Plecaki, torby, walizki. Na kółkach i bez. Pakowanie się jest sztuką. Nie wszystkim znane są proste triki, które każdy wytrawny podróżnik ma opanowane do perfekcji.

Kwestią sporną jest zwijanie ubrań w rulony, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w bagażu, lecz po ich wyjęciu wyglądają "jak psu z gardła". Popieram za to technikę układania najcięższych rzeczy na dnie walizki, dzięki czemu lżejsze bluzeczki nie są aż tak wygniecione.

Dla wszystkich, którzy lubią mieć swój uporządkowany, idealnie spakowany bagaż pod kontrolą, polecam niezwykle praktyczne rozwiązanie: torebki na bieliznę bądź inne, drobniejsze szpargały. Dzięki spakowaniu skarpet, bielizny, strojów kąpielowych, lekarstw, czy akcesoriów kosmetycznych w taką niezwykle efektowną i praktyczną torebkę, już nic nie będzie luzem fruwało po naszej walizce!

Projektantka Anna Traczewska (metka by traczka) specjalnie z myślą o kobietach stworzyła linię worków w kwiaty, wykonanych ze szlachetnych materiałów (jedwabie, satyna i wysokiej jakości bawełna), dzięki czemu delikatna, seksowna kobieca bielizna będzie podróżowała w godnych warunkach. Seria dla mężczyzn również cieszy się dużą popularnością. Wyraźne wzory (pasy czy kratka), przypadną do gustu każdemu eleganckiemu globtroterowi.

(źródło: pakamera.pinger.pl)

(źródło: metkabytraczka.blogspot.com)

Torebki te można zamówić u projektantki (zlecając naszycie spersonalizowanego napisu, imienia, dedykacji itp.), bądź kupić np. przez internet w sklepie Wszystko z imieniem.

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czas małych i dużych podróży. Warto więc zaopatrzyć się w ułatwiające podróżowanie, i niezwykle stylowe gadżety!

Ile: 102 zł

Artykuły podobne