Projektor Epson i wskaźnik Avtek

Total
0
Shares

Przychodzi taki czas w życiu faceta, kiedy przestaje być dzieckiem, a staje się mężczyzną. Nie znaczy to jednak, że musi on odrzucić wszelkie uciechy nowoczesnej technologii. Nie oszukujmy się. Mimo tego, że w pracy robimy srogie miny, dalej mieszka w nas ten mały chłopak cieszący się zabawkami. Najlepszym tego przykładem są spotkania menadżerów, podczas których co i rusz przechwalamy się smartfonami, palmtopami i innymi padami. Co mnie najbardziej w tym wszystkim zdziwiło, to to, że można się także afiszować sprzętem służącym wyłącznie celom zawodowym. Nie laptopem, ale ściśle wyspecjalizowanym narzędziem. To tak jakby mechanicy pokazywali sobie, który to ma lepszy śrubokręt. Wiecie o czym mówię? O projektorach. Nie będę się tu rozwodzić nda sensownością tego typu współzawodnictwa. Zaprezentuję Wam sprzęt, który z pewnością Wam dobrze posłuży i nie zawiedzie podczas prezentacji. Ale czy u kogoś wzbudzi zazdrość? Szczerze powiem – jest to dla mnie nieistotne.

Epson EH-DM3 ma więcej niż moglibyśmy wymagać. Oprócz lampy 200W o czasie pracy 5000 godzin, rozdzielczości 960 x 540 pikseli i jasności 2000 lumenów ma także bardzo fajne dodatki multimedialne. Wbudowano do w niego odtwarzacz DVD i system wirtualnego dźwięku przestrzennego. O ile DVD się przyda, tak dźwięk przestrzenny raczej szału na dużej prezentacji nie zrobi. Na pewno potrzebne będzie dodatkowe nagłośnienie. Sprzęt ma świetne opinie i z tego, co udało mi się znaleźć świetnie prezentuje obraz w formacie HD.

Ile: 2149zł

Do kompletu proponowałbym wskaźnik laserowy AVTek Presenter LCD. Urządzenie z mnogością funkcji. Dzięki wyświetlaczowi LCD możemy kontrolować czas prezentacji, a wskaźnikiem przerzucać kolejne slajdy. Można sterować bezpośrednio Power Pointem. O co jeszcze zadbali producenci? Możliwość zdefiniowania cykli czasowych, alarm dźwiękowy z wibracją, wskaźnik laserowy czerwony. Do tego obsługa myszy i sterowanie kursorem. Kompatybilny z systemami Microsoft, zasięg radiowy do 10 metrów. Zasilany 2 bateriami AAA.

Ile: 179,90zł

Oba produkty kupimy w komputronik.pl

 

Artykuły podobne