Sortuj wg:

strona:

110
  • ...z okazji rocznicy ślubu to bielizna, kwiaty, czekoladki, lecz małżonkowie chętnie sięgają też do bardziej wyrafinowanych i finezyjnych prezentów jak romantyczny weekend we dwoje, nauka masażu lub ciekawe przeżycie kulinarne dla dwojga.

    Prezent dla żony z okazji rocznicy ślubu powinien być elegancki i doceniać jej wkład w budowanie małżeństwa i domu oraz odwoływać się do jej kobiecej natury. Wszystko zatem co wyrazi miłość męża i jego zaangażowanie, a także sprawi, że poczuje się ona piękna i atrakcyjna będzie dobrym pomysłem. Prezent dla męża na rocznicę podarowany przez żonę powinien głównie okazywać uznanie jakie mamy dla jego dbałości o byt rodziny i pokazywać dumę żony z jego osiągnięć,

    Prezenty na rocznicę dla przyjaciół

    Wybierasz się świętować rocznicę ślubu do przyjaciół lub znajomych z pracy? Pewnie stoisz przed pytaniem jaki prezent kupić na rocznicę? Rocznica ślubu świętowana w większym gronie, to najprawdopodobniej pewnie okrągła rocznica zaślubin. Najchętniej wybieranymi prezentami na rocznicę są produkty z wyposażenia wnętrz, ale także przeżycia dla dwojga. Zaproszenie na romantyczny weekend, kurs masażu lub zmysłowego tańca, także kursy sportowe, które otwierają ludzi na nowe pasje sprawdzą się doskonale z okazji rocznicy ślubu.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na Rocznicę Ślubu

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców.

Brakuje ci pomysłu na życzenia z okazji kolejnej rocznicy ślubu? Masz dosyć powtarzania w kółko tych samych życzeń? Szukasz czegoś oryginalnego? A może potrzebujesz prezentu i życzeń na 35 rocznicę ślubu rodziców? Pewnie nie masz pojęcia jak nazywa się ich rocznica. Rocznica ślubu 35 nosi sympatyczną nazwę „koralowej”. I tutaj już, drogi poszukiwaczu, powinieneś mieć pomysł na prezent. Może mama lubi korale?

Skoro kwestię prezentu mamy już załatwioną, to przejdźmy do życzeń. Jeśli obawiasz się, że nie zapamiętasz formułki życzeń, a nie chcesz stanąć przed rodzicami lub swoją drugą połówką z kartką papieru i recytować życzenia – zapisz je na prezencie w postaci grawera. Ewentualnie dokup do prezentu ozdobną kartkę z cyfrą rocznicy ślubu.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Stąd też zapewne kolejne lata wspólnego pożycia małżeńskiego doczekały się swoich nazw. Roczne małżeństwo obchodzi rocznicę bawełnianą, pięcioletnie - rocznicę drewnianą, dziesięcioletnie - cynową. Dwadzieścia pięć lat po ślubie obchodzi się srebrne gody, 30 lat - perłowe, 40 lat - rubinowea 50 lat- złote.

Rocznica ślubu rodziców to okazja, aby złożyć im życzenia jubileuszowe, ofiarować kwiaty i prezent. Wybór prezentu z okazji rocznicy ślubu często nastręcza sporo problemów rodzinie i znajomym. Szczególnie jest to trudne przy wyborze prezentu z okazji wyższych jubileuszy, takich jak 25-lecie lub 50-lecie małżeństwa.

W JakiPrezent.pl prezentujemy ciekawe oferty z różnorodnych sklepów internetowych. Zastanów się czego potrzebują Rodzice? Może ich wspólny czas we dwoje z biegiem lat stał się szary i rutynowy? Przejrzyj kategorię Niezapomniane przeżycia we dwoje i wybierz przygodę, która pozwoli im zakosztować czegoś ciekawego. A może ucieszyliby się z fotoprezentu, który w piękny sposób upamiętnił ich wspólne chwile? ? Nic prostszego - zobacz kategorię Fotoprezenty. Jeśli rodzice marzą o podróży, zafundujcie im romantyczną wycieczkę we dwoje. Polecamy też przygotowanie albumu ze zdjęć i wręczenie w trakcie rodzinnej uroczystości.