Sortuj wg:

strona:

12
  • ...zagrożenia. Natomiast nadmierne ograniczenia, jakie być może masz ochotę mu wprowadzić, mogą ostudzić jego ciekawość do tego co się wokół dzieje. Stymuluj zatem rozwój swojego chłopca poprzez dobór odpowiednich zabawek edukacyjnych.

    Dzieci w wieku 7-9 lat polecamy zachęcić do układania puzzli czy budowania konstrukcji z klocków. Chłopcom w wieku 10 - 13 lat zaproponuj natomiast wspólne składanie modeli samochodów czy samolotów lub stworzenie własnego robota. Pamiętaj, że Twój czas spędzony z synem ma być dla niego przyjemnością, tak więc zrezygnuj z okazywania niecierpliwości lub irytacji, gdy coś Wam się nie uda lub pójdzie nie po Twojej myśli.

    Kupując prezenty dla chłopca w wieku szkolnym staraj się aby sprawiały mu one nie tylko przyjemność, ale także pobudzały do twórczego myślenia. Podaruj synowi zatem projektor tęczy, komputerową myszkę naparstek, drewnianą łamigłówkę lub nową wersję kostki Rubika, a na urodziny grę Eurobiznes. Dzięki niej, nie tylko będzie się dobrze bawił, ale również nauczy się analitycznego myślenia i efektywnego inwestowania pieniędzy.

    Zarówno gry planszowe jak i komputerowe rozwijają w chłopcach sprawność współzawodnictwa i rywalizacji.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić chłopcu od 7 do 13 lat

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe dla chłopca w wieku szkolnym

Masz syna w wieku szkolnymб którego rozpiera energia? Nie wiesz jak go poskromić? Spróbuj go zmęczyć zabawą na świeżym powietrzu. Wiemy, że nie jest to łatwe, mimo to chcemy Ci zaproponować w naszym serwisie, kilka prostych rozwiązań. Pamiętasz jak jako dziecko bawiłeś się w podchody? Wspólne poszukiwania  w lesie dostarczały Tobie i Twoim kolegom wiele emocji? Postaraj się uatrakcyjnić tą zabawę, niech Twoje dziecko szpieguje leśnych mieszkańców i spróbuje im zrobić zdjęcie. W prezencie na Mikołaja natomiast podaruj mu lornetkę,  dzięki której będzie mógł tropić zwierzynę. Pracujesz i nie masz czasu na wycieczki z synem? Niech latem zagra z kolegami na podwórku w mini golfa lub Speedmintona. Zimą zorganizuj mu śnieżny kulig sankami, czy zjazdy z górki na plastikowych jabłkach.

W ferie i wakacje wysyłaj go na obozy i kursy sportowe. Na stronie jakiprezent.pl, w kategorii aktywne, proponujemy Twojemu dziecku lekcje jazdy konnej, kursy narciarstwa, nurkowania i gry w tenisa, przygodę na linach, jazdy gokartami, lot symulatorem lotów, i wiele innych atrakcji. Wszystko po to aby Twój syn kończył dzień szczęśliwy i zmęczony.

Kręci Ci się w głowie za każdym razem, kiedy stajesz w sklepie przed setkami zabawek i ubranek, spośród których masz wybrać prezent dla chłopca w wieku 7-13 lat na urodziny, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka lub inną okazję?

Co więcej - prezenty w sklepach często są do siebie łudząco podobne. Różnią się tylko ceną. Zamiast przeglądać oferty wielu sklepów stacjonarnych i internetowych, skorzystaj z pomocy naszej wyszukiwarki. Wielu chłopców w tym wieku jest maniakami komputerowymi i trafia do siódmego nieba, kiedy otrzymuje np. grę. Z kolei mali sportowcy najbardziej chcieliby dostać nową piłkę lub sprzęt sportowy. Na naszej stronie możesz określić cenę prezentu, osobowość i zainteresowania dziecka, aby zawęzić pole wyszukiwania i sprawniej znaleźć coś, co ucieszy ucznia szkoły podstawowej. Chcesz kupić prezent do 50 zł? Czy droższy, np. za 100-200 zł?

Więcej inspiracji znajdziesz na blogu Prezenty dla chłopca.