Sortuj wg:

strona:

135
  • ...więcej niż jedynie koleżeństwem. Jest też poważniejsza niż uczucie przyjaźni. Jesteście parą. Kochacie się. Uwielbiacie swoje towarzystwo. Każdą wolną chwilę pragnęlibyście najchętniej spędzać razem. Mnóstwo rozmów, mnóstwo śmiechu, imprezowania i odpoczynku… Wszystko we dwoje. I wreszcie nadchodzi ta szczególna okazja w roku: Dzień Chłopaka. W Walentynki to on przejmuje zazwyczaj inicjatywę i organizuje dzień tak, aby w środku lutego było Wam bardzo ciepło z powodu atrakcji. Pod koniec września wszystko zależy od dziewczyny: gdzie pójdziecie, jak spędzicie dzień… Na początek proponujemy, żeby zaskoczyła go drobna niespodzianka. Podaruj mu ją już w szkole albo nawet jeszcze wcześniej, przed lekcjami, jeśli oczywiście jest to dzień powszedni. Możesz także z samego rana odwiedzić go. Zaspany, przeżyje jeszcze większe zaskoczenie i radość, kiedy otrzyma od Ciebie upominek poświadczający Twoje uczucia i będący przedsmakiem pełnego emocji Dnia Chłopaka. Potem wybierzcie się razem do kina, do kawiarni, na kręgle albo w inne jego ulubione miejsce. Ważnym punktem dnia może też być romantyczny spacer, podczas którego popodziwiacie wczesną jesień. A wieczorem warto odwiedzić jakiś klub, by oddać się zabawie.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Dzień Chłopaka

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka przypadający 30 września to specyficzna okazja. W tym dniu przedstawicielki płci pięknej wręczają drobne upominki i większe prezenty nie tylko swoim najukochańszym facetom, lecz także kolegom w klasie i w szkole. Wprawdzie nie czują do nich nic więcej oprócz najzwyczajniejszej w świecie sympatii, ale chcą dać jakąś drobnostkę, żeby pokazać, że ich lubią. Zresztą w niektórych sytuacjach takie pozornie zwyczajne lubienie niekiedy może oznaczać coś więcej… Może być subtelnym sygnałem wysłanym w celu zwrócenia uwagi na siebie. Jeśli prezent ma być totalnie niezobowiązujący i wyrażający kumpelskie stosunki, sprawa nie powinna nastręczać problemów. Ot, po prostu dajesz drobiazg komuś, z kim dzielisz szkolny żywot. Obdarowujesz towarzysza niedoli, który, tak jak i ty, zmaga się z tymi samymi lekcjami, nauczycielami, pracami domowymi. Zupełnie inaczej należy spojrzeć na to zagadnienie, jeżeli chłopak nie jest obojętny Twojemu sercu. Szybciej bije na jego widok, skrycie podkochujesz się w nim. W miarę zbliżania się 30 września obmyślasz strategię działania. Wpisujesz w wyszukiwarkę internetową frazę „Jaki prezent – forum”. Układasz życzenia, które wywołają na nim piorunujące wrażenie. A potem… prezent otworzy drogę do miłej, wspólnej reszty dnia.

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września przez nastolatków: gimnazjalistów, licealistów i studentów początkowych lat. W tym dniu dziewczyny przygotowują dla chłopców drobne prezenty i składają życzenia wszystkiego najlepszego. Jeśli poszukujesz ciekawych pomysłów na upominki dla kolegów z klasy albo dla swojego chłopaka - dobrze trafiłaś. Przejdź do kategorii Dzień Chłopaka - 30.09. Polecamy kategorię Gadżety albo Komputery i Elektronika. Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, przejrzyj osobowości: Artystyczna dusza, Fan sportu , Gadżeciarz, Indywidualista, Maniak komputerowy czy Podróżnik . W poszukiwaniu innych propozycji przejdź do bloga Retrologia.pl Blog dla Nastolatków