Mężczyźni często narzekają, że kobiety wydają za dużo pieniędzy na wizyty w gabinecie kosmetycznym. Dzięki tym gadżetom możemy zaoszczędzić i przeprowadzać upiększające zabiegi w zaciszu naszego domu. To nie tylko zaoszczędzone pieniądze ale i czas podczas którego możemy ugotować coś pysznego dla naszego ukochanego

Sauna kosmetyczna do twarz

Dzięki specjalnej nakładce na twarz do sauny umożliwiająca jej pielęgnację. Otwiera pory i ułatwia oczyszczanie, które jest niezbędne podczas codziennej pielęgnacji oraz jako wstęp do dalszych zabiegów. Doskonale nawilża skórę, a nawilżona cera to mniej zmarszczek. Jest łatwy w obsłudze, możemy płynnie regulować wylot pary. I mamy pewność, że wytrzyma w każdych warunkach dzięki wysokogatunkowej obudowie parownika.

prezenty_ktore_zachwyca_kazda_kobiete_sauna_kosmetyczna_do_twarzy

fot. empik.com

Urządzenie do oczyszczania i złuszczania naskórka

Jest tourządzenie do oczyszczania skóry twarzy o technologii ultradźwiękowej, które pozwala na głębsze i wysoce efektywne oczyszczanie skóry twarzy i odżywianie jej regularne użycie pozwoli na usunięcie zrogowaciałych warstw naskórka, likwidację pojawiających się drobnych linii mimicznych, drobnych zmarszczek oraz redukcję wielkości porów. Nie musimy być kosmetyczkami aby wykonać łatwy, samodzielny i pełny zabieg peelingu kawitacyjnego. Ułatwi nam to dwustronna zakrzywiona łopatka – wybór strony zależy od tego czy chcemy głęboko oczyścić skórę, czy też zastosować masaż ultradźwiękowy wzmagający absorpcję serum kolagenowego do głębszych warstw skóry.

prezenty_ktore_zachwyca_kazda_kobieta_urzadzenie_do_oczyszczania_i_zluszczania

fot. empik.pl

Domowy lifting

Żadna z nas nie chce mieć zmarszczek. To urządzenie to połączenie elektrostymulacji mięśni oraz jontoforezy, dzięki którym rezultaty są  widoczne już po kilku dniach stosowania. Nie musimy się obawiać o naszą skórę, bo to łagodna pielęgnacja twarzy, stymulacja oraz napinanie pozbawionej elastyczności części twarzy, poprawa kolorytu skóry. Dzięki zastosowaniu transdermalnych plastrów z kolagenem i retinolem mamy pewność, że urządzenie spełni swoje zadanie. Głębokie wnikanie składników aktywnych równa się redukcji drobnych linii mimicznych, zmarszczek oraz poprawa elastyczności skóry. Czego chcieć więcej?

prezenty_ktore_zachwyca_kazda_kobieta_urzadzenie_do_liftingu

fot. empik.pl

Już teraz wiesz co kupić na dzień matki, dzień kobiet czy każde inne święto. Niezależnie od wieku, te urządzenia zachwycą każdą kobietę.

Artykuły podobne