Wariacje o przedmiotach domowego użytku

Total
0
Shares

Dom to najczęściej nudy. Wraca się zmęczonym i ma się wszystko w pompie. Dlaczego nie umilić sobie tego ciężkiego życia i nie dodać czegoś, co mogłoby nam je uprzyjemnić?

Weźmy na przykład taki ścienny zegar. Niby prosty czasomierz, nic w nim nadzwyczajnego. Maruda by rzekł: ?I wskazówkowy, a nie elektroniczny?. No tak. Ale ma jedną ciekawą cechę. Mianowicie nie pokazuje on godziny w tradycyjny sposób. Umieszczone na nim cyfry uszeregowano jak w lustrzanym odbiciu. W ten sposób zegar nie pokazuje godziny, a cofa czas. Powiedziałbym, że to zaleta, ale oczywiście wszystko zależy od perspektywy.

A po przyjściu z pracy, gdzie najczęściej rzucamy klucze? Do jakiegoś koszyczka, na półkę z butami, zostawiamy na wieszaku. A gdyby tak i dla nich miejsce zorganizować? Magnetyczna półka na klucze to fajna sprawa. Wykonana ze sklejki, a więc i estetycznie wygląda, za sprawą magnesu przygarnie odkładane przez nas pęki. Dzięki właściwemu profilowaniu ma także miejsce na pozostałe nośniki pilnych spraw. Pomieści listy, rachunki, ulotki. Niby prosta rzecz, a jaka użyteczna.

Gdzie: usbtoys.pl/kalluka.pl

Ile: 65zł i 61zł

Artykuły podobne

Logitech HD Pro Webcam C910 loguj się twarzą

Podaruj ukochanemu mężczyźnie urządzenie, dzięki któremu będziecie w kontakcie mimo dzielącej was odległości. Kamera oferuje połączenia w jakości HD i współpracuje z popularnymi komunikatorami, takimi jak Logitech Vid? HD, Skype?…
Zobacz więcej ...

Rozbierany kufel

Zimne piwo i gorąca kobieta, odkrywająca swoje ciało spod seksownego stroju… Teraz każdy mężczyzna może spełniać swoje marzenie nawet codziennie! Wystarczy wlać schłodzony “browar”. Pod wpływem wilgoci z pięknej ozdoby…
Zobacz więcej ...