prezent na dzień chłopaka na ostatnią chwilę, pomysły dla zapominalskich

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę, czyli pomysły dla zapominalskich

Total
0
Shares

Panowie obchodzą swoje święto już za tydzień. Jednak czas ucieka tak nieubłagalnie szybko, że może nie być łatwo wybrać się na zakupy po prezent z tej okazji. Na szczęście mamy kilka pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę. Możesz go wybrać i zamówić dosłownie w ciągu kilku minut od przeczytania tego artykułu. Zainteresowana taką oszczędnością czasu? W takim razie zobacz, co przygotowaliśmy.

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę: voucher do teatru

prezent na dzień chłopaka na ostatnią chwilę_voucher do teatru

fot. hotel-r.net

Twój mężczyzna jest wielbicielem sztuki teatralnej? A może wręcz przeciwnie ? nie miewa zbyt często okazji bywać w tego typu instytucjach? W obu przypadkach miłym gestem będzie podarowanie mu voucheru dla dwóch osób do teatru. Z pewnością będzie to odskocznia od codziennych rozrywek, a to zawsze wywołuje uśmiech na twarzy.

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę: gwiazdka z niebawięcej

prezent na dzień chłopaka na ostatnią chwilę_gwiazdka z nieba

fot. gwiezdnyprezent.pl

Tak bardzo kochasz swoją drugą połówkę, że marzysz o podarowaniu mu kawałka nieba? Zrób to! Nazwij gwiazdę jego imieniem, a na dowód podaruj mu certyfikat i zdjęcie jego własności. Taki prezent jest bardzo romantyczny, więc podaruj go tylko wówczas, kiedy naprawdę jesteś pewna swoich uczuć do chłopaka.

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę: kurs baristy

prezent na dzień chłopaka na ostatnią chwilę_kurs na baristę

fot. coloursofcoffee.pl

Świetnym prezentem nie tylko dla faceta, ale także dla Ciebie będzie podarowanie mu kursu baristy. Nie dość, że takie umiejętności przydadzą się chociażby w poszukiwaniu pracy, to dodatkowo sama będziesz mogła dać się rozpieszczać smakiem przepysznie przygotowanej kawy. Oczywiście prezent sprawdzi się wyłącznie dla miłośnika tego napoju, który przy okazji dobrze czuje się w kuchni.

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę: strzelecka przygoda

prezent na dzień chłopaka na ostatnią chwilę_strzelecka przygoda

fot. doncoyote.co.uk

Czy jest coś bardziej męskiego niż facet, który potrafi posługiwać się bronią? Jeśli Twój mężczyzna nigdy nie miał styczności ze strzelbą, Dzień Chłopaka jest idealną okazją by go tam wysłać i podarować dawkę fajnych wrażeń. Pod okiem instruktora w bezpieczny sposób facet będzie mógł dać upust swoim emocjom i poczuć się niczym bohater filmu akcji.

Prezent Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę: księga marzeń

prezent na dzień chłopaka na ostatnią chwilę_księga marzeń

fot. prezentujeprezenty.pl

Jesteś ze swoim chłopakiem na tyle krótko, że nie jesteś pewna jakie przeżycie sprawiłoby mu największą przyjemność? W takim razie nie ryzykuj i podaruj mu kartę podarunkową, z której będzie mógł wybrać, to co najbardziej mu się spodoba, o czym zawsze marzył. Przy okazji zaobserwujesz, co go kręci, a tym samym lepiej go poznasz. Być może dzięki temu na kolejną okazję z większą łatwością wybierzesz dla niego upominek.

Wciąż nie podjęłaś decyzji? Zajrzyj tutaj:

Poradnik o prezentach dla chłopaka

Top 10 najbardziej ryczących i warczących prezentów na dzień chłopaka dla fana motoryzacji

Prezent z okazji dnia chłopaka dla synka. Lista prezentów dla małego mężczyzny 2016.

Prezent z okazji dnia chłopaka, który ucieszy każdego mistrza kuchni. Top 10 męskich gadżetów kulinarnych 2016.

 

Artykuły podobne