• ...zł – ilu z was zadało sobie takie bądź podobne pytanie? Najprościej będzie postawić na zabawki dla dziecka lub na prezent, który przyda się rodzicom. Kupowanie prezentu dla dziewczynki może być łatwiejsze, ponieważ zdawać by się mogło, że przemysł zabawkarski i odzieżowy dla dzieci oferuje więcej opcji dla rodziców małych dziewczynek. Jaki prezent dla chłopca? Zanim przejdziesz do zakupów odpowiedz na jeszcze jedno pytanie: ile lat ma chłopiec? Dla chłopca w wieku 2 lat idealnym prezentem będzie na przykład mata do tańczenia. Dziecko przede wszystkim musi się rozwijać i doskonalić rzeczy, których już się nauczyło.

    Co na prezent dla małego chłopca na Boże Narodzenie? Dziecko w wieku 3 lat nie potrafi jeszcze napisać listu do Świętego Mikołaja. Na szczęście małe dzieci nie są wymagające, więc bez obaw możemy zawęzić swój budżet do 100 zł i wybrać na prezent na Boże Narodzenie dla dziecka koparkę, fototapetę do pokoju, miarkę wzrostu z jego zdjęciami lub samochodzik zdalnie sterowany. Możemy także postawić na śmieszny prezent dla dziecka i kupić mu jeżdżącą kolorową walizkę do ciągnięcia. Taka walizka to zbawienie dla rodziców marudnych dzieci – dzieci mogą usiąść na walizce i być wożonym jak monarcha!

Prezent: Pytanie brzmi co kupić chłopcu od 1 do 3 lat

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe dla małego chłopca

Szukasz prezentu dla chłopca w wieku 1-3 lat? Powodzenia! To zadanie staje się prawdziwym wyzwaniem, kiedy wkraczasz w gąszcz zabawek i ubranek, a możliwość wyboru spośród setek produktów przyprawia Cię o ból głowy. Na szczęście z pomocą przychodzi wyszukiwarka jakiprezent.pl. Dzięki niej sprawnie przebrniesz przez propozycje prezentów i znajdziesz coś, co przypadnie do gustu maluchowi.

Określ rodzaj prezentu, okazję i cenę, aby zawęzić pole wyszukiwania. Prezenty kreatywne, interaktywne, bajkowe, modna odzież - co wybierasz na urodziny, chrzest lub Boże Narodzenie? Więcej inspiracji znajdziesz na w kategorii: Prezenty dla dzieci.

Istnieje jeszcze wiele innych okazji godnych uwagi rodziny małego dziecka. Jedna z nich wypada w grudniu. Oprócz prezentu pod choinkę należy pamiętać, że 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. Prezent na Mikołaja może być znacznie skromniejszy niż ten na Boże Narodzenie. Wybierając prezent na jakąkolwiek okazję musimy pomyśleć co będzie odpowiednim prezentem dopasowanym do wieku dziecka.

Jaki prezent dla rocznego chłopca na Mikołajki? Czy prezent dla rocznego chłopca powinien być drogi? Edukacyjny? Śmieszny? Proponujemy postawić na coś niedrogiego, na przykład na pluszaka z melodyjką.

Kolejna okazja to imieniny. Oczywiście małe dzieci nie obchodzą swoich imienin, ale jego rodzice owszem. Problem z wybraniem prezentu dla rodzica? Może gra planszowa dla całej rodziny? Prezent z korzyścią zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców.

Ostatnim bardzo ważnym świętem jest naturalnie Dzień Dziecka. To święto wszystkich dzieci, dużych i małych. Tutaj znowu możemy podarować małemu dziecku pluszaka, lalkę, klocki, samochodzik do ciągnięcia... Opcji na prezent na Dzień Dziecka jest wiele. Wystarczy poszukać. Jeśli masz problemy ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla malca – poszukaj czegoś, z czego ucieszą się przede wszystkim rodzice.