Prezenty na rocznicę ślubu

Total
0
Shares
Para młoda w romantycznym uścisku
WSPÓLNE ŚWIĘTO

Są takie chwile, które zostają w naszej pamięci na całe życie. Wspomnienia pierwszego dnia w szkole, pierwszej randki, czy narodzin dziecka już na zawsze będą razem z nami. Bez wątpienia, do takich wydarzeń można zaliczyć również ceremonię ślubu. Dobrze jest zadbać, by wspomnienia z tego pięknego dnia nigdy nie wyblakły. Uczucia, jakie wówczas gościły w naszych serca, postanowienia i wyobrażenia o wspólnej przyszłości, warte są pielęgnowania choćby poprzez obchodzenie każdej rocznicy tego ważnego dnia. Zbliża się właśnie rocznica Waszego ślubu? Podpowiadamy, jak ją celebrować, by również stała się niezapomniana.

Prezenty na 1 rocznicę ślubu – bawełnianą

Uśmiechnięci młodzi ludzie przytulający się
PIERWSZY ROK MAŁŻEŃSTWA

Olśniewająca sukienka, lekka trema, łzy wzruszenia w oczach najbliższych i najważniejsze: przepełniająca serce, bezgraniczna miłość do drugiej połówki. Pewnie doskonale pamiętacie również słowa przysięgi i choreografię do Waszego pierwszego tańca. Jeśli chcecie przeżyć ten dzień jeszcze raz, zaplanujcie Waszą pierwszą rocznicę ślubu w sposób, który pomoże odtworzyć tamte wydarzenia. Udajcie się w miejsce, gdzie odbyła się ceremonia ślubu, wesele, zorganizujcie spotkanie najbliższych, by razem z Wami, mogli cieszyć się Waszym szczęściem. Nie zapomnijcie też o obdarowaniu siebie nawzajem upominkiem ? niech ten gest będzie wyrazem niegasnącego uczucia, które niegdyś Was połączyło, a teraz dojrzewa i mieni się wciąż nowymi barwami. Prezenty na 1 rocznicę ślubu, która nazywana jest bawełnianą, mogą przybrać różną postać: bonów upominkowych, bawełnianych gadżetów, czy zaproszenia na romantyczną kolację. Ważne, by wzmacniały Waszą więź i dostarczały dużo radości.

PREZENT DLA ŻONY NA 1 ROCZNICĘ ŚLUBU

Zastanawiasz się, jaki prezent dla żony na 1 rocznicę ślubu sprawi jej największą radość? Chcesz ją czymś zaskoczyć i obdarować nietuzinkowym upominkiem? Postaw na prezent spersonalizowany, który będzie romantyczny, a zarazem praktyczny.

Słój życzeń: Kupony randkowe ? to niepowtarzalny prezent, który zapewni Wam wiele fantastycznych chwil. Upominek składa się z ozdobnego słoja, kolorowych piórek i, najważniejsze, spersonalizowanych karteczek, na których znajdą się propozycje niezapomnianych randek. Pomyśl, jak spędzić romantyczny wieczór ze swoją żoną i przenieś pomysł, za pomocą specjalnego kreatora, na jeden z 31 kuponów. Możesz też skorzystać z gotowych propozycji, takich jak: ?wspólne nagranie piosenki?, ?rejs gondolą w Wenecji?, czy ?lot balonem?. Tak przygotowany słój życzeń będzie Waszym przewodnikiem po kolejnych, wspólnie spędzonych latach i sposobem na pozbycie się rutyny z Waszego związku. To idealny prezent dla żony na pierwszą rocznicę ślubu. Ten i inne niezapomniane upominki znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezenty dla żony na pierwszą rocznicę ślubu.

Prezent dla męża na 1 rocznicę ślubu

Ten dzień był z pewnością wyjątkowy ? romantyczny, radosny, niezapomniany. Dlaczego by, w rocznicę ślubu, nie przywołać atmosfery tamtych chwil? Teraz, gdy macie już za sobą pierwsze kłótnie małżeńskie, szczególnie warto o to zadbać! Zastanawiasz się, jak to zrobić? Możesz podarować prezent dla męża na 1 rocznicę ślubu, który przypomni wspomnienia i uczucia, jakie towarzyszyły Wam w owym dniu i?nocy poślubnej!

Romantyczna noc w pałacu dla dwojga ? bon upominkowy, który znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent dla męża na pierwszą rocznicę ślubu, obejmuje pobyt w pokoju dwuosobowym znajdującym się w zabytkowym pałacu otoczonym parkiem, indywidualną sesję w łaźni parowej, kolację w pałacowej restauracji, butelkę wina do kolacji i późne śniadanie. Czas spędzony w stylowych wnętrzach dworku na pewno będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Voucher na romantyczną noc w pałacu będzie idealnym prezentem dla męża na 1 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 2 ROCZNICĘ ŚLUBU – PAPIEROWĄ

Każda okazja do czułych wyznań i celebrowania uczucia łączącego zakochanych jest dobra, zwłaszcza ? rocznica ślubu. W tym wyjątkowym dniu, do małżonków powracają ze szczególną mocą wspomnienia dnia, w którym powiedzieli sobie sakramentalne ?tak?. Warto ten dzień uczcić poprzez spędzenie go razem i obdarowaniu siebie nawzajem upominkami. Co sprawdzi się w roli prezentu na 2 rocznicę ślubu dla żony? Może voucher na masaż dla dwojga? A co ucieszy ich oboje?

Obraz ze zdjęcia ? to niezwykle stylowy i unikalna pamiątka stworzona na podstawie przesłanego zdjęcia w stylu wybranym przez zamawiającego. Może to być migawka z momentu, gdy młoda para składa przysięgę lub uwieczniona chwila, w której młodzi małżonkowie wykonują pierwszy taniec. Niezwykły portret na blejtramie pięknie udekoruje wnętrze i ucieszy oko każdego domownika. Idealny prezent na drugą rocznicę ślubu. Zobacz inne propozycje upominków z kategorii Prezent na 2 rocznicę ślubu.

Prezent dla męża na 2 rocznicę ślubu

Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla męża na 2 rocznicę ślubu lub zastanawiasz się, co ciekawego zorganizować z tej okazji, pomyśl nad ciekawym przeżyciem, które będziecie mogli wspólnie przeżyć. Może zechcecie udać się do SPA na masaż, pojechać na wycieczkę w góry albo pójść na?degustację win.

Degustacja win dla dwojga ? świetna przygoda dla amatorów tego trunku. Pod okiem profesjonalisty, będziecie mogli nabyć nieco fachowej wiedzy (np. jak pić wino, jak je podawać i dobierać do okazji) oraz posmakować kilku różnych win z różnych zakątków świata. Voucher na degustację win to świetny pomysł na prezent na drugą rocznicę ślubu. Sprawdź inne nasze oferty z kategorii Prezent na 2 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 3 ROCZNICĘ ŚLUBU – SKÓRZANĄ

Co kupić na prezent na 3 rocznicę ślubu dla męża, żony, dla przyjaciół? Małżeństwo z trzyletnim stażem ma już za sobą pierwsze kłótnie małżeńskie, zaczyna się statkować, szuka dla siebie tego jedynego miejsca na ziemi. A jakby tak poszukać go z lotu ptaka?

Weekend dla dwojga w górach z lotem paralotnią ? to idealny prezent na trzecią rocznicę ślubu dla pary, która lubi aktywny wypoczynek i adrenalinę we krwi. Voucher obejmuje nocleg w pensjonacie koło Bielska-Białej i lot paralotnią. Emocje, które będą towarzyszyć zakochanym podczas tego weekendu na pewno zapiszą się w ich pamięci na długo. Lot paralotnią to niezwykłe przeżycie pozwalające poczuć się jak ptak i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Bon upominkowy znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 3 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 4 ROCZNICĘ ŚLUBU – KWIATOWĄ LUB OWOCOWĄ

Zbliża się czwarta rocznica ślubu i nie wiesz, jaki prezent sprawić swojej żonie, by poczuła się wyjątkowo? Obowiązkowo, podaruj jej bukiet ulubionych kwiatów, wszak okazja ta, nosi nazwę kwiatowej. Dodatkowo, możesz obdarować ją bonem upominkowym na doświadczenie, które przeżyjecie razem.

Zabieg owocowy na ciało Fruity Body SPA ? świetna pomysł na prezent na tzw. owocową (lub kwiatową), 4 rocznicę ślubu dla żony, męża, czy pary znajomych. Zabieg owocowy to głęboko oczyszczający i regenerujący ceremoniał, który dodatkowo odmłodzi, ujędrni skórę i ukoi zmysły, dzięki owocowym aromatom. Voucher na zabieg znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 4 rocznicę ślubu.

Prezenty na 5 rocznicę ślubu – drewnianą

Para uśmiechniętych ludzi z prezentem
PIERWSZE LATA PO ŚLUBIE

5 rocznica ślubu to Wasz pierwszy jubileusz. Jesteście już dotartą parą, która nie jedno razem przeszła. Może Waszą codzienność dzielicie z ukochanymi pociechami, które napawają Was dumą i wielkim szczęściem. Przed Wami wiele zmian i wzruszeń, a także nowych wyzwań. Jak sprawić, by uczucie, które w dniu ślubu tak mocno Was zespoliło, nie wyblakło z biegiem lat i wzmacniało Waszą więź, bez względu na okoliczności? Na pewno warto obdarowywać się dobrym słowem i drobnymi upominkami jak najczęściej i nie zapominać o wyjątkowości drugiej połówki. Dobrym zwyczajem jest również świętowanie rocznic ślubu. Na tę okazję przydadzą się zupełnie nietuzinkowe podarki ? romantyczne, sentymentalne lub wręcz przeciwnie: zabawne i emocjonujące.

Wasza okładka ?Nasz Ślub? ? wyjątkowy sposób na upamiętnienie ważnej chwili, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. ?Nasz Ślub? to fikcyjny magazyn o tematyce ślubnej. Teraz, możesz się znaleźć, wraz ze swoją drugą połówką, na jego okładce! Wystarczy za pomocą specjalnego programu przesłać Wasze zdjęcie ślubne i podstawowe personalia, wybrać szatę graficzną oraz nagłówki i czekać, aż wydrukowana i oprawiona w ramkę okładka dostanie się do Twoich rąk. Jest to świetny pomysł na zabawny i pamiątkowy prezent na piątą rocznicę ślubu dla męża, żony, czy pary przyjaciół. Sprawdź inne propozycje na upominek z kategorii Prezent na 5 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 6 ROCZNICĘ ŚLUBU – CUKROWĄ LUB ŻELAZNĄ

Niech Wasza 6 rocznica ślubu będzie słodka i niezapomniana. Nacieszcie się sobą podczas wspólnego wyjazdu, wspólnej kolacji, ze słodkim deserem, czy w trakcie oglądania ciekawego spektaklu teatralnego. Ważne, by czas spędzony na miłych doświadczeniach przyczynił się do wzmocnienia więzi i odprężenia. Jak zorganizować rocznicę ślubu, by ten dzień był wyjątkowy? Może masaż czekoladowy dla dwojga?

Zabieg czekoladowy na ciało Choco Body SPA ? to zabieg, który przeniesie Was w zupełnie inny wymiar doznań: masaż przy użyciu masy czekoladowej bogatej w ważne dla życia mikroelementy, zniweluje ból, przyspieszy metabolizm, wygładzi skórę i pozwoli na głębokie odprężenie. Doskonałe połączenie pielęgnacji ciała i relaksu. Jeśli chcesz podarować wyjątkowy prezent na szóstą rocznicę ślubu dla żony, to będzie strzał w dziesiątkę. Voucher znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 6 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 7 ROCZNICĘ ŚLUBU – WEŁNIANĄ LUB MIEDZIANĄ

Jesteś mężatką z siedmioletnim stażem i nadal mówisz do ukochanego w sposób czuły i pełen szacunku? Jesteś mężem od siedmiu lat i wciąż pamiętasz, by obsypywać swoją żonę kwiatami? To oznacza, że Wasza relacja kwitnie. Nawet, jeśli zdarza Wam się powiedzieć o parę słów za dużo i znacie już smak małżeńskiego kryzysu. Te doświadczenia na pewno przyczyniają się do wzmocnienia tego, co Was łączy. Tak samo, jak romantyczne prezenty na rocznicę ślubu. Zobacz, jakie upominki dla drugiej połówki znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 7 rocznicę ślubu i wybierz idealny sposób na uświetnienie Waszego święta.

Wyprawa na Mnicha w Tatrach dla dwojga ? jeśli lubicie aktywny wypoczynek, bliskość przyrody i wspólne wyprawy, ten voucher będzie idealnym prezentem na siódmą rocznicę ślubu dla Was. Bon obejmuje wyprawę z profesjonalnym sprzętem na szczyt o wysokości 2068 m n. p. m. pod okiem doświadczonego taternika. Trasa wieść będzie ścieżkami poza wyznaczonymi szlakami, gdzie nie zabraknie elementów wspinaczki.

PREZENTY NA 8 ROCZNICĘ ŚLUBU – SPIŻOWĄ, BRĄZOWĄ LUB BLASZANĄ

Jeśli szukasz sposobu na odświeżenie Waszego związku lub chcesz sprawić swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent, zaplanuj na dzień Waszej rocznicy ślubu wyjazd w nieznane. Tam, gdzie na nowo odnajdziecie spokój, harmonię i warunki, by wsłuchać się w siebie nawzajem.

Romantyczny weekend dla dwojga ? to voucher do wykorzystania w jednym z kilku ekskluzywnych hoteli. Do wyboru masz m.in. Kazimierz Dolny, Kraków, Poznań, Trójmiasto, czy Zakopane. W hotelu, czekać będzie na Was luksusowy pokój, romantyczne kąpiele, wykwintne kolacje, relaksacyjne zabiegi i wiele innych atrakcji. Bon upominkowy na taki weekend to świetny pomysł na prezent na ósmą rocznicę ślubu. Sprawdź naszą ofertę: Prezent na 8 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 9 ROCZNICĘ ŚLUBU – GLINIANĄ LUB GENERALSKĄ

Dziewiąta rocznica ślubu, nazywana jest glinianą, generalską lub wiklinową. Tradycja mówi, że upominki, jakie wręczamy żonie, mężowi lub parze przyjaciół z tej okazji, powinny nawiązywać do jednego z jej określeń. Zatem, co sprawdzi się w roli prezentu na wiklinowe gody?

Lot balonem ? to niezapomniana przygoda, podczas której, uczestnicy rejsu będą mogli w ciszy i spokoju kontemplować zapierające dech widoki i cieszyć się wyjątkowością wspólnie przeżywanych chwil. Loty odbywają się o poranku, dwie godziny po wschodzie słońca, kiedy warunki atmosferyczne są stabilne. Voucher na takie doświadczenie jest idealnym pomysłem na prezent na dziewiątą rocznicę ślubu. Sprawdź także inne upominki z kategorii Prezent na 9 rocznicę ślubu.

Prezenty na 10 rocznicę ślubu – cynowa

Uśmiechnięta para ludzi z czerwonym sercem w dłoniach
STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Wciąż pełni energii i pomysłów na przyszłość, z coraz większym doświadczeniem w roli rodziców, wiedzą, czym jest sztuka kompromisu i walka o związek. Chętnie szukają nowych przygód, które urozmaicą ich ustatkowane życie. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaki upominek sprawić parze przyjaciół świętującej cynowe gody, postaw na niecodzienne przeżycia, które skutecznie wytrącą małżonków z rutyny i zapewnią niesamowite wrażenia.

Skok ze spadochronem z wideorejestracją ? to idealny pomysł na prezent na dziesiątą rocznicę ślubu dla pary, która lubi mocne doznania i smak adrenaliny. Skok ze spadochronem wykonuje się w tandemie, z wysokości 4000 metrów. Swobodne spadanie trwa niecałą minutę, po czym następuje lot z otwartym spadochronem i lądowanie. Skok jest całkowicie bezpieczny i odbywa się pod czujnym okiem instruktora. Cała przygoda rejestrowana jest na kamerze, a materiał filmowy dostarczany jest uczestnikom w formie obrobionego filmu, który stanowi pamiątkę na całe życie. Więcej atrakcji znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 10 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 11 ROCZNICĘ ŚLUBU – STALOWĄ

Będąc pochłoniętym pracą i wychowywaniem dzieci, łatwo zapomnieć, ile zawdzięczamy najbliższej nam osobie ? żonie lub mężowi. W wyrażeniu naszej wdzięczności i miłości może pomóc nam prezent, który wręczymy drugiej połówce z okazji rocznicy ślubu. Może to być coś symbolicznego, co przypomni jej o najpiękniejszych chwilach w jej życiu lub coś praktycznego. Wybór powinien zależeć od charakteru i od marzeń osoby, którą chcemy obdarować.

Pakiet wellness plus ? bon podarunkowy na 3-dniowy pobyt dla 2 osób w ekskluzywnym hotelu SPA to idealny prezent na jedenastą rocznicę ślubu dla osób, które potrzebują chwili wytchnienia z dala od codziennych trosk i zgiełku. Voucher można zrealizować w jednym z 28 ośrodków wypoczynkowych w całej Polsce. Do dyspozycji gości będzie luksusowy pokój, basen, ekskluzywna restauracja i inne atrakcje, które sprawią, że zakochani znów poczują się jak nowo narodzeni. Więcej inspiracji prezentowych znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 11 rocznicę ślubu.

PREZENTY NA 12 ROCZNICĘ ŚLUBU – PŁÓCIENNĄ, JEDWABNĄ LUB LNIANĄ

Zastanawiasz się, co kupić żonie z okazji 11 rocznicy ślubu? Szukasz prezentu dla męża, który podgrzeje nieco atmosferę i pozwoli Wam trochę zaszaleć? Cóż, skoro to Wasze jedwabne gody, seksowna, jedwabna bielizna na pewno ucieszy każdego z Was. A jeśli oprócz tego, macie ochotę na dodatkowe doznania, możecie wybrać się na romantyczną kolację do restauracji serwującej dania kuchni, której do tej pory nie mieliście okazji próbować. Zadbajcie też o to, by w potrawach znalazły się afrodyzjaki. W naszej ofercie upominków z kategorii Prezent na 12 rocznicę ślubu znajdziesz szeroką gamę voucherów na wykwintną kolację w restauracji włoskiej lub japońskiej.

PREZENTY NA 13 ROCZNICĘ ŚLUBU – KORONKOWĄ

Małżeństwo z trzynastoletnim stażem doskonale wie, jak zorganizować kinderbal, jak wytapetować pokój i jak załatwić kredyt. Ich głównym marzeniem jest teraz zdrowie i szczęście swoich pociech oraz dom z ogródkiem. Nikomu nie powiedzą, że marzą również o szalonej przygodzie, która choć na chwilę przeniesie ich do czasów młodości i szaleńczego zakochania w sobie nawzajem. Dlatego wybierając prezent na trzynastą rocznicę ślubu dla pary przyjaciół lub męża/żony, zainwestuj właśnie w szalone przeżycia. Całą ich gamę znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 13 rocznicę ślubu.

Szkolenie Offroadowe dla dwojga ? idealny prezent na 13 rocznicę ślubu nie tylko dla fanów motoryzacji. Voucher na takie szkolenie, które odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów, to możliwość przejażdżki pojazdami z napędem 4×4 po terenie o różnych rodzajach podłoża i ukształtowaniach terenu. To także świetna zabawa i sposób na rozładowanie stresu.

PREZENTY NA 14 ROCZNICĘ ŚLUBU – KOŚCI SŁONIOWEJ

W małżeństwie, romantycznych wyznań i czułych gestów nigdy za wiele. Dlatego, jeśli szukasz sposobu, by wyrazić swoje uczucie, podgrzać nieco atmosferę lub sprawić ukochanej osobie wyjątkowy prezent na 14 rocznicę ślubu, słój życzeń będzie idealnym rozwiązaniem.

Słój życzeń: Pragnę z Tobą ? to niezwykle pomysłowy upominek, który może posłużyć Wam na lata, jako przewodnik w kolejnych latach związku. W specjalnym, szklanym słoju, znajdują się kolorowe piórka i spersonalizowane karteczki, na których możesz zamieścić swoje pragnienia dotyczące Waszej relacji lub skorzystać z gotowych podpowiedzi (np. ?pragnę zamieszkać z Tobą w domu na odludziu? lub ?pragnę tulić się do Ciebie każdego ranka? itp.). Ten niezwykły upominek znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 14 rocznicę ślubu.

Prezenty na 15 rocznicę ślubu – kryształową

Elegancka kobieta z prezentem w dłoniach
PREZENT Z FANTAZJĄ

Wszystko podlega zmianie ? także nasz związek i jest to naturalna kolej rzeczy. Na początku, gdy się zakochujemy, czujemy euforię i wielką ekscytację. Jednak z biegiem lat, namiętność stygnie, zmieniają się nasze potrzeby i oczekiwania. Lecz miłość nie musi mijać, może tylko zmieniać swój koloryt. Trzeba tylko ją pielęgnować i dbać o relację, bez względu na to, w której fazie obecnie się znajduje. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów, jest wprowadzenie odrobiny fantazji do codzienności. Drobne przyjemności przeżywane wspólnie z małżonkiem i czułe gesty mogą skutecznie usunąć rutynę z życia. Pełen fantazji powinien być także każdy prezent, jakim obdarujemy drugą połówkę. Wybieracie się na romantyczną kolację z okazji piętnastej rocznicy ślubu? Niech będzie to uczta w niezwykłym, działającym na zmysły, anturażu.

Kolacja w grocie solnej ? w blasku świec, przy odpowiednio dobranej muzyce, spożywane potrawy będą Wam smakować, jak nigdy, a zbudowany okolicznościami nastrój ukoi zmysły i nastroi do intymnych rozmów. Nie pozwól, by rutyna wkroczyła w Wasz związek. Wybierz upominek z kategorii Prezent na 15 rocznicę ślubu i ciesz się niezapomnianymi przeżyciami z udziałem najbliższej Ci osoby.

Prezenty na 20 rocznicę ślubu – porcelanową

Para w romantycznym pocałunku
PEŁNOLETNI ZWIĄZEK

Małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą 20 lat, mają za sobą już pierwsze symptomy kryzysu wieku średniego, pierwszy bunt nastoletnich dzieci i pierwsze zmarszczki. Nie straszne im kryzysy rodzinne i trzęsienia ziemi w życiu zawodowym ? to zaprawieni w bojach zawodnicy, którzy wspólnie pokonują wszelkie przeciwności. Jeśli szukasz prezentu dla przyjaciół, którzy niebawem będą obchodzić dwudziestą rocznicę ślubu, postaw na coś, co doda im skrzydeł i dmuchnie wiatrem w żagle.

Romantyczny lot szybowcem ? to idealny prezent na 20 rocznicę ślubu: romantyczny, wyjątkowy i niezapomniany. Para będzie miała okazję popatrzeć na świat z lotu ptaka i cieszyć się niezwykłymi pejzażami w zupełnej ciszy, nie przerywanej warkotem silników. Lot jest całkowicie bezpieczny i niesamowicie ekscytujący dla każdego, niezależnie czy leci pierwszy, czy kolejny raz. Ten i inne upominki znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 20 rocznicę ślubu.

Prezenty na 25 rocznicę ślubu – srebrną

Pięknie zapakowany upominek
UPOMINEK OD SERCA

Srebrne gody to świetna okazja do tego, by zgromadzić wokół małżonków całą rodzinę oraz przyjaciół i cieszyć się razem z nimi ich szczęściem. Na przyjęciu, nie powinno zabraknąć pamiątkowych zdjęć, wspomnień jubilatów z dnia ślubu i pierwszych lat małżeństwa, serdecznych życzeń i wyjątkowych upominków. Co sprawdzi się najlepiej w roli prezentu na 25 rocznicę ślubu dla mężczyzny? Może spersonalizowana karafka i kieliszki do nalewki z wygrawerowaną dedykacją lub datą uroczystości? Kobieta, z pewnością ucieszy się ze szlachetnej biżuterii.

Wisiorek LIDO ? to piękna biżuteria wykonana ze srebra o najwyższej próbie. Wisiorek, w kształcie wrzeciona zdobią błyszczące szafiry. Doskonały do wieczorowej kreacji jak i do bardziej codziennego ubioru. Idealny na prezent na srebrne gody. Ten i inne ozdoby znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 25 rocznice ślubu.

Prezenty na 30 rocznicę ślubu – perłową

Mężczyzna trzymający w dłoniach białą kopertę z czerwoną kokardą
OFIAROWAĆ RADOŚĆ

Wspólnie przeżywane przygody, chwile wzruszenia, czy radości bardzo zbliżają i ożywiają relację. Dlatego, jeśli szukasz prezentu dla rodziców lub przyjaciół z okazji ich trzydziestej rocznicy ślubu, podaruj im coś, co będzie przyczynkiem do takiego zbliżenia, zawiązaniem nowej nici porozumienia, zacieśnieniem więzi. Niech nowe doświadczenia staną się początkiem wspólnego hobby.

Trening Nordic Walking dla dwojga ? świetny pomysł na prezent na 30 rocznicę ślubu. Uczestnicy będą mogli pod okiem instruktora prawidłowo wykonywać ćwiczenia, zaczerpną nieco wiedzy teoretycznej i wyruszą w teren. To fantastyczna przygoda, która pozytywnie zadziała na organizmy i na więź małżeńską. Voucher znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 30 rocznicę ślubu.

Prezenty na 35 rocznicę ślubu – koralową

Pięknie ozdobiona zastawa obiadowa
PREZENTY PRAKTYCZNE

Małżeństwo przeżywające koralowe gody to para zgranych i znających życie ludzi w sile wieku. Przed nimi wiele wspaniałych lat, które na nowo spędzą tylko w swoim towarzystwie. Dzieci wyfrunęły z gniazda, które przez to nieco opustoszało, a pęd za zawodowym spełnieniem już dawno się wytracił. Teraz, liczy się spokój, rodzina i smakowanie każdej chwili. W roli prezentów na 35 rocznicę ślubu, sprawdzą się zatem rzeczy, które tę codzienność ubarwią i ułatwią. Może to być elegancki zestaw do grillowania, porcelanowa zastawa stołowa, czy pakiet płyt z muzyką ulubionego kompozytora lub wykonawcy. Z pewnością, małżonkowie ucieszą się również z vouchera na wyjazd za miasto, czy pobyt w SPA.

Prezenty na 40 rocznicę ślubu – rubinową

Elegancko zapakowany prezent z czerwoną kokardą
BY WYRAZIĆ WDZIĘCZNOŚĆ

Na małżonków z 40 letnim stażem wszyscy patrzą z podziwem i zazdrością. Jak to jest, że tyle lat są razem i nadal tak bardzo się kochają? ? pomyśli każdy, kto nie ma szczęścia znać ich bliżej. Bo najbliżsi, którzy życie jubilatów obserwują na co dzień wiedzą, że sekret tkwi w drobnych gestach, wyrażających wdzięczność, szacunek i miłość. I może jeszcze w poczuciu humoru, które pomaga nabrać dystansu do wielu spraw. Z okazji tak niezwykłego święta, jakim są rubinowe gody, warto obdarować małżonków pięknymi prezentami. Ciepłe szlafroki z wyhaftowaną datą uroczystości, komplet eleganckiej pościeli, czy voucher na miłe przeżycie, na pewno będą strzałem w dziesiątkę.

Romantyczna kolacja z rejsem po Wiśle ? to przygoda, która napełni małżonków szampańskim nastrojem oraz pięknymi wspomnieniami. Będzie to także wspaniała okazja do tego, by wrócić wspomnieniami do lat młodości i pierwszych, wspólnych randek. Idealny prezent na 40 rocznicę ślubu. Voucher znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 40 rocznicę ślubu.

Prezenty na 45 rocznicę ślubu – szafirową

Para uśmiechniętych ludzi w trakcie spaceru plażą
DWIE POŁÓWKI JABŁKA

Zastanawiasz się, jaką niespodziankę sprawić rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu? Chcesz, by był to prezent na 45 rocznicę ślubu, który sprawi jubilatom dużą radość? Mamy dla Ciebie propozycję, która na pewno im się spodoba.

Drzewo genealogiczne Twojej rodziny ? to obraz na płótnie, oprawiony w drewnianą ramę. Drzewo tworzysz za pomocą specjalnego narzędzia internetowego, do którego w łatwy sposób wprowadzisz zdjęcia i personalia członków Twojej rodziny. Efekt pracy możesz przez cały czas monitorować na żywo przez cały proces personalizacji. Gotowe drzewo zostanie wydrukowane w wybranym przez Ciebie formacie i wysłane na podany adres. Dzięki takiemu upominkowi w wyjątkowy sposób podkreślisz więzi rodzinne i sprawisz obdarowanym niezwykłą pamiątkę.

Sprawdź pozostałe propozycje na upominki, które znajdziesz w naszej ofercie, w kategorii Prezent na 45 rocznicę ślubu.

Prezenty na 50 rocznicę ślubu – złota

Uśmiechnięta seniorka odpoczywająca na leżaku
BYĆ RAZEM

Gdyby zebrać w jednym miejscu sens wszystkich dobrych i trudnych chwil, które jubilaci świętujący swoje złote gody przeżyli wspólnie, to na ich bazie powstałaby kompletna definicja miłości. A może i poradnik o tym, czym jest szczęście? Jedno jest pewne: dobrze jest wsłuchać się w ich opowieść i czerpać z niej pełnymi garściami, a każdy kolejny dzień kruchego życia, umilać drobnymi prezentami: rozmową telefoniczną, spotkaniem przy niedzielnym cieście, czy przyjęciem z okazji urodzin lub rocznicy ślubu. Oprócz licznej rodziny, na takiej uroczystości nie może zabraknąć też prezentów ? najlepiej pamiątkowych i spersonalizowanych. Zajrzyj do naszej oferty upominków z kategorii Prezent na 50 rocznicę ślubu ? znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów na prezent: poduszki z personalizowanym nadrukiem, obrazy tworzone ze zdjęcia lub ze słów i wiele, wiele innych.

Prezenty na rocznicę ślubu, sprawdź! Poradnik prezentowy

  • Prezenty na rocznicę dla dziewczyny Jak zaskoczyć żonę prezentem na rocznicę ślubu? Świętując z ukochaną kobietą tę magiczną chwilę warto docenić jej zaangażowanie i osiągnięcia. Niech Twój prezent powie jej: ?myślę o Tobie?, ?to nasz dzień?. Pokaż jej, że w tym dniu chodzi najbardziej o nią a nie o kalendarz.
  • Prezenty na rocznicę dla męża Co kupić mężowi z okazji rocznicy ślub? To pytanie nurtuje niejedną, zwłaszcza młodą stażem żonę. Im krócej od ślubu, tym większa motywacja by kolejny rok razem uczcić w sposób wyjątkowy. Co żona może podarować mężowi z okazji rocznicy? Może zorganizować romantyczne wyjście lub w domu przygotować pyszną kolację wraz z romantycznym śniadaniem. Świetnym pomysłem są wspólnie przeżyte emocje: wyprawa statkiem, czy choćby romantyczny lot widokowy.
  • Prezent dla żony na rocznicę Znasz ją dobrze, wiesz, o czym marzy, a czego ciągle sama nie potrafi sobie zorganizować? To świetna okazja by zrobić to dla niej. Co kupić żonie na rocznicę? Jako mąż podaruj żonie tyle prezentów, na ile staczy Wam dnia, bo ona pragnie świętować ten dzień w całości, nie tylko przez godzinę wieczorem! Zacznij od pocałunku i wspólnego śniadania, nie zapomnij o kwiatach i miłych słowach! Ale uwaga, jeden gustowny podarunek jak np. biżuteria czy perfumy wybrane przez Ciebie z myślą o niej to na pewno prezent, na który każda żona czeka.
  • Prezent na rocznicę dla przyjaciół Prezenty dla pary znajomych czy przyjaciół to duże wyzwanie, zwłaszcza, jeśli większość pomysłów już wyczerpana. Oprócz oryginalnego dodatku do mieszkania, możesz podarować także coś wyjątkowego z prezentów – przeżyć lub fotoprezentów np. lekcję tańca lub obraz na płótnie.
  • Kuchenne prezenty na rocznicę ślubu Designerskie, z jajem, niecodzienne ? Pomysłów na prezent na rocznicę jest wiele. Możesz podarować coś z kategorii nowoczesny design, lub oryginalny produkt z wyposażenia wnętrz. Jest spora szansa, że przy się to w nowo urządzanym własnym M trafisz w 10.
  • Śmieszne prezenty na rocznicę ślubu Okrągłe rocznicę ślubu zazwyczaj świętujemy bardziej hucznie, np. imprezą w gronie przyjaciół lub najbliższej rodziny. Sami małzonkowie chętnie rozpoczną kolejny etap w życiu w gronie bliskich przyjaciół. Dlatego na rocznicę chętnie przyjmują śmieszne gadżety i akcesoria,ale także prezenty sentymentalne.
Artykuły podobne