Sortuj wg:

strona:

115
  • Para ślubna...Państwo młodzi nie są już zbiorem upodobań, lecz tworzą jedność. Dobrym pomysłem na prezent ślubny będą rzeczy związane z wyposażeniem wnętrz, jednakże w stylu, który jest akceptowalny przez obojga. Podarowanie np. obrazu czy wazonu w momencie gdy dla jednego z małżonków najważniejszy w domu jest minimalizm może okazać się nietaktem. Podobnie sprawa ma się z np. z podarowaniem zwierzaków – podczas gdy jedno je uwielbia, dla drugiego może okazać się to prezent nie do przyjęcia.

    Dostosuj się do wymagań i sugestii

    Ważnej jest by przy wyborze podarunku na ślub zachować pewną dyscyplinę i nie forsować na siłę produktów, które naszym zdaniem przydadzą się Państwu Młodym. Różnego rodzaju rozwiązania jak listy prezentów lub karty prezentowe dadzą nam bezpieczną furtkę by podarować Państwu Młodym naprawdę trafiony prezent. Dlatego nie warto kupować drogich sprzętów lub dzieła znanego artysty jeśli nie mamy pewności, że jest to prezent, który spodoba się Młodej Parze – zdecydowanie lepiej jest im podarować kopertę lub kartę podarunkową do danego sklepu czy galerii. Stawianie się w roli „dobrej cioci” lub „wujka dobrej rady” na ogół nie przynosi dobrych owoców, a poszanowanie upodobań Młodych, którzy właśnie zaczynają nowe życie z pewnością przysporzy Wam więcej sympatii.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Ślub

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe na Ślub

Ślub i wesele to niezapomniany dzień w życiu. Wiąże się on z przygotowaniami: od wizyty w parafii czy Urzędzie Stanu Cywilnego, przez wybór sali na przyjęcie weselne, zaproszenie gości, wybór strojów weselnych i obrączek.
Z okazji ślubu zwyczajowo składa się parze młodej życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i ofiarowuje kwiaty. Nadchodząca uroczystość ślubna rodzi w głowach gości weselnych pytanie: co na prezent dla pary młodej? Tu radzimy skonsultować się z najbliższymi Państwa młodych. Warto wiedzieć jaki jest status materialny, czy mają już wyposażone mieszkanie czy dom, czy też decyzje dotyczące zakupu mieszkania są dopiero prze nimi. Tradycyjnie polecamy tutaj przedmioty z kategorii Dom i ogród, w tym Akcesoria do wina, Filiżanki do kawy i herbaty, Karafki i Kieliszki, Roboty kuchenne, Solniczki i pieprzniczki czy Wyposażenie wnętrz. Jeżeli para młoda posiada już urządzone mieszkanie, polecamy wybrać w ramach prezentu cos nietypowego, na przykład z kategorii Niezapomniane przeżycia: We dwoje. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie jaki prezent wybrać – przejdź także do bloga JakiPrezent.pl Blog