Sortuj wg:

strona:

16
  • ...to ona jest główną organizatorką wieczoru), podarunek może być jeden od wszystkich dziewcząt lub od każdej oddzielnie. Najważniejsze aby upominek (bądź upominki) były „niegrzeczne” i świadczyły o dużym poczuciu humoru, zarówno jubilatki jak i jej gości. Jeśli zdecydujecie się na składkę to polecamy podarunki praktyczne, takie jak weekend w Spa, w którym Panna Młoda zrelaksuje się przed czekającym ją ślubem i weselem (wbrew pozorom to bardzo męczący dzień), lub metamorfozę, dzięki której olśni przed ołtarzem nie tylko męża, ale również księdza i gości. Kolejna nasza propozycja przeznaczona jest tylko dla kobiet o stalowych nerwach, które lubią ekstremalne wyzwania. Jako, iż popularne stało się myślenie, że po ślubie życie jest nudne i monotonne, Wy jako najlepsze przyjaciółki przyszłej żony, postarajcie się, o dostarczenie jej odpowiednio dużej dawki wrażeń. Podarujcie jej zatem voucher, dzięki któremu uda się w podróż po swoim mieście balonem, skoczy na bungie, lub spłynie kajakiem lub pontonem po Dunajcu. Pamiętajcie, że najważniejsze jest to, aby chwile te mogła dzielić z ukochanym. Jeśli jednak zadecydujecie, że każda z zaproszonych dziewcząt, ma przynieść sama śmieszny prezent z okazji Panieńskiego, maksymalna kwota za jaką będziecie go kupować nie powinna przekraczać 200 złotych. Pozwoli to uniknąć zakłopotania Panny Młodej i jej gości przy wręczaniu upominków. Polecamy futerkowe kajdanki, miłosne gry dla dwojga, zabawki lub bieliznę erotyczną (tylko jeśli znasz dokładne rozmiary przyszłej mężatki).

    Dziś jeszcze Twoja przyjaciółka, a już wkrótce dobra i przykładna żona? Tak! Wieczór Panieński to prawdopodobnie ostatnia z imprez jakie przyszła Panna Młoda odbywa w tylko babskim gronie i będąc jeszcze „na wolności”;) Dlatego powinna to być niezapomniana i szalona impreza. Warto zacząć ją dobrym prezentem. Co kupić przyjaciółce na Wieczór Panieński? Przed wszystkim coś szalonego lub bajecznie przyjemnego. Jeśli nie zdecydujesz się na śmieszne gadżety na Wieczór Panieński , to alternatywą jest wysłanie przyszłej Panny Młodej na ekskluzywny zabieg do spa lub u kosmetyczki, który zapewni jej znakomity relaks przed ślubem. Świetnym pomysłem na prezent na Panieńskie są przydatne książki i poradniki (Kamasutra jest z nich najpopularniejsza, choć nie jedyna), które pomogą w budowaniu szczęśliwego małżeństwa.

    Wieczór Panieński Prezenty , które ucieszą całe grono

    Bardzo popularnym podarkiem na Wieczór Panieńskiniematerialne prezenty, czyli takie, w których organizuje się jakieś ciekawe przeżycie. Idealnie kiedy wszystkie dziewczyny mogą wziąć w nim udział. Jest to np. kurs tańca lub nauka masażu. Jest przy tym mnóstwo śmiechu i można nabyć nowe kompetencje , które z pewnością przydadzą się na nowej drodze życia. Sama atrakcja nie należy do najtańszych jednak przy składce wychodzi to naprawdę niedrogi podarunek na Wieczór Panieński. Wtedy jako prezent dla przyszłej panny młodej wystarczy mały drobiazg do 50 zł.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na wieczór panieński

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na wieczór panieński

Twoja siostra lub najbliższa przyjaciółka poprosiła Cię, abyś została jej świadkową? Zgodziłaś się, ale nie wiesz jakie obowiązki na Tobie spoczywają? Pierwszym z nich jest urządzenie Wieczoru Panieńskiego, a jeśli dostosujesz się do naszych wskazówek, gwarantujemy, że zarówno Panna Młoda, jak i jej koleżanki długo go nie zapomną. Krok po kroku przeprowadzimy Cię bowiem przez trudy organizacji tej imprezy. Zapytaj siostrę lub przyjaciółkę o listę osób, które chciałaby zaprosić na swój Panieński, a później się z nimi skontaktuj. Razem zdecydujcie kiedy i gdzie będziecie się bawić. Ważne jest, aby termin pasował wszystkim dziewczętom (panom na imprezę wstęp wzbroniony!). Jeśli zdecydujecie się na zabawę w terenie, warto udać się do innego miasta, i zwiedzić kluby nocne w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Poznaniu czy Łodzi. Nocleg możesz zamówić w hostelu. Zwróć jednak uwagę na opinie o nim, jakie zamieścili na stronach internetowych inni jego użytkownicy. Nie ważne czy bawicie się w domu, klubie czy na ulicach miast, przebierzcie Pannę Młodą w suknię ślubną zrobioną z papieru toaletowego lub specjalny strój diablicy. Nie zapomnij o poczęstunku i organizacji specjalnych zabaw, o których możesz poczytać na naszym blogu lub forach internetowych. Pamiętaj również o śmiesznych podarunkach. Warto ustalić, która co chce podarować Pannie Młodej, tak aby prezenty się nie dublowały. Pomysłów na upominki szukajcie na naszej stronie jakiprezent.pl. Życzymy udanej zabawy!

Wieczór panieński podobnie jak i Wieczór kawalerski organizują tradycyjnie świadkowie. Jak zorganizować niezapomniany Wieczór panieński? To koniec wolności i początek nowego, odpowiedzialnego życia. Należy przeanalizować, jakiego usposobienia jest przyszła panna młoda. Jeśli to osoba spokojna, to z pokazu chippendales raczej nie będzie zadowolona.
Skorzystaj zatem z naszych podpowiedzi na JakiPrezent.pl. Znajdziesz tu pomysły na prezent dla różnych osobowości: Businesswoman, Dusza towarzystwa, Tradycjonalistka, Modna i trendy czy Domatorka. Szczególnie proponujemy wszelkiego rodzaju prezenty z kategorii Śmieszny, Erotyczny, Luksusowy czy Spersonalizowany. Przejrzyj także kategorię Niezapomniane przeżycia, mamy tu przeżycia Artystyczne, Sportowe i z adrenaliną, Uroda i relaks. Przeżycia z kategorii We dwoje z powodzeniem odpowiednie będą na prezent z okazji zbliżającego się ślubu. W poszukiwaniu pomysłów na prezent przejdź także do bloga Kobieta.