Jak co roku w świątecznym ferworze chcemy załatwić wszystko jak najsprawniej i najszybciej, dlatego prezenty dla dzieci można nabyć przy okazji świątecznych zakupów. Poniżej przedstawiamy, co oferują dla naszych pociech znane, polskie sieciówkę.

Rossmann dla dzieci

Znajdziemy tutaj jak zwykle bezpieczne, miękkie zabawki dla maluchów, a także edukacyjne, kolorowe książeczki, które zainteresują każde dziecko. Z nowości pojawiła się ?Violetta, księga urody? oraz ?Violetta, za kulisami?.,3220,Krolowa-Sniegu.html

Fot. disney.pl

Smyk i 5-10-15

Najbardziej znana sieciówka dziecięca oferuje w tym sezonie: nowe kolekcje drewnianych zabawek dla najmłodszych firmy Baby&More, akcesoria z serialu ?Violetta?.

Fot. babygoodtime.pl

Nowymi produktami w 5-10-15 dla dzieci są dżinsy, a także słodki komplet niemowlęcy składający się z bluzeczki i spodenek. Pamiętajmy jednak, że dzieci nie obowiązują zasady mody, więc spokojnie możemy zdecydować się na inne piękne i wygodne ubrania.

 Lidl, Auchan, Biedronka, Tesco, Carrefour

Znane i uwielbiane przez nasz supermarkety także przygotowały specjalną ofertę dla dzieci. Lidl proponuje nam: zabawki edukacyjne, namioty do zabawy dla dzieci, samochody i tory jazdy, modne lalki, a także elementy do prac manualnych. W Auchanie natkniemy się na lalki wzorowane na postaciach z bajek, pluszowe kucyki My Little Pony, a także najnowsze, oryginalne zestawy ?Farma? lub ?Zoo?. Biedronka oferuje bezpieczne zabawki ?Elefun toys? dla dzieci poniżej 3 lat, zaś Tesco zabawki ?Fisher Price? oraz najnowsze zestawy ?Lego?. Carrefour przygotował dla nas książki Małgorzaty Musierowicz ? idealne na prezent świąteczny dla dzieci.

Fot. soksuwalki.eu

Fot. metro.co.uk

Artykuły podobne

Prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci

Wreszcie nadszedł upragniony listopad. Pomimo, że za oknem jest szaro, z chmur kapie siarczysty deszcz, nadworna aura ponura i smutna, to jednak atmosfera w naszych sercach wypełniona jest entuzjazmem oraz…
Zobacz więcej ...