami najlepszym sposobem, żeby dobrze się nastroić na cały dzień, jest włożenie słuchawek w uszy i odpłynięcie wraz z muzyką do innej rzeczywistości. To samo dotyczy zrelaksowania się po ciężkim dniu albo odstresowania przed ważnym sprawdzianem. Jeśli zatem Twój uczeń wciąż nie posiada modnych słuchawek, rozpoczęcie roku będzie doskonałą okazją na taki prezent.

Ciekawi Cię co jeszcze możesz podarować dla nastolatka? Wejdź także tutaj:

Jaki prezent na 18? Szalony!

Prezent na 18 dla przyjaciółki ? sentymentalny, wzruszający upominek

Artykuły podobne

Filmowy efekt przyciągania

W ostatnich latach powstało wiele filmów, w których wykorzystano nowoczesne, trójwymiarowe efekty specjalne, jednak nie wszystkie z nich są tak samo dobre. Często efekty wizualne zastępują fabułę i mamy do…
Zobacz więcej ...

Klocki magnetyczne. Jakie wybrać?

Obudź w swoim dziecku małego konstruktora. Niezbędne do tego będą klocki magnetyczne. W Polsce najpopularniejszych jest 4 producentów klocków magnetycznych: Geomag, Magnetix, Supermag, Magnastix. Wszystkie te klocki są bardzo podobne.…
Zobacz więcej ...