Mężczyźni często narzekają, że kobiety wydają za dużo pieniędzy na wizyty w gabinecie kosmetycznym. Dzięki tym gadżetom możemy zaoszczędzić i przeprowadzać upiększające zabiegi w zaciszu naszego domu. To nie tylko zaoszczędzone pieniądze ale i czas podczas którego możemy ugotować coś pysznego dla naszego ukochanego

Sauna kosmetyczna do twarz

Dzięki specjalnej nakładce na twarz do sauny umożliwiająca jej pielęgnację. Otwiera pory i ułatwia oczyszczanie, które jest niezbędne podczas codziennej pielęgnacji oraz jako wstęp do dalszych zabiegów. Doskonale nawilża skórę, a nawilżona cera to mniej zmarszczek. Jest łatwy w obsłudze, możemy płynnie regulować wylot pary. I mamy pewność, że wytrzyma w każdych warunkach dzięki wysokogatunkowej obudowie parownika.

prezenty_ktore_zachwyca_kazda_kobiete_sauna_kosmetyczna_do_twarzy

fot. empik.com

Urządzenie do oczyszczania i złuszczania naskórka

Jest tourządzenie do oczyszczania skóry twarzy o technologii ultradźwiękowej, które pozwala na głębsze i wysoce efektywne oczyszczanie skóry twarzy i odżywianie jej regularne użycie pozwoli na usunięcie zrogowaciałych warstw naskórka, likwidację pojawiających się drobnych linii mimicznych, drobnych zmarszczek oraz redukcję wielkości porów. Nie musimy być kosmetyczkami aby wykonać łatwy, samodzielny i pełny zabieg peelingu kawitacyjnego. Ułatwi nam to dwustronna zakrzywiona łopatka – wybór strony zależy od tego czy chcemy głęboko oczyścić skórę, czy też zastosować masaż ultradźwiękowy wzmagający absorpcję serum kolagenowego do głębszych warstw skóry.

prezenty_ktore_zachwyca_kazda_kobieta_urzadzenie_do_oczyszczania_i_zluszczania

fot. empik.pl

Domowy lifting

Żadna z nas nie chce mieć zmarszczek. To urządzenie to połączenie elektrostymulacji mięśni oraz jontoforezy, dzięki którym rezultaty są  widoczne już po kilku dniach stosowania. Nie musimy się obawiać o naszą skórę, bo to łagodna pielęgnacja twarzy, stymulacja oraz napinanie pozbawionej elastyczności części twarzy, poprawa kolorytu skóry. Dzięki zastosowaniu transdermalnych plastrów z kolagenem i retinolem mamy pewność, że urządzenie spełni swoje zadanie. Głębokie wnikanie składników aktywnych równa się redukcji drobnych linii mimicznych, zmarszczek oraz poprawa elastyczności skóry. Czego chcieć więcej?

prezenty_ktore_zachwyca_kazda_kobieta_urzadzenie_do_liftingu

fot. empik.pl

Już teraz wiesz co kupić na dzień matki, dzień kobiet czy każde inne święto. Niezależnie od wieku, te urządzenia zachwycą każdą kobietę.

Artykuły podobne

Zabawki do własnoręcznego wykonania. Łatwe, proste i przyjemne !

Własnoręcznie wykonana zabawka ma swój niepowtarzalny charakter jak i unikalny wygląd. Dzięki własnoręcznie wykonanej zabawce dziecko doskonali sprawność manualną, percepcję wzrokową a także wyrabia poczucie estetyki. W większości przypadków dziecko…
Zobacz więcej ...