Mama, Muti, Mami, Matka, Matula. W okresie młodzieńczego buntu to i nawet Starą ją nazwaliśmy, choć ani tak nie wyglądała, ani się tak nie czuła… Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki ? święto kobiet, które urodziły dzieci, bądź jeszcze naszą je pod swoim sercem.

Trudy ciąży, ekstremalne przeżycie jakim jest poród oraz wreszcie pojawienie się na świecie dziecka ? to zmienia kobiecą perspektywę patrzenia na świat i grubą kreską oddziela wszystkie przeszłe doświadczenia.

Gdy dziecko dorasta nie zawsze jest różowo. Dlatego warto utrwalić te piękne momenty, kiedy wspólnie oczekujecie przyjścia na świat upragnionego maleństwa.

Podekscytowanie tatusia, kwitnący wygląd mamusi i rosnący, krągły, ciążowy brzuszek ? na zdjęciu można utrwalić praktycznie wszystko: emocje, oczekiwanie, zniecierpliwienie i szczęście.

Taka niezwykła pamiątka to wynik 2-3 godzinnej sesji fotograficznej, możliwej do zrealizowania w jednym z czterech wybranych miast Polski (Warszawa, Kraków, Poznań lub Wrocław). Można wybrać też wersję trochę droższą, która zawiera dodatkowo gotowy album z efektami pracy na planie sesji zdjęciowej.

Wspaniały prezent dla przyszłych mam!

Gdzie: prezentmarzen.pl

Ile: 299 zł (wersja bez albumu)

Artykuły podobne

Zmywarka w nowoczesnej kuchni

Sprzęt AGD w postaci automatycznej zmywarki to obecnie niewątpliwe ułatwienie w codziennych obowiązkach kuchennych oraz przede wszystkim znaczna oszczędność czasu. Dziś dostępny jest szeroki wachlarz tego rodzaju urządzeń, z którego…
Zobacz więcej ...