Ilu rodziców spotkało się już z problemem wytłumaczenia dziecku, że kotek, piesek, czy inne futrzane zwierzątko nie będą dobrze czuły się w małym mieszkaniu w bloku? Jak długie debaty i kłótnie przeprowadzane były na temat odpowiedzialności za zwierzaka i podziale obowiązków karmienia, kąpania, wyprowadzania pupila na spacer, itd.? Dla wszystkich rodziców małych miłośników zwierząt istnieje kompromisowe, tymczasowe, bądź też trwałe (w zależności od tego, jak bardzo przypadnie dziecku do gustu) rozwiązanie tego konfliktu pokoleń.

Rybki.

Rybki

Nie wymagają zbyt dużo uwagi, a jednocześnie spełniają marzenie dziecka o posiadaniu zwierzątka, którym twoja pociecha będzie mogła się opiekować. I to nic ponad możliwości nawet bardzo małego dziecka.

Jak już zdecydujecie się na zakup rybek, to dlaczego by nie zapewnić im komfortowych warunków, a sobie prawdziwej gratki dla oka? Niektórzy właściciele domowych zwierzaków są bardziej entuzjastyczni od innych i gotowi są wydać dużo więcej pieniędzy na przytulne mieszkanko dla pupila. W przypadku rybek można pozwolić sobie na istne szaleństwo, ale dla tych, którzy nie mają zbyt pokaźnych funduszy jest również bardzo ciekawe rozwiązanie.

Akwarium Fishhotel

Akwarium Umbra Fishhotel

Ile: 169 zł

Gdzie: http://czerwonamaszyna.pl/

Ten akwarystyczny apartament nie jest wcale drogi w porówaniu z innymi akwariami, a z pewnością stanowi dużo oryginalniejszą formę łączącą funkcjonalność i ultranowoczesny design. To wyjątkowe akwarium imitujące hotelowy apartament dostępne jest w dwóch kolorach:

białymAkwarium Umbra Fishhotel

oraz czarnym

Akwarium Umbra FishhotelWprawdzie w tym hoteliku nie powinno umieszczać się zbyt wielu rybek, ale Umbra Fishhotel daje możliwość składania poszczególnych "apartamentów" w istny drapacz chmur. A na każdym piętrze tego hotelu możesz ulokować kolejnych lokatorów.

Akwarium Umbra Fishhotel

Artykuły podobne