Sortuj wg:

strona:

116
 • ...intymny prezent, czyli taki, który podkreśli wzajemną bliskość. Najchętniej kupowane prezenty z okazji rocznicy ślubu to bielizna, kwiaty, czekoladki, lecz małżonkowie chętnie sięgają też do bardziej wyrafinowanych i finezyjnych prezentów jak romantyczny weekend we dwoje, nauka masażu lub ciekawe przeżycie kulinarne dla dwojga. Prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu powinien być elegancki i doceniać jej wkład w budowanie małżeństwa i domu oraz odwoływać się do jej kobiecej natury. Wszystko zatem co wyrazi miłość męża i jego zaangażowanie, a także sprawi, że poczuje się ona piękna i atrakcyjna będzie dobrym pomysłem. Prezent dla męża na rocznicę podarowany przez żonę powinien głównie okazywać uznanie jakie mamy dla jego dbałości o byt rodziny i pokazywac dumę żony z jego osiągnięć,

  Prezenty na rocznicę dla przyjaciół

  Wybierasz się świętowac rocznicę ślubu do przyjaciół lub znajomych z pracy? Pewnie stoisz przed pytaniem jaki prezent kupić na rocznicę? Rocznica ślubu świętowana w większym gronie, to najprawdopodobniej pewnie okrągła rocznica zaślubin. Najchętniej wybieranymi prezentami na rocznicę są produkty z wyposażenia wnetrz, ale także przeżycia dla dwojga. Zaproszenie na romantyczny weekend, kurs masażu lub zmysłowego tańca, także kursy sportowe, które otwierają ludzi na nowe pasje sprawdzą się dokonale z okazji rocznicy ślubu.

  5 rocznica slubu prezenty szalone

  Jeszcze nie stateczni, ale już na pierwszym dorobku małzonkowie jedną nogą bywają jeszcze zanużeni w młodzieńcze imprezy, przyjaciół i znajomych ze studiów i chętnie doświadczą czegoś nowoczesnego. Dobre będą przeżycia z adrenalina dla dwojga, nowoczesny design i oryginalne prezenty do domu oraz śmieszne gadżety jak np. koszulki z nadrukiem.

  10 rocznica ślubu prezenty romantyczne

  Małżonkowie po pierwszych kryzysach, z dziećmi w wieku szkolnym lub przedszkolnym, chętni wciąż do zabawy i gotowi na eksperymenty, które urozmaicą ustatkowane już życie rodzinne. Dobry pomysł na prezent na 10 rocznicę ślubu: voucher na romantyczny weekend we dwoje, nauka tańca na rurze, skok ze spadochronem, nowoczesny wazon czy luksusowy zestaw kieliszków.

  20 rocznica ślubu prezenty wyrafinowane

  To prawdopodobnie rodzice nastoletnich dzieci, w wirze pracy, kredytów i w samym centrum dorobku. Miewają już zapędy do produktów dobrej jakości, ale także tych odwołujących się tradycji, unikalnych, dedykowanych. Prezenty personalizowane to idealny pomysł na prezent na 20 rocznicę. Małżeństwo z 20-letnim stażem doceni elegancki serwis dla całej rodziny czy obraz ulubionego malarza. Zafiksowani na punkcie swoich pociechach mają mnóstwo wspólnych zdjęć, które aż proszą się by je nadrukować na fotoprezencie.

  25 rocznica ślubu prezenty eleganckie

  Na nowo młodzi, wolni (dzieci na studiach) a wciąż pełni energii i otwarci na nowe doznania.

  Chętnie wykorzystają potęge interentu, pójdą razem na kurs ulubionej kuchni czy podpatrzą inspirującą sztukę podczas wrsztatów. Dla nich koncerty i wyjścia do teatru, dla nich luksusowe wypady do hotelu czy spa. Jako prezent na 25 rocznicę możesz wybrać także jakieś ręcznie robione prezenty z kategorii rękodzieło. Ponieważ wiedzą już czego chcą od życia, to możesz podarować im kolejny element ulubionej kolecji, coś eleganckiego do domu, np. zestaw do zbierania okruszków ze stołu, który pozostanie pamiątką w rodzinnym domu.

  Pomysły na prezent na rocznicę ślubu
  Każda rocznica ślubu to dzień wyjątkowy nie tylko dla dwójki partnerów, ale i dla rodziców oraz najbliższych znajomych. Rocznicę ślubu można obchodzić na wiele sposób, ale jeśli szukasz czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego, a nic takiego nie przychodzi ci do głowy – skorzystaj z internetu. To proste jak budowa cepa. W wyszukiwarce wpisz „rocznica ślubu jak obchodzić?” i w przeciągu kilku sekund przed oczami pojawią się setki, jak nie tysiące, pomysłów. Skorzystaj z któregoś z nich.
  Niektórzy z was pewnie są tradycjonalistami i szukają pomysłów na rocznicę związku zgodnie z daną nazwą rocznicy. Dla internetu to także nie jest problem. Wystukaj na klawiaturze „rocznica ślubu jakie gody”, znajdź nazwę pasującą do swojej rocznicy i zaplanuj coś fantastycznego.
  Skoro mamy już pomysł na imprezę, to teraz zajmijmy się prezentami. Tutaj także skorzystaj z internetu: „rocznica ślubu jaki prezent”. Wśród milionów wyników znajdziesz coś dla żony, męża, rodziców, znajomych obchodzących rocznicę lub dla waszej dwójki. Kto powiedział, że z prezentu na rocznicę ślubu ma korzystać tylko jeden partner?
  W kwestii prezentu warto jest skoncentrować się na prezencie dla żony. Mąż, chociaż zna upodobania swojej ukochanej, często ma problemy z wyborem odpowiedniego prezentu dla partnerki. To za drogie, to zbyt różowe, a to już ma, tylko w innym kolorze. Używając naszego portalu wpisz „rocznica ślubu, prezent dla żony”.W ostateczności rozszerz swoje poszukiwania i wpisz fazę „rocznica ślubu pomysły”. Ostatnią opcję polecamy tym Panom, którzy chcą zaplanować wszystko, czyli prezenty i całą imprezę, samodzielnie.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Rocznicę Ślubu

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe na Rocznicę Ślubu
Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Życzenia i prezent na 30, 35, 40 rocznicę ślubu dla rodziców. Brakuje ci pomysłu na życzenia z okazji kolejnej rocznicy ślubu? Masz dosyć powtarzania w kółko tych samych życzeń? Szukasz czegoś oryginalnego? A może potrzebujesz prezentu i życzeń na 35 rocznicę ślubu rodziców? Pewnie nie masz pojęcia jak nazywa się ich rocznica. Rocznica ślubu 35 nosi sympatyczną nazwę „koralowej”. I tutaj już, drogi poszukiwaczu, powinieneś mieć pomysł na prezent. Może mama lubi korale? W internecie jest mnóstwo pomysłów na prezenty. W wyszukiwarce wystarczy wpisać frazę rocznica ślubu prezent i zaraz znajdziemy odpowiedni prezent dla rodziców bądź partnera. Skoro kwestię prezentu mamy już załatwioną, to przejdźmy do życzeń. Tutaj także możesz wesprzeć się internetem i wyszukać „rocznica ślubu życzenia”. Z wielu życzeń zamieszczonych na portalach możesz skleić swoje własne. Proponujemy także poszukać ciekawych cytatów o miłości, szczęściu, radości i małżeństwie. I tutaj znowu wkrada się magia niezastąpionego internetu: „rocznica ślubu cytaty”. Jeśli obawiasz się, że nie zapamiętasz formułki życzeń, a nie chcesz stanąć przed rodzicami lub swoją drugą połówką z kartką papieru i recytować życzenia – zapisz je na prezencie w postaci grawera. Ewentualnie dokup do prezentu ozdobną kartkę z cyfrą rocznicy ślubu.Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Stąd też zapewne kolejne lata wspólnego pożycia małżeńskiego doczekały się swoich nazw. Roczne małżeństwo obchodzi rocznicę bawełnianą , pięcioletnie - rocznicę drewnianą, dziesięcioletnie - cynową. Dwadzieścia pięć lat po ślubie obchodzi się srebrne gody, 30 lat - perłowe, 40 lat - rubinowea 50 lat- złote. Rocznica ślubu rodziców to okazja, aby złożyć im życzenia jubileuszowe, ofiarować kwiaty i prezent.
Wybór prezentu z okazji rocznicy ślubu często nastręcza sporo problemów rodzinie i znajomym. Szczególnie jest to trudne przy wyborze prezentu z okazji wyższych jubileuszy, takich jak 25-lecie lub 50-lecie małżeństwa. Poszukujesz prezentu z okazji jubileuszu dla Rodziców lub Teściów? Trafiłeś pod właściwy adres. W JakiPrezent.pl prezentujemy ciekawe oferty z różnorodnych sklepów internetowych. Zastanów się czego potrzebują Rodzice? Może ich wspólny czas we dwoje z biegiem lat stał się szary i rutynowy? Przejrzyj kategorię Niezapomniane przeżycia we dwoje i wybierz przygodę, która pozwoli im zakosztować czegoś ciekawego. A może ucieszyliby się z fotoprezentu, który w piękny sposób upamiętnił ich wspólne chwile? ? Nic prostszego - zobacz kategorię Fotoprezenty. Jeśli rodzice marzą o podróży, zafundujcie im romantyczną wycieczkę we dwoje. Polecamy też przygotowanie albumu ze zdjęć i wręczenie w trakcie rodzinnej uroczystości. Innych pomysłów na prezenty szukaj na blogu Blog Jakiprezent.pl