Sortuj wg:

strona:

16
  • ...Panu Młodemu wycieczkę niespodziankę do Gdańska, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Warszawy czy Krakowa. W dzień zwiedzajcie miasto, a w nocy bawcie się w najlepszych dyskotekach. Być może, w którymś z tych miast wystąpi ulubiony wokalista bądź zespół Pana Młodego? Taki koncert to nie tylko świetna zabawa, ale również wyjątkowy prezent z okazji Kawalerskiego. Możesz również zorganizować kilka miejskich zabaw na ulicach nieznanego Wam miasta. Wykaż się własną kreatywnością. Jeśli jednak brakuje Ci pomysłów, zajrzyj na stronę naszego bloga lub fora internetowe, po konkretne propozycje. Zorganizuj aktywny Wieczór Kawalerski. Zbierz od wszystkich gości składkę na dwa atrakcyjne przeżycia ekstremalne dla Pana Młodego. Może to być skok na bungie, skok ze spadochronem, lot motolotnią, jazda Subaru, Lamborghini lub… Tirem, czy też wyścigi samochodowe na specjalnie przeznaczonym do tego torze. Spędźcie dzień w Parku Przygód lub podczas gry w paintball, a wieczorem udajcie się do pubu, na kieliszek wina bądź szklankę dobrej whiskey, przy której pogracie w darty lub bilard. Wraz ze znajomymi Pana Młodego zabierz go na kurs tańca lub gotowania. Niech po ślubie zaskoczy swoją partnerkę nowymi umiejętnościami. Nie zapomnij o śmiesznym upominku dla Pana Młodego. Może to być gadżet z sex shopu, „alkohol bezalkoholowy” (po ślubie małżonka prawdopodobnie nie pozwoli mu na wysokoprocentowe trunki) lub fotoprezent z jednej ze wspólnych imprez. Życzymy udanej zabawy.

    Co kupić kumplowi na Wieczór Kawalerski? Prezenty na tę imprezę to nadal prezent dla faceta, a więc pierwszym warunkiem jest kupić prezent który będzie: albo męski, albo śmieszny, albo zaskakujący czy, w końcu ... o lekkim zabarwianiu erotycznym. Te ostatnie obok uśmiechu mogą także podbudować męskie ego i wprawić przyszłego Pana Młodego w dobry nastrój. Fajnym pomysłem na prezent na wieczór kawalerski oprócz oczywiście alkoholu są są akcesoria do alkoholu jak lodowe kieliszki, osobisty kufel do piwa czy inne śmieszne gadżety imprezowe. Mężczyźni chętnie je kupują, zwłaszcza, że taki prezent może przydać się już na podczas samej imprezy.

    Impreza na Kawalerskie to najchętniej wybierany pomysł na uczczenie ostatnich dni z kumplem stanu wolnego. Dla jednych panów koncert lub ciekawy weekendowy festiwal, dla innych rajd samochodowy lub wyścigi, a dla jeszcze innych choćby zaszycie się 3 dni na rybach z dobrze zaopatrzonym bagażnikiem będą najlepszym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego.

    Gadżety na Wieczór kawalerski

    Jaki prezent dla niego na Wieczór kawalerski gdy on nie chce szalonej imprezy lub gdy nie lubi śmiesznych prezentów? Możemy nadal pozostać w świecie gadżetów, jednakże nie będą togadżety użytkowe. Fajny długopis, ulubiona książka, personalizowana koszulka to tylko kilka podpowiedzi. Super prezentem na kawalerskie może być droższy elektroniczny gadżet, na który koledzy zrobią zrzutkę. W sam biorąc pod uwagę fakt, że kolejny prezent dla kumpla będzie musiał uwzględnić już także jego żonę.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na wieczór kawalerski

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na wieczór kawalerski

Wybierasz się na Wieczór Kawalerski, ale przeczytałeś w Internecie, że z tej okazji nie daje się Panu Młodemu żadnych prezentów? My też spotkaliśmy się z taką opinią, aczkolwiek się z nią nie zgadzamy. Po rozmowach ze znajomymi mężczyznami, zarówno żonatymi jak i kawalerami, weryfikujemy ten pogląd. Śmieszny gadżet z okazji kawalerskiego jest jak najbardziej pożądany. Jeśli nie wiesz co zatem kupić, zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertami, które przedstawiliśmy na stronie jakiprezent.pl. Nasze propozycje są wyjątkowe i dość tanie, bowiem nie przekraczają kwoty 200 złotych. Co zatem podarować Panu Młodemu? Gadającego pilota, którym będzie mógł odpowiednio zaprogramować swoją kobietę, kostki z Kamasutrą, które będzie mógł wykorzystać podczas nocy poślubnej, imprezową ruletkę, papier toaletowy ze stuzłotówek (oby nigdy nie zabrakło mu pieniędzy) czy gadająco- liczący otwieracz (choć tu mieliśmy nie lada dylemat, czy nie podarować go lepiej Pannie Młodej, która dzięki niemu będzie mieć kontrolę nad ilością wypitych butelek piwa, przez przyszłego męża ). Jeśli jednak organizujecie Panu Młodemu aktywny Wieczór Kawalerski, czyli na przykład grę w paintball, skok na bungie czy ze spadochronem, na który się składałeś, to dodatkowy podarunek może być tylko symbolicznym gadżetem.

Wieczór kawalerski to z założenia ostatnia okazja, podczas której przyszły pan młody zażyje pewnych przyjemności, które wkrótce nie będą mu już dostępne. Na Wieczór kawalerski zapraszani są sami mężczyźni, najbliżsi koledzy pana młodego. Impreza organizowana jest przed ślubem w dogodnym dla wszystkich zaproszonych terminie.
Z okazji Wieczoru Kawalerskiego koledzy pana młodego przygotowują zazwyczaj atrakcje, które spowodują, że wieczór ten zapadnie w jego pamięć. Co na prezent dla pana młodego? To zależy od jego upodobań. Jeśli to Domator - zorganizujcie jego wieczór kawalerski u niego w domu, a wieczorem wyciągnijcie z domu do miasta. Jeśli to Dusza towarzystwa zabierzcie go do klubu go-go. Może warto skorzystać z firm organizujących niespodzianki z kategorii Niezapomniane przeżycia?   Przejrzyj blog Blog