Prezenty dla Kobiety

Total
0
Shares

Prezent dla niej ? jak wybrać prezent, który sprawi dużą radość kobiecie?

Uśmiechnięta kobieta
RADOSNA KOBIETA

Mówi się, że mężczyźni lubią być obdarowywani przedmiotami, a kobiety? emocjami. Jeśli zależy Ci na tym, aby obdarowana przez Ciebie kobieta czuła się naprawdę szczęśliwa z podarunku i dobrze ją znasz, dobór trafnego prezentu dla niej nie powinien stanowić dużego problemu. Kobiety lubią prezenty, które pokazują, że obdarowujący jest uważny na to, co jest dla nich istotne. Jeśli chcesz sprawić przyjemność komuś, z kim nie łączy Cię bliska relacja lub kogo jeszcze mało znasz, warto postawić na coś bardziej uniwersalnego. Ponieważ wybór prezentu potrafi przysporzyć kłopotu, tym większego, im więcej dla nas znaczy osoba obdarowywana, prezentujemy przewodnik, który może rozwiać wiele Twoich wątpliwości i wybrać naprawdę trafiony prezent. Wybierz prezent dla niej wg wieku:

Prezent dla dziewczyny

Dziewczyna i prezenty
DZIEWCZYNA I PREZENTY

3 SEKRETY JAK GO DOBRZE WYBRAĆ PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Dużo zależy od tego, w jakiej jesteście relacji od tego, czym interesuje się jubilatka. Nie bez znaczenia jest także to, jaki ma charakter. Warto, jakiś czas przed jubileuszem przeanalizować, co o danej osobie wiemy. Jeśli mało, a zależy nam, aby prezent był trafiony i niebanalny, dobrze jest zrobić mały wywiad wśród członków jej rodziny i przyjaciół. Możemy być bowiem zaskoczeni tym, że największym marzeniem naszej koleżanki na co dzień pracującej jako przedszkolanka, jest kurs jazdy ekstremalnej, a księgowa od dawna szuka okazji aby skończyć kurs kiperski. Będą dość blisko z kobietą kończącą 30 lat, możemy pozwolić sobie na pełen humoru pomysł prezentu, nawiązujący na przykład do jej upodobania do kolekcjonowania biżuterii ? sprawdzi się tu okazała szkatułka, pasji do ?nicnierobienia? ? w tej sytuacji trafiony może wygodny leżak lub zaproszenie na czekoladowy masaż.

 1. Co jest dla niej ważne? Dla kobiety, na której Ci zależy, z którą chcesz pogłębić relację lub podkreślić, jak jest dla Ciebie ważna, na pewno warto zastanowić się, co jest dla niej ważne, na co zazwyczaj sama żałuje sobie pieniędzy, czy o czym marzy.
 2. Czy się zachwyciła? Przypomnij sobie czym ostatnio zachwyciła się ważna dla Ciebie dziewczyna, na co brakuje jej czasu lub czego odmówiła sobie, wybierając praktyczne zakupy.
 3. O czym często mówi? Wszystkie kobiety mają tak, że jeśli fascynuje je jakiś temat, pasjonują się czymś, czy jakiś temat jest dla ich na danym momencie życia ważny, często o tym wspominają. To najlepszy klucz do doboru upominku dla dziewczyny ? słuchać o czym mówią

Zobacz prezenty dla dziewczyny

ROMANTYCZNY PREZENT DLA DZIEWCZYNY ? KONTEKST POWIE WIĘCEJ NIŻ SAM PREZENT

Kiedy w grę wchodzą emocje między dwojgiem ludzi, te ? nazwijmy je ? romantyczne, choć wiemy, że mężczyźni nie przepadają za tym określeniem ;-), romantyczny prezent dla dziewczyny może stanowić mały kłopot. Weź pod uwagę, że jeśli ona darzy Cię takimi uczuciami, jak Ty ją, to na pewno macie już jakiś swój sekretny świat: powiedzonka, wspomnienia, słowa-klucze. Pamiętaj o nich, wybierając prezent.

Romantyczne prezenty dla dziewczyny

JAKI PREZENT NA POCZĄTKU ZWIĄZKU?

Jeśli dopiero starasz się o jej uwagę, pokaż prezentem, że wiesz, czym się interesuje lub doceń jakąś jej cechę charakteru lub wyglądu. Ma ładną szyję? Kup jej długie kolczyki i zapytaj, czy sam możesz jej je założyć. Nosi przy sobie dużo rzeczy? Może kup jej torbę z wieloma przegródkami i wręczając ją, podpowiedz, że masz nadzieję, że teraz będzie jej łatwiej znaleźć telefon, kiedy do niej będziesz dzwonił. Czym więcej osobistych sugestii będzie w Twoim prezencie, tym szybciej? zyskasz jej zaufanie. A o to przecież chodzi, prawda?

Prezenty dla żony

Żona i prezenty
ŻONA I PREZENTY

Choć to pewnie jedna z najbliższych Ci osób na świecie, paradoksalnie obdarowanie żony może sprawiać trudność. Im bardziej zależy Ci na efekcie niespodzianki, tym bardziej weź pod uwagę osobowość partnerki, jej stosunek do rzeczy i? aktualny klimat Waszej relacji. Prezent dla żony może zdziałać cuda ? przypomnieć wyjątkowe chwile, docenić czyjś charakter i osiągnięcia lub otworzyć przestrzeń do pracy nad jakimś obszarem związku, na przykład spędzania czasu razem.

Prezenty dla żony

PREZENT DLA ŻONY ZNAJDZIE SIĘ SAM KIEDY? POMYŚLISZ JAK ONA

Większość kobiet lubi dostawać prezenty, których same by sobie nie sprawiły, bo albo szkoda im na to pieniędzy, albo inne wydatki wzięły górę nad jakimś marzeniem czy potrzebą. Jeśli chcesz sprawić radość żonie, wybierając prezent, postaraj się pomyśleć przez chwilę? jak ona. Trafione prezenty świadczą o uważności na drugiego człowieka. Jeśli Wasza relacja jest pełna zrozumienia i otwartości na wzajemne potrzeby, spróbuj sobie po prostu przypomnieć, o czym ostatnio marzyła Twoja żona. Jeśli doświadczacie jakichś problemów w komunikacji lub zwyczajnie nie macie dla siebie ostatnio zbyt wiele czasu, postaraj się prezentem przywołać jakieś miłe dla Was dwojga skojarzenie.

PREZENT NA ROCZNICĘ DLA ŻONY. NIE ZMARNUJ OKAZJI!

Kobiety przykładają dużą wagę do rocznic. Do rocznic ślubu ? szczególnie. Ponieważ często całymi tygodniami planują czas, w którym uczczą ten szczególny moment ze swoim mężem, warto zadbać o to, aby Jej plany nie były jedyną atrakcją tego dnia. Tak, drogi mężu. Przed Tobą zadanie ? musisz nie tylko sprawić radość swojej żonie, ale i zaskoczyć ją. Kobiety uwielbiają spersonalizowane prezenty, a dzień taki jak rocznica ślubu szczególnie z takimi upominkami się kojarzy. Co możesz podarować?

 • Kolczyki z ulubionym motywem,
 • Bransoletka z grawerunkiem ważnego dla Was słowa, zdania?
 • Pierścionek z taką ilością kamieni, ile lat spędziliście już razem.
 • A może szkatułka, która będzie na tyle duża, że nie tylko pomieści biżuterię, którą żona ma, ale i tą, którą jeszcze od Ciebie dostanie? 😉

Na równi, z tak osobistymi prezentami, można postawić wszystko to, co możecie z okazji rocznicy ślubu zrobić razem. Tu wybór będzie zależał od tego, jak lubicie spędzać razem czas, ale niezłym pomysłem jest też zaproszenie do pojechania gdzieś, czy zrobienia czegoś, co wiąże się dla Ciebie z jakimś? poświęceniem. Efekt zaskoczenia, wzruszenia, czułości i wdzięczności ? gwarantowany.

Prezenty dla żony na rocznicę ślubu

Prezenty dla niej na urodziny

Prezenty dla kobiety na urodziny
KOBIETA I URODZINY

Urodziny to dzień w życiu każdego z nas, kiedy chcemy poczuć się wyjątkowo. O ile nie każda kobieta lubi podkreślanie ile lat kończy, o tyle na pewno nie jest dla niej miłe, kiedy ktoś o jej urodzinach zapomni. Nie na miejscu jest więc składanie życzeń i wręczanie podarunku po dniu urodzin. Jeśli nie masz możliwości wręczyć podarunku osobiście, pomyśl o przesłaniu go obchodzącej rocznicę urodzin kobiecie kurierem lub z pomocą posłańca.

Prezenty dla niej na urodziny

PREZENTEM NA URODZINY CELEBRUJESZ PRZEDE WSZYSTKIM OSOBĘ

Jeśli jubilatka jest młodą osobą, przyjemność sprawi jej prezent, który pozwoli jej na doświadczenie czegoś, o czym marzy lub czegoś nowego, co ją zaciekawiło. Nie dobieraj jednak prezentu na zasadzie: bo to jest modne. Nie każdy lubi skoki na bungee i nie każdy jest fanem salsy. Prezent powinien być dobrany do osobowości, a szczególnie na urodziny. To przecież dzień celebrowania tego, że dana osoba jest na świecie, więc prezent powinien być czymś, co podkreśli cechy tej osoby, doceni ją lub da jej szansę na spełnienie jakiegoś marzenia.

CZEGO NIE DAWAĆ? FAUX PAS W URODZINOWYCH PREZENTACH

Starszym, czytaj: dojrzalszym kobietom (one wszystkie są przeczulone, mniej lub bardziej, na punkcie metryki!), na pewno nie daje się: kremów przeciwzmarszczkowych, czy innych tego typu specyfików, które kobiety kupują sobie same i to często potajemnie. Tego typu prezenty mogą być dane jedynie przez najbliższe osoby i to raczej w formie żartu. Bo, na litość! ? czy naprawdę nie ma lepszych prezentów niż krem obiecujący wieczną młodość i na obietnicach kończący?
Urodziny to świetna okazja na prezenty podkreślające jakąś pasję kobiety (np. parzenie herbaty, jazdę na rowerze, oglądanie filmów konkretnego reżysera), dokonania (np. jakiś grawerunek na piórze, dedykacja zamknięta w szkle), ale i na powiew luksusu (np. zakupy ze stylistką, wizyta w Spa).

Czytaj w temacie: Dziwny prezent od teściowej – odkoduj go

Prezenty dla niej na święta

Świątecznie dla niej
ŚWIĄTECZNIE DLA NIEJ

Kobiety w każdym wieku, już od małych dziewczynek po seniorki, uwielbiają być obdarowywane. Święta to czas, kiedy wszyscy oczekujemy prezentów. I choć od dawna nie wierzymy w Świętego Mikołaja, to w wielu z nas jest nadzieja, że ktoś spełni nasze małe marzenie o? No właśnie, czy wiesz o czym marzy bliska Ci kobieta? Jeśli jest to wyprawa po Azji, nie znaczy to, że musisz sprezentować jej bilety na samolot do Bangkoku, ale możesz kupić jej przewodnik z karteczką, na której wyrazisz, że wiesz o czym marzy i życzysz jej tego spełnienia. Święta to także dobra okazja do podarowania upominków związanych ze zmysłami ? zestawu aromatycznych herbat, urządzenia do masażu, luksusowych czekoladek, czy zaproszenia na degustację win.

Prezent dla niej na święta

Prezent dla niej na 30 urodziny

Kobieta- 30 urodziny
KOBIETA – 30 URODZINY

?Jeszcze nie 40, ale już nie 20?. Prezent na trzydziestkę może być dowcipny, ale tylko wtedy, kiedy obdarowywana kobieta ma poczucie humoru i dystans do samej siebie. Jeśli nie jesteś bratem, przyjacielem, chłopakiem, mężem, dziadkiem, ani ojcem ?trzydziestki?, nie ryzykuj. Jeśli jesteś którymś z wymienionych, także możesz pokusić się o wybranie prezentu, który oprócz tego, że poprawi jej humor, to jeszcze sprawi, że poczuje się wyjątkowa. Wszystko, co wiąże się z przyjemnością, przygodą, wyzwaniami i celebrowaniem życia to niezłe prezenty na 30 urodziny. Wino, dobra książka, pościel z jedwabiu, drzewko pomarańczowe zestaw do czekoladowego fondue, voucher do Spa lub na kurs jazdy konnej, półroczny karnet do teatru, czy kurs tańca ? temat i przedmioty, które warto rozważyć powinny zależeć od osobowości obdarowywanej. No, bo przecież coś musisz o niej wiedzieć. Na 30-te urodziny zaprasza się raczej przyjaciół, niż obcych lub nieżyczliwych 😉

Prezenty dla niej na 30 urodziny

Prezenty dla mamy

Prezenty dla mamy
KOCHANA MAMA

Poza dziećmi, jeśli je masz, nie ma bliższej Ci osoby. Niezależnie od tego, jaką macie relację dziś, kiedy jesteś dorosły/a, na pewno zależy Ci na tym, aby sprawić mamie przyjemność. Mamy mają to do siebie, że zazwyczaj żałują sobie pieniędzy na sprawianie przyjemności samym sobie. Podarunek, który dla niej wybierzesz powinien więc być czymś, czego mama raczej sama sobie nie zafunduje.

Prezenty dla mamy

PREZENTY DLA MAMY NA URODZINY

Świetnym pomysłem, jeśli nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, jest zabranie mamy gdzieś z okazji jej święta. Restauracja, kino, teatr, a może przejażdżka kabrioletem? Koniecznie zadbaj o to, aby do zaproszenia dołączyć apaszkę i ciemne okulary! 😉 Jeśli te pomysły wydają Ci się zbyt szalone, możesz pomyśleć o gustownej biżuterii lub eleganckiego kompletu kieliszków do wina, koniecznie z butelką ulubionego przez nią trunku. Niejedną mamę ucieszy także zaproszenie na manicure lub relaksujący masaż. Prezenty dla mamy na urodziny

POMYSŁ NA PREZENT DLA MAMY

Jeśli myślisz o prezencie dla mamy, oznacza, że prawdopodobnie sam wiele od niej otrzymałeś/aś. Moda na sesje rodzinne najczęściej skupia uwagę młodych rodziców. Tymczasem sesja dorosłego syna z mamą, czy wielopokoleniowego portetu rodzinnego to pomysł nie tylko na oryginalny, ale i szczególny prezent, bo taki, który zostanie na dłużej i pokaże, jak ważna w Twoim życiu jest mama. Wiele mam, także tych starszych, prowadzi współcześnie aktywny tryb życia. Zakupienie sprzętu do ćwiczeń, kursu językowego czy szkolenia z obsługi komputera może być oznaką tego, że widzimy wigor naszej mamy i zależy nam na tym, aby inwestowała nadal w siebie. Młodsze mamy, które jeszcze mają pod opieką niepełnoletnie dzieci, na pewno docenią prezenty dające możliwość oderwania się od codziennych obowiązków.

WŁASNORĘCZNY PREZENT DLA MAMY

Własnoręcznie zdobiona ramka na zdjęcie lub collage z rodzinnych fotografii to prezenty, które ucieszą każdą mamę. Nakład pracy włożony w wykonanie prezentu liczy się podwójnie ? to nie tylko objaw pomysłowości, ale i dowód na to, jak ważna jest dla nas obdarowywana osoba. Także prezenty z dedykacjami, czy napisami, które mogą wiele znaczyć dla mamy (jej powiedzonko, fragment ulubionej piosenki, czy wiersza): poduszki, T- Shift, czy tabliczka do robienia listy zakupów to dobry pomysł na spersonalizowany upominek.

Prezent dla kobiety ? najczęstsze dylematy

Kobieta i prezenty
DYLEMATY KOBIETY

W każdej kobiecie na zawsze pozostaje coś z dziewczynki. Nawet jeśli nie przepada za niespodziankami, to już na etapie szelestu towarzyszącego rozpakowywania prezentu, zaczyna się prawdziwa radość. Jakie myśli towarzyszą młodej dziewczynie, dojrzałej kobiecie, kiedy trzyma w rękach zapakowany podarunek? ?Ktoś o mnie pomyślał?? Co w tym dziwnego? Otóż, w życie większości kobiet wpisane jest to, że pamiętają o innych i to one myślą o tym, jak wybrać trafiony prezent. Ponieważ dla kobiet prezenty to emocje, miło im jest, kiedy wiedzą, że są dla kogoś ważne na tyle, że zadał sobie trud, aby wybrać coś, co ma sprawić im przyjemność. Każda kobieta doceni, jeśli otrzyma prezent, który będzie dowodem na to, że jesteś uważny na to, co mówi, co jej się podoba i co jest dla niej ważne.

PREZENT DLA KOBIETY W CIĄŻY

Kobiety w ciąży, wbrew pozorom nie potrzebują wyłącznie rzeczy dla? dziecka. Takich prezentów zresztą lepiej dla przyszłych mam nie wybierać, chyba, że jesteśmy z nimi w bardo bliskiej relacji i wiemy, że nie są przeciwne kompletowaniu rzeczy dla maluszka. Choć na wielu filmach można obejrzeć podekscytowane maleńkimi ciuszkami i zabawkami ciężarne, obdarowywane przez przyjaciół na przyjęciach baby shower, to chcąc obdarować przyszłą mamę, warto też pomyśleć o? niej samej. Wiele ciężarnych kobiet nie ma czasu na to, żeby pomyśleć o sprawieniu sobie przyjemności ? pójściu na masaż, do kina na pedicure czy na dobrą kolację. Dobrym pomysłem może być też jednak upamiętnienie tego szczególnego okresu w życiu kobiety, na przykład zaproszeniem na ciążową sesję fotograficzną lub wykonanie gipsowego odlewu rosnącego brzuszka.

JAK ZNALEŹĆ DOBRY POMYSŁ NA PREZENT DLA KOBIETY

Nie ma prezentu, poza kwiatami, który będzie uniwersalny dla każdej kobiety. Wybierając podarunek dla pań, dobrze jest kierować się kilkoma ważnymi kryteriami aby nie popełnić faux pas. Prezenty które są absolutnie wykluczone, jeśli mają sprawić radość, a nie wprawić obdarowaną w zakłopotanie, to takie, które będą przypominać kobiecie o jej kompleksach lub stawiać ją w sytuacji, która sprawi, że poczuje zakłopotana. O czym mowa? Na przykład kobiecie, która ma kłopoty z nadwagą nie kupuje się niczego związanego z odchudzaniem. Lepiej też nie ryzykować kupna ubrań które mogłyby okazać się za małe. Prezenty zbyt drogie w sytuacji, w której wiemy, że kobieta nie zarabia zbyt wiele, są nie na miejscu. Szczególnie, jeśli nie łączy Cię z nią zażyła relacja lub nie masz wobec niej długu wdzięczności. Taka sytuacja może sprawić, że obdarowana poczuje się zobowiązana do rewanżu. Wybór prezentu powinien zawsze być dostosowany do charakteru relacji między Tobą a obdarowywaną osobą. Lepiej, aby był bardziej formalny, niż miałby być zbyt osobisty.

Prezenty dla kobiet – Kobietolog.pl

PREZENTY NA URODZINY

Radość z urodzin

Podobno dla kobiet świętowanie urodzin zmienia się po urodzeniu pierwszego dziecka. Odkąd wydają one na świat potomka, dzień jego urodzin zyskuje na znaczeniu. Kobiety wtedy dopiero zaczynają doceniać świętowanie i czerpią z niego ogromną radość. Ponieważ świętują dzień, w którym dały życie swojemu dziecku. A więc świętując urodziny dziękujemy za dar życia! Inspiracje na urodziny: Prezenty na Urodziny

PREZENTY DLA ŻONY

Żona

Podobno dla kobiet świętowanie urodzin zmienia się po urodzeniu pierwszego dziecka. Odkąd wydają one na świat potomka, dzień jego urodzin zyskuje na znaczeniu. Kobiety wtedy dopiero zaczynają doceniać świętowanie i czerpią z niego ogromną radość. Ponieważ świętują dzień, w którym dały życie swojemu dziecku. A więc świętując urodziny dziękujemy za dar życia! Inspiracje prezentowe dla żony: Prezenty dla żony

PREZENTY DLA DZIEWCZYNY

Dziewczyna

Tak – to prawda – dziewczyny są z gatunku który czasem trudno zadowolić. Szukasz prezentu dla dziewczyny? Koleżanki? Siostry? Pomyśl o niej jak o tajemnicy. Za czym zerka ukradkiem, co doprowadza ją do wzruszenia? Spróbuj ją odczytać i zajrzyj w jej wnętrze. Tam znajdziesz inspirację. Inspiracje dla dziewczyny: Prezenty dla dziewczyny

PREZENTY DLA CHŁOPAKA

Chłopak

Prezent dla chłopaka wybierasz tygodniami? Radzisz się pięciu przyjaciółek, co mu podarować? Przeczesujesz fora internetowe w nadziei, że ktoś Cię oświeci? Stop! Zamiast tracić czas, przyjrzyj się mu. Poznaj jego pasje, w milczeniu potowarzysz mu w tym, co lubi robić lub zapytaj, co i dlaczego go tak kręci! Najlepszy prezent dla chłopaka zaczyna się od słuchania. Inspiracje dla chłopaka: Prezenty dla dla chłopaka

PREZENTY DLA MĘŻA

Mąż

Prezenty dla męża to zazwyczaj jedne ze staranniej wybieranych podarunków, bo już przy wyborze chcąc, nie chcąc – wchodzimy w meandry miłości. Czy mu się spodoba? Jaką reakcję wywoła? Czy spełnię jego marzenia tym prezentem – myślisz. Bywa też tak, że z góry wiemy, co kupić mężowi na prezent i wtedy więcej wysiłku włożymy w sam akt podarowania go. Jest w tym przyjemna nuta intymności – bo obdarowujesz kogoś, kogo darzysz miłością. Inspiracje dla męża: Prezenty dla męża

ŚMIESZNE PREZENTY

Zabawny prezent

Śmieszne prezenty dla kobiety to temat, który jednak wymaga nieco refleksji. Bywa, że kobiety są bardziej przewrażliwione na swoim punkcie, niż mogłoby to wynikać z ich zachowania. Pamiętaj, aby Twój prezent wyśmiewał to, z czego ona sama potrafi się śmiać. W przeciwnym razie możesz ją zranić lub urazić. Inspiracje na śmieszne prezenty: Śmieszne prezenty

PREZENTY DLA NIEJ W WARSZAWIE

Warszawa

Nie wątpliwości – Warszawa to studnia prezentów dla płci pięknej! Najlepsze salony piękności, kursy kulinarne z najlepszymi specjalistami czekają na sprezentowanie ich kobiecie. Do tego loty balonem, szybowcem, flyspot, sesje fotograficzne jak z serialowych plenerów oraz wydarzenia kulturalne.
Prezenty Warszawa Prezenty dla kobiety w Warszawie

Prezenty w innych miastach: Prezenty Poznań Prezenty Wrocław Prezenty Kraków Prezenty Katowice

ŚLUB

Ślub

Prezent na ślub dla koleżanki? Poradzisz sobie z nim świetnie, o ile choć trochę poznasz bliski jej Język wyrażania uczuć. Czy bardziej doceni wartościowy przedmiot, czy może podarunek w postaci przeżycia? A może bardziej niż tradycyjny prezent ślubny ucieszy ją Twoja obecność na każdym etapie przygotowań?
Inspiracje na Ślub: Prezenty na Ślub Oryginalne prezenty na Ślub

ROCZNICA ŚLUBU

Rocznica ślubu

Jak kobiety postrzegają rocznicę ślubu lub związku? Sentymentalnie! Ich kobieca natura podpowiada im, że jest to idealna okazja do wzniecenia na nowo i podtrzymywania ciepła domowego ogniska oraz ciepłych uczuć w związku miłosnym. Prezent na rocznicę ślubu dla żony powinien przede wszystkim docenić te starania.
Inspiracje na Rocznicę Ślubu: Prezenty na Rocznicę ślubu Prezenty dla mężczyzny Prezenty dla kobiety

30 URODZINY

30 urodziny

30 urodziny to dla kobiety granica dość magiczna. Oto skończył y się czasy studenckie, dla wielu etap małżeństwa i rodziny już trwa lub wkrótce się zacznie. Prezent na 30-stkę powinien odpowiadać na jej pragnienia: bycie piękną, dojrzałą, modną i spełnioną kobietą.
Prezenty na 30 urodziny: Prezenty na 30 urodziny Prezenty dla niej na 30 urodziny

40 URODZINY

40 urodziny

40-latki to najczęściej kobiety z pewnym doświadczeniem i rozeznaniem tego, czego oczekują od życia. Sporo wiedzą o sobie, śmiało rozpoczną nowy etap, znają siebie i nie straszne im życiowe trudności. Prezent na 40 urodziny dla niej może zatem odwoływać się do jej głębszych tęsknot a nawet fanaberii ? być wykwintną wisienką na torcie przedmiotów i sytuacji, które na co dzień ją otaczają.
Inspiracje na 40 urodziny: Prezenty na 40 Urodziny

18 URODZINY

18 urodziny

Młode, wkraczające w dorosłość dziewczyny, stające u progu dojrzałej kobiecości chętnie przyjmą podarunki podkreślające tę budzącą się kobiecość. Pierwsze związki, ambicje, podejmowane cele są wyznacznikiem dojrzałości młodej kobiety. Prezenty dla niej na 18 urodziny najlepiej wybiorą przyjaciółki, dziewczyny takie jak ona.
Inspiracje na 18 urodziny: Prezenty na 18 Urodziny

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński

Wieczór panieński to jedyna taka impreza w życiu dziewczyny, którą świętuje w tak ważnym, bo kobiecym gronie. Prezent na Panieński ma sprawić jej radość i zarazem odwoływać się do przyszłej roli jaką będzie pełnić. Może nauczy się zmysłowego tańca lub zainspiruje się do gotowania?
Inspiracje na Wieczór Panieński: Prezenty na Wieczór Panieński

WIECZÓR KAWALERSKI

Wieczór kawalerski

Jeśli jej mąż lub chłopak wybiera się świętować Kawalerskie kumpla, prawdopodobnie, to kobieta będzie wybierać dla niego prezent. Polegajmy na tym co sprawdzone i eleganckie, nie musimy za wszelką cenę wychodzić przed szereg z obscenicznymi prezentami.
Inspiracje na Wieczór Kawalerski: Prezenty na Wieczór Kawalerski

MĘŻCZYZNA

Mężczyzna

Jeśli kochasz, to znajdziesz najwspanialszy prezent dla swojego faceta! Nikt jak Ty nie potrafi tak świetnie wsłuchiwać się w jego pragnienia i tęsknoty, nikt nie wie tak dobrze jak Ty jaki prezent dla mężczyzny sprawi, że jemu ponownie urosną skrzydła.
Inspiracje dla Mężczyzny: Prezenty dla Niego

DZIECI

Dzieci

Kobiety ze swoją empatyczną natura jak nikt inny potrafią spełniać marzenia. Tym bardziej te dziecięce. Twój szósty zmysł w mig podpowie Ci za czym tęskni bliskie Ci dziecko, co sprawi mu radość i pomoże we wzroście.
Inspiracje dla Dzieci: Prezenty dla Dzieci

PREZENTY NA CHRZEST

Chrzest dziecka

Prezent na chrzest od chrzestnej lub chrzestnego wymaga więcej uwagi, ponieważ ma to być podarunek od kogoś, kto pretenduje włączać się w wychowanie dziecka i dba o bliskość dziecka z Bogiem. Kupując prezent na chrzest, nie wypada zatem ?iść na łatwiznę?. Pomyślmy o czymś, co rzeczywiście będzie dla dziecka symbolem i pamiątką, do czego będzie mogło wracać w swoim życiu duchowym. Inspiracje na chrzest: Prezenty na Chrzest

KOBIETA

Kobieta

?Diaments are woman?s best friends!? Z pewnością! A co jeśli wybieramy w tańszych opcjach? Wspaniale! Kobieca natura potrafi uradować się nawet z najmniejszych rzeczy, bo liczy się tu ten, kto wybiera prezent dla niej i jak go wręcza.
Inspiracje dla Kobiety: Prezenty dla Kobiety

Więcej fantastycznych pomysłów na prezent dla niej

 • Prezenty dla niej Podarunek dla kobiety to spore wyzwanie, zwłaszcza dla panów. Sztuka ta polega na dobrym odgadnięciu co siedzi w kobiecym sercu. A kobiety? Uśmiechają się kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, plączą kiedy są szczęśliwe i śmieją się kiedy są zdenerwowane.
 • Oryginalny prezent dla kobiety Oryginalny prezent dla kobiety. To taki, którego kompletnie się nie spodziewa. Oryginalny może oznaczać prezent DYI, czyli ręcznie wykonany lub przygotowany z wielką dawką uwagi, duszy, czasu osoby, która go daje.
 • Eleganckie prezenty dla niej Eleganckie prezenty dla kobiety. Kobiety zostały przez naturę obdarzone niesamowitymy wyczuciem piekna i estetyki. Jak żaden inny gatunek żyjący w przyrodzie potrafią odróżnić piękno od brzydoty – to dlatego z taką łatwością przychodzi im upiększanie otoczenia i tak dużą wartość przywiązują do pięknych przedmiotów. To dla nich stworzone zostały eleganckie prezenty
  • Eleganckie prezenty dla żony
  • Eleganckie prezenty dla dziewczyny
 • Prezent na imieniny dla niej Prezent imieninowy dla kobiety.Co kupić na imieniny przyjaciólce, siostrze, mamie? Często zbyt długo borykamy się z tym pytaniem, tymczasem odpowiedź na nie jest prosta: coś, co sprawi, że poczuje się wyjątkowa.W głębi serca każda kobieta ma takie pragnienia, aby ktoś zauważył w niej jej kobiece potrzeby – piękna, elegancji, czasem ekstrawanacji lub awangardy. Osoba, która odczyta co kryje serce kobiety, ktora obchodzi imieniny jest na najlpeszej drodze do sukcesu.
Artykuły podobne

Kobiety lubią niezawodne samochody

Przed zakupieniem samochodu kobiety zwykle wybierają odpowiedni model znacznie dłużej. Według niedawno przeprowadzonych przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia badań płeć piękna kupuje przede wszystkim niezawodne modele. Niezawodność to…
Zobacz więcej ...