Sortuj wg:

strona:

12
 • ...iosą tego typu komunikaty zapominamy o ważnej roli prezentów tj, o konieczności dowartościowywania innych, którego wszyscy potrzebujemy. Być może brak miłości doprowadził do tego, że okazujemy się surowi dla innych, ponieważ tacy właśnie staliśmy się dla siebie samych?

  Jak wybierać praktyczne prezenty na Boże Narodzenie?

  Jeśli należysz do osób, które nie dają się zwariować zakupowej gorączce, nie robią na tobie wrażenia bajkowo opakowane zestawy świąteczne i zapach cynamonu w sklepach, to duże szanse, że należysz do grona tych, którzy świąteczne prezenty traktują w pewną dozą rozsądku, a święta są dla nich okazją, aby obdarować kogoś prezentem praktycznym.

  Do Ciebie zatem kierujemy tę poradę. Jesteś osobą, która niezbyt lubi inwestować w fanaberie. Takie osoby chętniej podarują nowe żelazko siostrze, która stłukła poprzednie, golarkę dla męża, słownik polskiego dla kuzynki z zagranicy… Twoje prezenty niosą pomoc, a niekoniecznie radość i na to właśnie kładziesz nacisk.

  Co robić?

  Aby uniknąć przyziemności naszych prezentów, wystarczy wybierać przedmioty, które obok względów praktycznych, niosa także silną wartość dodaną, np. estetyczną. Zamiast klasycznego robota kuchennego podarujmy designerski blender, zamiast białej koszuli, modny sweter.

  Wybierając bardziej oryginalne modele, nawet najbardziej praktyczne prezenty zyskują duszę, cieplejsze oblicze, a przede wszystkim zachowują magię prezentów.  

   

   

   

Prezent: Pytanie brzmi co kupić praktycznego

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Pomysły na prezent praktyczne

Praktyczne prezenty niezmiennie cieszą się popularnością. Z okazji urodzin, ukończenia szkoły, awansu w pracy wiele osób chciałoby dostać coś przydatnego w życiu codziennym. Sportowcy liczą na nowe akcesoria do treningów, domatorzy marzą o meblach i ozdobach, które upiększą ich dom i ogród, miłośnicy kultury i sztuki najchętniej otrzymaliby bilety do kina albo teatru, z okazji parapetówki mile widziane są alkohole i urządzenia rtv/agd... Jeśli szukasz upominku dla tradycjonalisty, który woli dostać coś praktycznego niż oryginalnego - dobrze trafiłeś! Jeszcze więcej inspiracji znajdziesz na blogach Mężczyzna, Kobieta, Dom.