Prezent na rocznicę dla żony, który odpowie na jej potrzeby

Prezent na rocznicę dla żony, który odpowie na jej potrzeby

Total
0
Shares

Zbliża się Wasze kolejne święto, a Ty znów nie masz pomysłu na prezent na rocznicę dla żony? Zaskocz ją czymś o czym naprawdę marzy lub czymś czego potrzebuje, a nawet o tym nie wie. Skąd zatem Ty masz to wiedzieć? Powiemy Ci, jak się domyślić i podarować cudowny prezent wspaniałej kobiecie, która z pewnością na niego zasługuje.

Jak dobrze wybierać prezenty dla żony? Przeczytaj nasz poradnik na podstronie Prezenty dla żony.

Przede wszystkim relaks!

spa dla żony

fot. hammockuniverse.com

Bycie żoną i matką to już praca na pełen etat. Do tego dochodzi zapewne także kolejny etat w pracy zawodowej. Kobieta, która z tak wieloma obowiązkami z pewnością jest przemęczona, nawet jeżeli nie daje tego po sobie poznać. Prezent na rocznicę dla żony, który jej w tym ulży to na przykład pakiet SPA, masaż lub po prostu hamak, w którym będzie mogła odpocząć po ciężkim dniu. Na pewno ucieszy się także, kiedy odciążysz ją trochę od domowych obowiązków.

Prezent na rocznicę dla żony ? babskie zakupy…

babskie zakupy

fot. wearebeautiful.org

… ze stylistką! Każda kobieta, niezależnie od tego, jak dużą uwagę przywiązuje do ubrań i zakupów, wciąż pozostaje tylko kobietą. A panie mają to do siebie, że lubią się dobrze czuć i wyglądać w swoich ubraniach. Niestety wiele z nas nie ma czasu na dokładne dobieranie części garderoby. Właśnie dlatego porady stylistki mogą okazać się bardzo pomocne. Dodatkowo żona spędzi miło dzień ? w  końcu pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy już tak 🙂

Kobieta biznesu

Kobieta biznesu

fot. imore.com

Ciągłe spotkania, narady, obrady i lunche z klientami albo kontrahentami… Brzmi, jak plan dnia twojej ukochanej? W takim razie spraw taki prezent na rocznicę dla żony, który pomoże jej w codziennej bieganinie. Na pewno niesamowicie przydatne okażą się elektroniczne gadżety, takie jak iWatch albo iPad. Dzięki nim Twoja małżonka z łatwością zorganizuje swój czas.

Ekscytująca podróż, czyli prezent na rocznicę dla żony

Ekscytująca podróż, czyli prezent na rocznicę dla żony

fot. weddbook.com

Twoja kobieta wciąż opowiada o tym, jak wspaniale byłoby gdzieś pojechać, coś zwiedzić, poznać jakieś egzotyczne miejsca? Z okazji rocznicy ślubu wyjdź z inicjatywą i zaplanuj wspólną podróż w nieznane. Jeśli chwilowo budżet nie pozwala Wam na zagraniczną wyprawę, zawsze możesz zorganizować wyjazd w obrębie kraju. Polska jest znacznie bardziej ciekawa i zjawiskowa niż mogłoby się wydawać.

Szykując idealny prezent na rocznicę dla żony sugeruj się jej potrzebami, nawet jeśli otwarcie o nich nie mówi. Kiedy zauważy, jak wiele znaczą dla Ciebie jej ciche marzenia, radość z prezentu będzie podwójna.

Czytaj więcej:

Mamy z “Pokolenia Milenium” chcą świętować bardziej!

Prezent dla męża na rocznicę ślubu – pokaż, jak dobrze go znasz

Artykuły podobne

Udział w akcji charytatywnej pomysłem na prezent

Święta to czas radości i miłości. W tym okresie pokazujemy, jak bardzo cenimy swoich bliskich i jak są dla nas ważni. Możemy jednak sprawić, by prezent podarowany bliskim ucieszył również…
Zobacz więcej ...