Ślubne podziękowania dla rodziców

Ślubne podziękowania dla rodziców – ciekawe pomysły

Total
0
Shares

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka pełnym wzruszeń, emocji i przeżyć. Jest to moment jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego bardzo ważne jest to, aby zaplanowany był w sposób idealny. Przyszli małżonkowie z pełną świadomością dbają o wszystkie szczegóły, począwszy od wyboru sali weselnej, strojów, dodatków oraz wielu innych szczegółów. Ważną i uroczystą chwilą podczas wesela są podziękowania dla rodziców. Bardzo często zastanawiamy się nad tym, co zrobić, aby podziękować swoim rodzicom za trud i oddanie w niezwykły i wyjątkowy sposób. Kwiaty, kosze owoców, czekoladowe upominki czy ramki ze zdjęciami to dosyć standardowe i nieco oklepane prezenty. Jeśli chcecie podziękować swoim rodzicom w piękny i elegancki sposób, mam dla Was doskonałe rozwiązanie.

W sklepie internetowym crystalcity.pl odnalazłam prezent, który na pewno spełni oczekiwania zarówno pary młodej jak i jej rodziców. Oryginalne statuetki, które łączy motyw pary gołąbków podtrzymujących swymi dzióbkami serce to jedyne w swoim rodzaju podziękowanie dla najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Gołębie to symbol miłości, wierności, pokoju i przyjaźni. W niektórych kulturach to również symbol powodzenia w życiu oraz dobrobytu. Białe gołębie to symbol szczęśliwej i czystej miłości. Nic więc dziwnego, że ptaki te wzbudzają piękne skojarzenia i bardzo często są wykorzystywanym motywem ślubnym.

Pamiątka Ślubu – Gołąbki Miłości duża statuetka

Efektowna statuetka z wygrawerowaną ślubną kompozycją pary gołąbków podtrzymujących swymi dzióbkami serce. Wszystko to w otoczeniu pięknych wstążek. Do wyboru mamy kilkanaście wersji napisów, jaki zostanie umieszczony między gołąbkami, a poniżej możemy swój wpisać własny tekst życzeń. Taka statuetka to wyjątkowa i bardzo efektowna pamiątka ślubu, która na pewno spodoba się rodzicom i przez długie lata będzie wywoływała w ich pamięci piękne wspomnienia.

Gołąbki Miłości duża statuetka

Pamiątka Ślubu – Gołąbki Miłości duża statuetka ? cena: 154,00 zł

Pamiątka Ślubu – Gołąbki Miłości wśród wstążek duża

Rewelacyjna statuetka ze szkła kryształowego z wygrawerowaną wewnątrz niej parą gołąbków. Gołąbki oznaczające parę zmagającą się we wspólnym trudzie, wznoszą ku górze serce będące symbolem miłości. Statuetka jest w pełni spersonalizowana, możesz (ale nie musisz) wybrać jeden z dostępnych napisów jaki zostanie umieszczony między gołąbkami, a także wpisać własny tekst życzeń. Dzięki takiemu prezentowi zaskoczysz swoich rodziców i wywołasz piękne emocje.

Gołąbki Miłości wśród wstążek duża

Pamiątka Ślubu – Gołąbki Miłości wśród wstążek duża ? cena: 239,00 zł

Podziękowanie dla rodziców – Gołąbki 3D duża statuetka

Statuetka z grawerunkiem 3D pięknej ślubnej kompozycji, którą tworzą dwa gołąbki podtrzymujące dzióbkami serce. Całość ozdabiają wyjątkowo długie wstążki. Ten klasyczny, a równocześnie bardzo efektowny motyw ślubny z całą pewnością przypadnie do gustu Twoim rodzicom. A dodatkowo, Twój własny tekst dedykacji wywoła wzruszenie i niezapomniane emocje. Prezent zawierający piękne przesłanie niesie ze sobą wyjątkowe przeżycia, które Wasi rodzice będą wspominać przez wiele lat. Statuetka stanowi nie tylko oryginalny prezent, ale również efektowną ozdobę każdego mieszkania.

 Gołąbki 3D duża statuetka

Podziękowanie dla rodziców – Gołąbki 3D duża statuetka ? cena: 154,00 zł

Podziękowanie dla rodziców – Gołąbki 3D średnia statuetka

Wspaniała statuetka o średnich wymiarach doskonale sprawdzi się jako ślubne podziękowanie dla rodziców. Dwa gołąbki wznoszące w górę serce wygrawerowane wewnątrz ramki ze szkła kryształowego ze specjalną dedykacją to prezent idealny dla najważniejszych osób w naszym życiu. Powiedz ?dziękuję? w niestandardowy sposób i podaruj swoim rodzicom cudowne chwile. W końcu to właśnie Oni zasługują na wszystko, co najlepsze.

 

A Wam jak podobają się kryształowe statuetki? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!

Artykuły podobne