Sortuj wg:

strona:

16
  • ...ósmą rocznicę ślubu? Wszystko zależy tak naprawdę od ciebie. Rodzina czy we dwoje - spędź ten dzień miło.

    Teraz naturalnie nasuwa się pytanie: jaki prezent na ósmą rocznicę ślubu? Pamiętaj, że mężczyźni lubują się w przeróżnych gadżetach. Tak jest – gadżety nie są tylko dla małych chłopców! Możesz kupić dla męża sztabkę złota i wygrawerować na niej swoje spiżowe życzenia lub poszukać statuetki 3D. Możliwości masz od groma. Wystarczy tylko użyć swojej wyobraźni i zajrzeć do portfela. Z okazji tego wyjątkowego dnia możesz zaszaleć z wydatkami. To w końcu wasze święto.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 8 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Nietypowe prezenty dla żony z okazji Spiżowej rocznicy

Prezent z okazji 8 rocznicy ślubu wcale nie musi być monotonny. Twoja żona na pewno ma wystarczającą ilość butów, ubrań oraz biżuterii. Perfumy i inne kosmetyki także odpadają – na jej półce w łazience nie ma na nie już miejsca. Na Spiżową rocznicę możesz zaszaleć. Użyj swojej wyobraźni, bądź kreatywny. Możesz wesprzeć się internetem: prezent dla żony. To takie proste. Nie musisz wychodzić z domu w poszukiwaniu prezentu chodząc po licznych sklepach. Rób zakupy z domu.

Jeżeli te poszukiwania nie przyniosły pożądanego skutku i dalej szukasz prezentu, a rocznica coraz bliżej – pomyśl o was. Pomyśl co sam chciałbyś dostać na kolejną rocznicę. Może marzy ci się wyjazd do Danii? Litwa? Niemcy? Wszystko jest w zasięgu twojej dłoni. Żona na pewno z miłą chęcią wyrwie się z monotonii pracy i domowych obowiązków. Nikt nie powiedział, że na ósmą rocznicę ślubu nie możecie pojechać w mini podróż poślubną i spędzić czas z daleka od przyziemnych problemów i zmartwień. To idealny moment na zaplanowanie wyjazdu praktycznie gdziekolwiek. Wolisz zostać na terenie Polski? Przecież Polska to taki piękny kraj – na pewno znajdziesz przyjemne miejsce dla siebie i ukochanej. Góry, morze, lasy lub jezioro? I to jest w zasięgu twojej dłoni.