Sortuj wg:

strona:

15
  • ...to niesamowicie cenny surowiec. Jubilerzy płoną z podekscytowania na jego widok. Zresztą nie tylko oni. Niejednokrotnie zdarza się, że miłośnicy biżuterii wpadają w euforię, kiedy na linii ich wzroku pojawią się tak drogocenne wyroby. Inkrustacja kością słoniowa to marzenie, za którym gonią osoby owładnięte pragnieniem posiadania. Wielbiciele sztuki również z zapartym tchem wpatrują się w dzieło ozdobione tak fantastycznym dodatkiem. Poza tym kość słoniową można dostrzec między innymi w wyrobach dekoracyjnych, upiększających mieszkania urządzone z przepychem.

    Kto jeszcze może się szczycić tym, że ma w domu ten surowiec? Melomani. Kość słoniowa jest wykorzystywana jako powłoka klawiszy fortepianów. Nawiązując do tematyki małżeńskiej, 14 rocznica ślubu to już nie przelewki. Ma w sobie coś z ekskluzywności, szlachetności i drogocenności. Przede wszystkim mąż i żona mogą się pochwalić bogactwem doświadczeń z minionych wspólnych lat. Ich największym skarbem jest bez wątpienia miłość, dająca milion razy więcej szczęścia niż biżuteria, dzieła sztuki i przedmioty dekoracyjne do aranżacji wnętrz.

    A zatem – co na prezent? Kiedy złożysz życzenia, podaruj prezent promieniejący elegancją, przesiąknięty oryginalnością. W zależności od upodobań, prezent dla nich z okazji 14 rocznicy ślubu może być nowoczesny lub retro.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 14 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

O czym marzy Twoja żona? Co chciałaby dostać? Czternasta rocznica ślubu to świetna okazja, żebyś oderwał ją od codzienności. Zmagania z pracą i obowiązkami domowymi potrafią zmęczyć psychicznie i fizycznie. Łączące Was uczucie nie jest już tak gorące, jak na początku waszej wspólnej drogi życia, ale nadal mocno ją kochasz. Pokaż, jak bardzo. Spraw, żeby zapomniała o wszelkich trudach, problemach. Z pewnością relaksujący prezent dla niej okaże się strzałem w dziesiątkę. Nazwa – kości słoniowej rocznica ślubu – to podpowiedź.

Kobieta pragnie czegoś ekskluzywnego dla ciała, duszy i zmysłów. Drogocennego, wprawiającego w cudowny stan błogości. Zabierz ukochaną drugą połowę do krainy relaksu, gdzie pozbędzie się negatywnych myśli, stresu i w zamian naładuje się potężną porcją pozytywnej energii. Obdaruj eliksirem młodości, dzięki któremu poczuje się jak nowonarodzona. Kiedy będziesz składał życzenia, oznajmij, szepcząc czule do ucha, że prezent to wizyta w SPA, gdzie dostanie się pod opiekę wspaniałych masażystów, manikiurzystek… Poczuje się tam jak królowa. Ciało zazna przyjemności pod wpływem dotyku lomi lomi, czekolady, bambusa królewskiego i innych atrakcji. Rozkoszy doznają też zmysły słuchu i węchu.