Sentymentalny prezent na Boże Narodzenie dla rodziców lub dziadków

Total
0
Shares

Pomyśl o najwspanialszych zdjęciach, na których promieniejesz szczęściem razem z najukochańszą osobą. Takimi pragną Was zawsze widzieć rodzice czy dziadkowie. Z pewnością niektóre z nich znajdują się w ramkach i cieszą oczy, bardzo skutecznie poprawiając samopoczucie i dodając wiele pozytywnej energii. Mamy świetną wiadomość: z łatwością możesz “naładować” fotografię jeszcze większą dawką mocy. Chwila patrzenia może wywołać długotrwały uśmiech. Wystarczy zamiast ramki użyć efektownej szklanej statuetki. Oto romantyzm w nowoczesnej oprawie.

Grawerowane laserem 3D fotokryształy – wybitnie oryginalny prezent z okazji wspólnego Bożego Narodzenia, Walentynek, rocznicy ślubu, urodzin, imienin, Dnia Kobiet… Zdjęcia uwiecznione tą metodą zyskają nowy wymiar piękna. Oglądanie dostarczy znacznie więcej przyjemności niż w przypadku tradycyjnego obramowania. Podarunek uatrakcyjni wystrój domu. Jeśli chcesz wręczyć spersonalizowany element dekoracyjny, skuś się na to urzekające, osobiste dzieło sztuki. Osoba, którą obdarujesz, zachwyci się wyglądem, dopracowanym w każdym detalu. Doceni Twoją kreatywność w doborze prezentu. Spojrzy na znane zdjęcie, które było piękne, a teraz – dzięki Tobie – stało się jeszcze piękniejsze i sprawia, że miłe wspomnienia odżywają na nowo z jeszcze większą mocą.

To nie wszystko! Oprócz szklanej otoczki wokół zdjęcia widnieje laserowo wygrawerowana girlanda, złożona z dwudziestu trzech róż. Kwiaty układają się w kształt serca. Różany symbol miłości w jeszcze większym stopniu intensyfikuje główny przekaz upominku. Powiedz “Kocham Cię” i daj swojej drugiej połowie krystalicznie piękne serce wraz z Waszym zdjęciem stworzonym w technice 2D lub 2,5D (fotografia przestrzenna!). Co więcej – masz możliwość wzbogacenia fotokryształu o wybraną przez Ciebie dedykację. Dodaj sentencję, wyznanie uczuć albo na przykład słowa, dzięki którym zaiskrzyło między Wami i zwyczajna znajomość zaczęła się przeradzać w związek dwojga dusz i ciał.

Zobacz więcej prezentów Z Crystalcity.pl

Artykuły podobne