Wariacje o przedmiotach domowego użytku

Total
0
Shares

Dom to najczęściej nudy. Wraca się zmęczonym i ma się wszystko w pompie. Dlaczego nie umilić sobie tego ciężkiego życia i nie dodać czegoś, co mogłoby nam je uprzyjemnić?

Weźmy na przykład taki ścienny zegar. Niby prosty czasomierz, nic w nim nadzwyczajnego. Maruda by rzekł: ?I wskazówkowy, a nie elektroniczny?. No tak. Ale ma jedną ciekawą cechę. Mianowicie nie pokazuje on godziny w tradycyjny sposób. Umieszczone na nim cyfry uszeregowano jak w lustrzanym odbiciu. W ten sposób zegar nie pokazuje godziny, a cofa czas. Powiedziałbym, że to zaleta, ale oczywiście wszystko zależy od perspektywy.

A po przyjściu z pracy, gdzie najczęściej rzucamy klucze? Do jakiegoś koszyczka, na półkę z butami, zostawiamy na wieszaku. A gdyby tak i dla nich miejsce zorganizować? Magnetyczna półka na klucze to fajna sprawa. Wykonana ze sklejki, a więc i estetycznie wygląda, za sprawą magnesu przygarnie odkładane przez nas pęki. Dzięki właściwemu profilowaniu ma także miejsce na pozostałe nośniki pilnych spraw. Pomieści listy, rachunki, ulotki. Niby prosta rzecz, a jaka użyteczna.

Gdzie: usbtoys.pl/kalluka.pl

Ile: 65zł i 61zł

Artykuły podobne

Burberry Brit Men

Zapach dla seksownego luzaka. Woda toaletowa Burberry Brit Men przykuwa węch zmiksowanymi zapachami mandarynki i imbiru. W skład tego niezwykle zmysłowego koktajlu wchodzi również woń dzikiej róży oraz drzewa cedrowego.…
Zobacz więcej ...