Przygotuj się na pierwszy dzwonek

Total
0
Shares

Wielkimi krokami zbliża się już wrzesień, czyli czas, kiedy nasze dzieci idą do szkoły. Wszyscy rodzice borykają się z problemem skompletowania dla dziecka wyprawki, która wcale nie należy do spraw najtańszych. Pomijając już kwestie związane z książkami, zakup plecaka, zeszytów, piórnika, kredek, kartonów i wielu innych niezbędnych przedmiotów jest dla rodziców nie lada kosztem. Zazwyczaj pomocne okazują się wówczas sieciówki, które oferują produkty promocyjne w przystępnych cenach. Atutem sieciówek jest również fakt, iż w jednym miejscu można skompletować całą wyprawkę bez konieczności żmudnych poszukiwań. Zatem przyjrzyjmy się temu, co mają do zaoferowania największe sieciówki w Polsce.

PEPCO

Aktualna gazetka Pepco przewiduje wiele akcesoriów niezbędnych dla dziecka w nowym roku szkolnym. Wrzesień nie obędzie się bez nowych dresów. Wiadomo, że dres to najbardziej komfortowy element stroju dla każdego dziecka. Dres dziewczęcy składający się ze spodni i bluzy z kapturem to koszt 19,99 zł. Natomiast 2 ? częściowy dres chłopięcy w Pepco kosztuje 14,99 zł. Nieodzowny szkolny element wyprawki to kapcie. W Pepco różne rodzaje i wzory po 19,99 zł. Dziewczynki uwielbiają nosić legginsy. Jest to także spore ułatwienie dla mam, bo są one stosunkowo niedrogie (9,99 zł). Dla chłopców natomiast przydadzą się kolorowe t-shirty, ich koszt to 9,99 zł. Wyprawka szkolna to przede wszystkim plecak. W Pepco możemy go zakupić za 49,99 zł. Kolejne kwestie ? piórnik (7,99 zł), worek na kapcie (9,99 zł), zestaw przyborów do piórnika (7,99 zł), zestaw długopisów żelowych (3,99 zł). W swojej gazetce Pepco wyceniło podstawową wyprawkę szkolną na mniej niż 7,00 zł. Składa się ona z długopisu, temperówki, gumki, zeszytów, ołówka, papierów kolorowych, kleju, kredek świecowych, nożyczek, bloku rysunkowego oraz teczki z gumką.

Fragment gazetki

Źródło: pepco.pl

TESCO

W katalogu ?Szkoła da się lubić? możemy odnaleźć wszystko to, czego nasze dziecko potrzebuje w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Ponadto gazetka oferuje kupony na 10,00 zł rabatu podczas kompleksowych zakupów. Plecak markowy różne modele i kolory to koszt 49,99 zł. W szkole niezbędne są także kredki. Zestaw 12 ? kolorowy kosztuje 8,99 zł. Zestaw 10 ołówków z gumką to koszt 0,99 gr. Naklejki na zeszyty (1,29 zł) z pewnością przydadzą się każdemu uczniowi, natomiast komplet 5 zeszytów (5,00 zł) będzie odpowiedni na dobry początek nauki. Szkoła nie miałaby żadnego sensu bez długopisów i tutaj Tesco oferuje naprawdę spore możliwości. Długopis wymazywalny, czyli taki, który można zmazać beż użycia korektowa to koszt 3,99 zł, pióro kulkowe oraz pióro wieczne kosztują po 9,99 zł, różnobarwne długopisy żelowe w 10 ? sztukowym opakowaniu to koszt 5,99 zł. Początek szkoły kojarzy się także ze skompletowaniem wyprawki na zajęcia plastyki ? bibuła, wycinanki, plastelina, nożyczki kosztują stosunkowo niedrogo w granicach 2,00 zł ? 5,00 zł.

Fragment gazetki

Źródło: tesco.pl

LIDL

Gazetka Lidla zatytułowana jest ?Wielka wyprawka?. Sprawdźmy, w jaki sposób ta sieciówka przygotowała się do nowego roku szkolnego. Od razu możemy zauważyć, że Lidl skupił się przede wszystkim na ubraniach dla dzieci. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to nie tylko książki, zeszyty i artykuły piśmiennicze. Nowy rok to także nowe ubrania, które trzeba zapewnić naszemu dziecku, aby codziennie miało co na siebie założyć. Dziewczęce koszulki z długim rękawem kosztują 17,00 zł, natomiast chłopięce koszulki polo to koszt 22,00 zł. Bardzo modne w tym sezonie tenisówki za kostkę z ćwiekami lub nadrukiem to koszt 49,99 zł. Hitem jest skórzana, dziewczęca ramoneska w kolorach różowym bądź czarnym, które kosztuje 66,00 zł. Chłopcy natomiast uwielbiają basebolówki, których koszt to 33,00 zł. Lidl oferuje dla dziewczynek specyficzny model legginsów, czyli tzw. legginsy. Jaka jest różnica? Jegginsy są przede wszystkim grubsze i z powodzeniem można je nosić zamiast zwykłych jeansów. Nie prześwitują, są ciepłe i bardzo wygodne. Różowe, w panterkę bądź czarne kosztują 24,00 zł.

Fragment gazetki

Źródło: lidl.pl

BIEDRONKA

Na zakończenie przejrzymy oferty z gazetki Biedronki. ?Szkoła jest wesoła?, czyli tytuł gazetki zachęca do kompletowania w Biedronce szkolnej wyprawki. Na pierwszej stronie gazetki oferowany jest laptop w cenie 1 199,00 zł. No taki laptop na pewno przyda się niejednemu uczniowi. Plecak usztywniany to koszt 49,99 zł, zeszyty 96 ? kartkowe w twardej okładce są w cenie 1,99 zł. Zakreślacze lub markery, różne zestawy kosztują 3,99 zł, różnorodne zestawy długopisów są po 5,99 zł. Artykuły piśmiennicze do wyboru: kolorowe cienkopisy 8 sztuk, długopisy kulkowe 4 sztuki, długopisy żelowe 6 sztuk, długopisy z brokatem 6 sztuk, długopisy z płynnym tuszem 4 sztuki, długopisy neonowe 4 sztuki kosztują 3,99 zł. Bardzo ciekawe są kolorowe notatniki kołeczkowe w twardej oprawie. Świetne kolorystycznie i na pewno przydatne, ponieważ podział na sekcje kolorystyczne pozwana na wykorzystanie 1 zeszytu do kilku przedmiotów. Ich cena to 11,99 zł.

Fragment gazetki

Źródło: biedronka.pl

A Wy co myślicie na temat kompletowaniu szkolnej wyprawki w dużych sieciówkach?

Artykuły podobne

Prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci

Wreszcie nadszedł upragniony listopad. Pomimo, że za oknem jest szaro, z chmur kapie siarczysty deszcz, nadworna aura ponura i smutna, to jednak atmosfera w naszych sercach wypełniona jest entuzjazmem oraz…
Zobacz więcej ...