Sortuj wg:

strona:

14
  • ...szorować. Wymaga odpowiedniej, subtelnej pielęgnacji. Jak to się ma do małżeństwa? 20 rocznica uświadamia parze, że ich małżeństwo wciąż trwa. Kobieta i mężczyzna pielęgnują uczucia, dokładają starań, żeby miłość nie zgasła, a wręcz przeciwnie, wciąż się tliła i ogrzewała nawet w najmroźniejsze dni. Konflikty małżeńskie nie pozostawiły śladów. Wciąż funkcjonują jako jedność i chcą przeżyć razem również perłowe, złote i kolejne gody. W ciągu 20 lat on i ona nabyli doświadczenia i wiedzą już, jak urozmaicać rodzinną rutynę, aby nigdy się sobą nie znudzić.

    Teraz nadchodzi okazja, żeby nie tylko złożyć życzenia, lecz także obdarować ich prezentem. Niech to będzie coś, co rozraduje zarówno żonę, jak i męża. Prezent dla dwojga, na przykład 2 serca Svarovski z gwawerem albo szkatułka z Młodą Parą, do której z wypiekami na twarzy włożą bezcenne zdjęcia i przedmioty, które są najbliższe ich sercom. Polecamy produkty sentymentalne i dekoracyjne. Popularnością cieszą się ponadto specjalne gazety. Wyobraź sobie, że rano wręczasz zdumionym małżonkom prasę, a na pierwszej stronie dostrzegają… własne zdjęcie! Okala je artykuł o szczęśliwym 20-leciu. W naszej wyszukiwarce znajdziesz wiele takich kreatywnych upominków, łącznie z gwiazdką z nieba, czekająca, by rozświetlić kochającą się parę.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 20 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Porcelanowa rocznica ślubu – ta nazwa charakteryzuje wyjątkowe wydarzenie, jakim jest 20. rocznica ślubu. Jedna piąta wieku. Liczba działa na wyobraźnię. Aż tyle czasu minęło od dnia, kiedy nałożyli sobie obrączki i przyrzekali miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Jednakże kiedy są razem, niejednokrotnie sprawiają nieodparte wrażenie wiecznie młodych. Miłość działa na nich niczym eliksir powstrzymujący przed starzeniem. Wspólna wędrówka przez życie wyzwala w nich niewyczerpane pokłady sił, wciąż odnawialną energię i głębokie poczucie szczęścia.

Zastanawiasz się, jakie życzenia złożyć swojej drugiej połowie? Chcesz, żeby prezent okazał się trafionym pomysłem? Z pomocą naszej rozbudowanej wyszukiwarki z całą pewnością natkniesz się na produkt lub przeżycie, które wyda Ci się najodpowiedniejsze. Pomysł na prezent dla niego powinien emanować oryginalnością, a jednocześnie okazać się zgodny z zainteresowaniami lub osobowością najważniejszego mężczyzny w Twoim życiu. Od Ciebie zależy, czy dwudziesta rocznica ślubu odciśnie głęboki ślad w pamięci ukochanego. Dobrym wyborem będzie coś eleganckiego i praktycznego. Popularnością cieszą się też sentymentalne upominki przypominające o najpiękniejszych chwilach związku, na przykład stylowe ramki na zdjęcia, efektownie zdobione.