Konsola do gier. Marzy o niej prawie każdy chłopiec i wiele dziewczynek. Najbardziej popularnymi markami przenośnych konsoli do gier są marki: Sony, Nintendo.  Wiodący producenci prześcigają się w pomysłach. Jednak jak to bywa z markowymi sprzętami elektronicznymi ich cena bywa często bardzo wygórowana.

Klasyczne PSP od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Oprócz odtwarzania gier zawartych na dyskach (możliwe jest również odtwarzanie ich z kart pamięci po wcześniejszym zakupieniu w sieci PlayStation Store po odpowiedniej modyfikacji oprogramowania) konsola umożliwia odtwarzanie wielu multimediów:

  • muzyki  z kart pamięci jak i dysków UMD Audio
  • filmów z kart pamięci jak i UMD
  • zdjęć   z kart pamięci)
  • dzięki wbudowanemu Wi-Fi konsola łaczy się z Internetem za pomocą przeglądarki NetFront

Polecana jest dla dzieci powyżej 7 roku życia, bądź osób, które lubią grać i muszą mieć zawsze przy sobie swoje ulubione gry. Prezentujemy wersję klasyczną.

Konspla Psp, Euro.com.pl

 Sklep: Euro AGD

Cena: od 399 zł w zależności od modelu

W Internecie możemy znaleźć znacznie tańszy odpowiednik tej popularnej konsoli. Nazywa się ona "konsola do gier pmp hd." Ta całkiem zgrabna replika Sony zdumiewa swoimi opcjami.

Posiada:

* aparat 2.0, kamerę cyfrową, kamerę internetową, TV out, menu w języku polskim, wbudowaną pamięć 4 GB, 200 gier Nes, odtwarzacz filmów video, radio fm, dyktafon cyfrowy, foto album, czytnik kart micro SD, możliwość E-booka, i wiele wiele innych…

Najciekawsza jest jednak cena tej konsoli, ponieważ kosztuje 125zł, opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Osoby, które miały okazję korzystać z tego wynalazku podkreślały fakt jej wszechstronnych możliwości oraz bardzo dobrą cenę. W szczególności polecana jest ona dla dzieci. Można obdarować nią 4 letnie dziecko, aby przekonać się czy warto inwestować z czasem w bardziej profesjonalne sprzęty dla swojej pociechy. 

Konsola do gier PMP HD, Allegro.pl

Sklep: Allegro.pl

Cena: 129 zł

Artykuły podobne