Sortuj wg:

strona:

116
  • ...końcu znacie się już od dłuższego czasu i wiesz, co lubi, jak się ubiera, czym się fascynuje (oprócz Ciebie). Kiedy ze sobą przebywacie, zwierza Ci się zapewne z planów i marzeń. A zatem... Jaki prezent dla młodej kobiety dostarczy jej powodu do wyściskania Cię i wycałowania? Jeśli jeszcze nie jesteście małżeństwem, podaruj na przykład coś, co ozdobi jej pokój i sprawi, że za każdym razem, gdy spojrzy na upominek, pojawisz się w jej myślach. Zapragnie znów jak najszybciej się z Tobą spotkać, żeby zaspokoić pragnienie serca, duszy i ciała. Dla dziewczyny wytęż umysł, żeby prezent był oryginalny. Z kolei jeżeli już stanęliście na ślubnym kobiercu, przyrzekliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, zadbaj, żeby prezent, np. na urodziny, był przyjemnym dopełnieniem Waszego związku, wzmacniał iskrzenie i poprawiał samopoczucie w każdej sytuacji. To właśnie idealny prezent - taki, który zaskoczy, zachwyci i zawsze będzie w stanie wywołać uśmiech, ponieważ ukochana kobieta będzie wiedziała, że dostała go od swojej wspaniałej drugiej połowy. Pomysł na prezent zaczerpnąć możesz też, subtelnie podpytując przyjaciółki żony, na co miałaby ochotę. Na romantyczną kolację przy świecach? Gadżet? Podarunek, który będzie praktyczny czy element dekoracyjny do wystroju domu?

Prezent: Pytanie brzmi co kupić kobiecie od 18 do 35 lat

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Najlepsze prezenty dla kobiety młodej

"Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem" - te słowa piosenki Alicji Majewskiej są bliskie sercu każdej przedstawicielki płci pięknej. Zanim jednak osiągnie się pełnię kobiecej dojrzałości w wieku powyżej 35 lat, mamy do czynienia z mnóstwem atrakcyjnych wydarzeń, które łączy jedna wspólna cecha: oczekiwanie. Oczekiwanie na osiemnaste urodziny, studia, uzyskanie tytułu naukowego, pierwszą pracę, ślub, narodziny dziecka, rozwój kariery zawodowej... Szukasz prezentu na którąś z powyższych okazji? A może po prostu zbliżają się czyjeś urodziny lub np. Boże Narodzenie? Określ zainteresowania i osobowość adresatki prezentu. Jest businesswoman, domatorką, adeptką wellness? Pasjonuje się modą, domem i ogrodem, sportem? Więcej inspiracji znajdziesz w kategorii Prezenty dla kobiety.

Czekasz, aż na kalendarzu zalśni pełną mocą data 14 lutego? Przygotuj prezent na Walentynki, który będzie wisienką na torcie. Po miłym dniu wieczorem niespodziewanie powiedz, że masz jeszcze jedną przyjemną wiadomość. Szepnij czule do ucha, że wkrótce wspólnie udacie się do SPA, ale najpierw... sam zafundujesz jej masaż. Jako dodatkową atrakcję możesz wykorzystać zakupioną na tę okazję czekoladę do masażu ciała. Nasyć swoją walentynkę upajającą przyjemnością. A jeśli głowisz się, czym ją obdarować na urodziny, imieniny, na gwiazdkę albo tak po prostu, bez żadnej okazji, zanurkuj w głęboki ocean pomysłów na prezent zgromadzonych w naszym serwisie. Tradycyjne, oryginalne, śmieszne, profesjonalne, biznesowe, spersonalizowane, aktywne, duchowe... Z pewnością znajdziesz niejeden prezent, który zapragniesz podarować dla dziewczyny lub dla żony. Mamy zarówno tanie drobiazgi do 50 zł, jak i luksusowe produkty, na które potrzeba znacznie więcej pieniędzy, ale bez wątpienia warto. Wśród upominków i niezapomnianych przeżyć godną polecenia atrakcją jest wizażystka, która doradzi młodej kobiecie między innymi makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Twoja ukochana pod opieką profesjonalistki zyska jeszcze bardziej olśniewający wygląd.