Sortuj wg:

strona:

13
  • ...- zrób sam albo z pomocą rodziców wspaniały prezent! Oprócz laurki babcia dostanie od przedszkolaka albo starszego wnuczka na przykład lilię wodną z kolorowego papieru, którą robi się bardzo łatwo i szybko. Możesz również nauczyć się składania origami, żeby powstały bardziej złożone mini dzieła sztuki. Babcia z dumą położy prezent na honorowym miejscu, tak, żeby w każdej chwili móc na niego spojrzeć i rozpromienić się uśmiechem. Z wypiekami na twarzy opowie wszystkim, jaki niezwykły prezent otrzymała od wnuczka. A co można dać od niemowlaka? Maluch, który jeszcze nie chodzi do przedszkola ani nawet do żłobka, nie potrafi oczywiście w ten sposób obdarowywać babcię. W jego imieniu rodzice mogą wręczyć drobny upominek. Dodatkowo, żeby było bardziej sentymentalnie, dobrym pomysłem jest na przykład dołączenie odcisku dłoni małego dziecka. To ostatnio popularna forma upamiętniania pierwszego okresu życia. Dzięki niej utrwali się jego rączka. Po latach babcia, rodzice i wnuczek z rozrzewnieniem spojrzą ta ten prezent i rozpocznie się wspominanie przeszłości w rozmowie, która potrwa całymi godzinami. Dobrym pomysłem jest też wygrawerowanie na prezencie dedykacji, na przykład "od 3-latki - kochającej wnuczki dla najukochańszej babci".

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na Dzień Babci

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Jeżeli jesteś już prawie pełnoletnim albo dorosłym wnuczkiem, postaraj się o bardziej kosztowny prezent na Dzień Babci i Dziadka, do 100 zł. Co powiesz na przykład o tym, żeby zaskoczyć babcię niezwykłą gazetą? Wyobraź sobie: wstaje rano i widzi na stole gazetę z artykułem o najwspanialszej babci na świecie na pierwszej stronie. Artykuł o Twojej babci! Ze zdjęciem i tekstem o jej fantastycznym usposobieniu, słonecznej pogodzie ducha, godnym podziwu stylu życia. Z pewnością Twoja babcia wzruszy się i będzie przeszczęśliwa, że otrzymała od wnuczka tak zaskakujący i ponadprzeciętnie miły prezent. Wśród innych pomysłów, jakie znajdziesz w naszej rozbudowanej wyszukiwarce, są między innymi: satynowa pościel, żeby babciny sen był błogi i spokojny, kocoszlafrok na zimne dni, zdjęcie na płótnie do powieszenia na ścianie, gustowny czajniczek do herbaty, etui na dokumenty i czekoladka z napisem: "Słodkiego miłego życia!". Spraw, żeby święto babci stało się niezapomnianym przeżyciem, do którego często będzie wracała we wspomnieniach, ciesząc się, że ma tak wspaniałego wnuczka. Oprócz wspomnianych powyżej propozycji godne uwagi są również upominki z apteki, żeby babcia wzmacniała swoje zdrowie. Witaminy, suplementy diety -poczęstuj babcię dodatkową dawką energii.

Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia. Jest to święto wszystkich babć. W tym dniu wnukowie i wnuczki tradycyjnie składają życzenia swoim babciom i obdarowują je kwiatami, laurkami oraz prezentami. Dzieci recytują wyuczone dla babci wierszyki. Nie wiesz, co wybrać na prezent dla Babci? Pomożemy Ci! Jeśli nic nie przypadnie Ci do gustu, zastanów się, jaką osobowością obdarzona jest Babcia. Masz do wyboru kategorie: Aktywna starsza Pani, Domatorka, Dusza towarzystwa, Intelektualistka, Nowoczesna.

A może wybierzesz coś z kategorii Biżuteria i zegarki? Jeśli szukasz innych inspiracji zapoznaj się z propozycjami w kategoriach: Prezenty dla babci lub Prezenty dla super babci.