Sortuj wg:

strona:

115
  • ...wkracza w pełnoletniość, ważnym aspektem tego doniosłego momentu będzie to, że poczuje się dorosły. Na osiemnastkę radzimy zatem kupić coś zupełnie innego, niż dotychczas otrzymywał, kiedy był niepełnoletnim nastolatkiem. W gimnazjum i liceum niecierpliwie wyczekiwał tego dnia. W końcu nadchodzi wielkimi krokami. Zadbaj, żeby był wyjątkowy. Poświęć trochę czasu na znalezienie prezentu, który trafi w jego oczekiwania i będzie zgodny z jego osobowością. Niech to będzie przede wszystkim oryginalny prezent, wywierający piorunujące wrażenie i cieszący jeszcze przez długi czas po wręczeniu. Niektóre spośród upominków, które dostrzeżesz w naszej wyszukiwarce, zwracają uwagę ze względu na to, że są śmieszne, a poza tym... są małymi dziełami sztuki. Tak jest np. z rzeźbą "Kobieta z wypiętą pupą". Dla młodych mężczyzn ważne w życiu codziennym są gadżety. Lubią otaczać się nowinkami technologicznymi, zarówno praktycznymi, jak i niepraktycznymi. Na Walentynki podaruj swojemu ukochanemu np. muzyczną poduszkę, żeby zasypiał na niej z Tobą, słuchając kojącej, nastrojowej melodii, utulającej was do snu albo rozbudzającej i dodającej energii na noc i dzień. Zresztą jeśli go kochasz, to nawet bez okazji obsypuj drobiazgami, żeby wasze uczucie rozkwitało.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić mężczyźnie w wieku od 18 do 35 lat

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki dla niego (18 -35 lat)

Szukasz prezentu dla mężczyzny w wieku 18-35 lat? Ten okres życia obfituje w różnorodne przełomowe wydarzenia, takie jak 18 urodziny, studia zakończone uzyskaniem tytułu naukowego, początek kariery zawodowej, zakładanie rodziny... W naszej wyszukiwarce jakiprezent.pl znajdziesz prezenty na ślub, parapetówkę, awans w pracy i wiele innych okazji. Przełomowe momenty życia wymagają ponadprzeciętnych prezentów, np. niezapomnianego przeżycia. Przejażdżka Lamborghini, skok na bungee - zgromadziliśmy wiele propozycji, które podniosą adrenalinę. Dobrym rozwiązaniem może być także prezent luksusowy, oryginalny czy stylowy. Określ zainteresowania i osobowość adresata podarunku. Jest fanem sportu, duszą towarzystwa, domatorem? Interesuje się gadżetami, motoryzacją, majsterkowaniem? Więcej inspiracji znajdziesz na blogu Blog dla mężczyzn.

Zbliżają się urodziny i masz problem z podjęciem decyzji, co kupić dla młodego mężczyzny? Przychodzimy Ci z pomocą. W naszej wyszukiwarce dobierzesz coś odpowiedniego, określając kryteria, takie jak osobowość, zainteresowania, cena produktu. Jaki powinien być? Każdy by chciał, żeby był oryginalny, niesztampowy, unikalny na tle innych, tradycyjnych prezentów. Dla zapracowanego biznesmena rewelacyjnym pomysłem okaże się niezapomniane przeżycie. Zafunduj mu skok na bungee, kurs driftingu albo szaloną przejażdżkę quadem. Dostarcz piorunujących wrażeń, daj szansę odreagować nieustanny stres towarzyszący mu na co dzień. Niech poczuje wolność, adrenalinę... A co dla kierowcy? Niech oderwie się od ziemi! Lot balonem, ścianka wspinaczkowa albo chociaż nieziemski wieczór w restauracji. Dla księdza też ważne są zagadnienia niebiańskie, więc kup upominek do 50 zł dla osób uduchowionych, gwarantujący zintensyfikowanie przeżyć duchowych. Dla lekarza postaraj się o atrakcje dla ciała. Z otwartymi ramionami przyjmie coś związanego ze zdrowym, ekologicznym trybem życia. Dla architekta albo dla inżyniera ważna jest precyzja. Dobrze zareagują na prezent profesjonalny bądź nowoczesny do 100 zł. Dla piłkarza doradzamy akcesoria wspomagające trening, zaś dla prawnika - prezenty relaksujące. A co dla myśliwego? Przejrzyj kategorię produktów militarnych. Ty też wyobraź sobie, że polujesz na prezenty. Postaraj się ustrzelić atrakcyjny okaz, który wpadnie w oko, wywoła uśmiech i zostanie entuzjastycznie doceniony.