Sortuj wg:

strona:

17
  • ...to nie Walentynki, ale również warto się postarać w myśl zasady: dla ukochanej – wszystko! Z samego rana rozbudź ją pocałunkiem. Obsyp płatkami róż i wyszepcz do ucha czułe słowa. W programie dnia może się znaleźć spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny, wizyta w Waszej ulubionej restauracji. W trakcie rozkoszy dla podniebienia, przy lampce czerwonego wina niespodziewanie wyjmij prezent, na przykład biżuterię Apart albo inny elegancki upominek.

    Jeśli szukasz inspiracji, która pomoże Ci w podjęciu decyzji, co kupić dziewczynie na Dzień Kobiet, przejrzyj internet. Czeka tam mnóstwo oryginalnych propozycji, które podpowiadają mężczyźni bądź kobiety, informujące o swoich prezentowych marzeniach. Żeby zawęzić pole wyszukiwania, skorzystaj z naszego serwisu i określ przedział cenowy. Chcesz kupić drobiazg do 50 zł? Podaruj piękny pierścionek, kolczyki Svarovski, magiczny kubek z Waszym zdjęciem albo czekoladę z napisem „Kocham Cię”. To będzie przedsmak przyjemnej reszty dnia. Co poza tym? Rozważ zakup prezentu dla dwojga w formie niezapomnianego przeżycia. Wspólnie z dziewczyną wybierz się na kurs salsy, masaże i inne zabiegi w SPA, a jeśli macie ochotę na potężny skok adrenaliny – odważcie się na szaloną jazdę lamborghini czy skok na bungee.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 8 marca?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Z okazji Dnia Kobiet – w odróżnieniu od Walentynek – mężczyźni szykują drobny upominek nie tylko dla dziewczyny albo dla żony, lecz również dla koleżanek. Prezent na dzień kobiet w pracy to bardzo często czekoladki i kwiaty. Ponadczasowe drobiazgi, które zawsze były, są i będą popularne. A gdyby tak w tym roku pokusić się o coś innego?

Złamać tradycję i zaskoczyć nowatorskim pomysłem? Podarować coś niewielkiego i wywołującego jeszcze większy uśmiech niż „klasyki”? Mamy tu na myśli śmieszny prezent na Dzień Kobiet. Spraw, żeby 8 marca atmosfera w Twoim miejscu pracy była wybitnie wesoła. Możesz wręczyć na przykład gadający pilot do „sterowania” mężczyzną, żeby współpracowniczki miały poczucie władzy nad przedstawicielami przeciwnej płci.

Na deszczowe dni polecamy niezwykły parasol, który jest jednocześnie… mieczem świetlnym. W naszej wyszukiwarce znajdziesz również przebogatą ofertę oryginalnych myszek do komputera, pendrive’ów i kubków, na przykład z napisem „Zakład pracy – Twoim drugim domem”. A marzycielkom, miłośniczkom wypoczynku na łonie przyrody spodoba się namiastka najpiękniejszego zjawiska pogodowego – generator tęczy, dzięki któremu w każdej chwili, na zawołanie można nacieszyć oczy cudownym widokiem.

W dniu 8 marca mężczyźni składają kobietom życzenia z okazji Dnia kobiet. Obdarowują je kwiatami i drobnymi prezentami. Jeśli nie wiesz, co kupić na prezent z okazji Dnia kobiet - dobrze trafiłeś. W JakiPrezent.pl znajdziesz setki inspiracji. Szukasz prezentu dla określonej osobowości? Przejrzyj kategorie: Adeptka wellness, Businesswoman, Domatorka, Dusza towarzystwa, Indywidualistka, Intelektualistka.

W poszukiwaniu innych pomysłów zapoznaj się z naszymi kategoriami: Prezenty dla przyjaciółki na Dzień Kobiet i Prezenty dla teściowej na Dzień Kobiet.