Sortuj wg:

strona:

17
  • ...inspirację na fajny prezent na pierwszą rocznicę ślubu.

    Pierwsza rocznica ślubu - prezent od rodziców lub teściów

    Jeśli jesteś rodzicem - mamą lub teściową - na pierwszą rocznicę ślubu podaruj coś co nie będzie zbyt narzucające się. Raczej zrezygnuj z dodatków do domu, jeśli nie masz pewności, że spodobają się młodym. Wtedy dobrze podarować im przeżycie dla dwojga, np. kolacje lub kurs gotowania. Pewnie sami pamiętacie jak ważne jest, aby w pierwszych latach małżeństwa młodzi otrzymali tak potrzebną im autonomię. Na czym ona polega? Na akceptacji i dawaniu zielonego światła, aby młodzi małżonkowie swoją codzienność budowali samodzielnie, tzn. według własnych pomysłów, dostosowując ją do wzajemnych upodobań i organizując wg własnych potrzeb. Prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla dzieci powinien być zatem dyskretny i świadczący o Waszej taktowności. Nie warto wchodzić "z butami" w małżeńskie gniazdo tylko w myśl własnych sprawdzonych rozwiązań. Jeśli zależy Wam na budowaniu zdrowych i przyjaznych relacji z młodymi - pokażcie, że im kibicujecie i ze zrozumieniem przyjmujecie ich pomysł na życie. To w końcu oni mają w nim być szczęśliwi.

    Pierwsza rocznica ślubu- prezent dla znajomych, przyjaciół

    Jeśli zaś jesteś ich przyjacielem lub przyjaciółką w zbliżonym wieku, to z pewnością wiesz jakie modne akcesoria mogą im się spodobać - czy w ich domu nie brakuje korkociągu, albo stylowych kieliszków z designerskim nadrukiem? A może ucieszy ich pudło ulubionych słodyczy, których sami by sobie nie kupili? Jako osoba w ich wieku wiesz co, aktualnie panuje w trendach dla par. Znasz ich bolączki, plany i tęsknoty - to najlepsza dla Ciebie inspiracja.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 1 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Pomysły na pierwszą rocznicę ślubu - bawełniana

Jeśli ktoś z rodzeństwa świętuje pierwszą rocznicę ślubu, to w Was pewnie jeszcze rozbrzmiewają echa ich wesela. Czasem są sprawy, których Młodzi nie zdążyli domknąć... Może zabrakło fajnego albumu ze zdjęciami całej Waszej rodzinki? Tylko Wy wiecie co w Waszej rodzinie warte jest upamiętnienia. Może nielubiana ciotka, która wyjątkowo śmiesznie tańczy zorbę? Może macie jakieś ujęcia zdjęć, które teraz można by odnaleźć i wydrukować?

Pomysł na rodzinną tradycję dotyczącą rocznic ślubu

Podpowiadamy Wam pomysł na rodzinne prezenty z okazji rocznic ślubu. Otóż pary nie zawsze mają głowę, żeby zadbać o upamiętnienie jak zmieniali się w ciągu trwania małżeństwa. Jako brat lub siostra możesz zainicjować fajną tradycję. Każde z Was rodzeństwa robi drugiemu z okazji rocznicy ślubu małżeński lub rodzinny portret. Zobaczycie jak fajnie będzie po latach oglądać rosnące brzuszki -pań i panów;), zmieniające się fryzury, powiększające się gromadki dzieci...

Podaruj to, czego brakuje, czyli praktyczne prezenty dla brata lub siostry na pierwszą rocznicę ślubu

Pomysłów jest wiele, jeśli nie fotoprezenty to warto rozważyć dodatki do domu. Teraz wreszcie jest jasność co Państwo Młodzi mają, a czego im brakuje. Jako ich rodzeństwo z pewnością wiecie jakie prezenty do domu przydają się młodym małżonkom - może stolik śniadaniowy do łóżka?. 1 rocznica ślubu to czas kiedy młodzi małżonkowie dopiero się organizują.