smieśnie prezenty

Śmieszne prezenty na Święta dla chłopaka w formie voucheru LAST MINUTE. Co mu podarować, aby pod choinką popłakał się ze śmiechu?

Total
0
Shares

Śmieszne prezenty na Święta dla chłopaka to nasza ulubiona kategoria. Boże Narodzenie to okres, w którym warto odpiąć najwyższy guzik w koszuli i na prawdę pobyć z rodziną. Najlepszy prezent pod choinkę to my sami, pamięć, zrozumienie, a przede wszystkim uśmiech. To właśnie podaruj pod choinkę swojemu mężczyźnie. Jeśli nadal nie masz prezentu dla chłopaka skorzystaj z naszego zestawienia: śmieszne prezenty na Święta dla chłopaka LAST MINUTE. Podaruj mu kupon na wspaniałe przeżycie, które poprawi mu humor w te Święta.

#1 Bizonem przez pola czyli ostra jazda kombajnem, 499 zł

Ten polny gigant zapewni prawdziwy skok endorfin i wiele śmiechu. Podaruj mu pod choinkę odrobinę przaśnej zabawy w kombajnie – modelu BIZON SUPER. W skład voucheru wchodzi jazda na otwartej przestrzeni połączona z nauką podstawowych manewrów przez 60 minut. Dzięki kuponowi nauczy się podstawowych manewrów, takich jak ruszanie, jazda do przodu, cofanie, skręcanie Cała zabawa w kombajnie odbywa się w towarzystwie instruktora. Śmieszne prezenty na Święta dla chłopaka to jest to!

dostaniesz tutaj

jazda kombajnem

#2 Operator koparki – oko w oko z maszyną, od 359 zł

Bardziej oryginalny prezent pod choinkę trudno znaleźć. Samodzielna jazda koparko-ładowarką o wadze 10 ton zmieści się pod wigilijnym drzewkiem? Tak i to w formie eleganckiej koperty z zaproszeniem. Przerzucanie ziemi, wykopywanie i zasypywanie dołów to to, co zadowoli każdego prawdziwego faceta.  Czas trwania atrakcji to aż  80 minut, w tym część teoretyczna: 20 minut oraz  cześć praktyczna: 60 minut.  Walka z 1,5 tonową maszyną  odbywa się w towarzystwie instruktora. To będą na prawdę wesołe Święta.

dostaniesz tutaj

jazda koparka

#3 Szkolenie survivalowe, od 99 zł

Dawka adrenaliny pod choinkę! Szkolenie survivalowe nauczy go jak przetrwać w każdych warunkach. Voucher obejmuje naukę tego, czym jest sygnalizacja alarmowa, jak wzywać pomoc, jak wykorzystać do tego słońce i heliograf, jak to zrobić w nocy, jak przygotować ognisko sygnalizacyjne, a także tajniki nawigacji za pomocą przedmiotów terenowych oraz busoli i kompasu. Dzięki prezentowi chłopak nauczy się wyznaczać azymuty i odnajdywać drogę praktycznie w każdych kierunkach. Następnie zdobędziesz wiedzę jak filtrować i oczyszczać wodę z każdego naturalnego źródła.  Wisienką na torcie tego podarunku będzie ostateczny sprawdzian nabytych umiejętności. Podaruj mu na prawdę męski prezent pod choinkę. Niech poczuje magię świąt: prawdziwy survival.

dostaniesz tuta

szkolenie survivalove

#4 Wirtualna Rzeczywistość, 39 zł

Wraz ze świętami niech wejdzie w świat wirtualnej rzeczywistości. Wraz z voucherem przeniesie się w zupełnie inny wymiar z voucherem. Chłopak przetestuje najnowszą technologię jaką są gogle wizyjne Oculus Rift oraz zapozna się z  możliwościami, jakie prezentuje ta technologia. Niech zazna magii świąt -musisz wiedzieć, że odczucia po nałożeniu gogli są niezwykle naturalne, dzięki czemu poczujz się tak, jakbyś faktycznie przeniósł się do innego świata.

Do wyboru wiele opcji animacji: Affected – wirtualny dom strachów,  Dreadhalls – mini gra – horror, Don?t let Go – wyzwanie, pół żartem pół serio, gdzie chlopak zmierzy się ze swoimi lękami, Senza Peso – relaksujące doświadczenie audiowizualne, dot.  kultury i sztuki, Surge –  abstrakcyjna wizualizacja, w rytm energetycznej muzyki, Zero Piont – krótkie demo, ukazujące jak wygląda film w trybie wirtualnej rzeczywistości, Neos of the Universe –  prezentacja o tym, jak zbudowany jest nasz świat, Birdy King Land – wirtualny motor, Lava Inc. – wirtualny rollercoaster oraz w końcu AirDrift –  lot w wirtualnym świecie!

dostaniesz tutaj

gra-na-prezent

#5 Kurs kiperski: znawca złotego trunku, 169 zł

Kurs Kiperski to dla wielu mężczyzn wymarzony prezent świąteczny. Dzięki temu voucherowi pozna najciekawsze piwa świata , zasady ich produkcji, historię i pochodzenie surowców ale przede wszystkim zasady sztuki degustacji. Pozna profesjonalne metody szkolenia degustatorów i nauczy się oceny 8 najciekawszych gatunków piwa na świecie.

Prezent ten pomoże mu odpowiedzieć na egzystencjalne pytania typu: Jak odróżnić dobre piwo od złego?   Co to jest profil smakowy piwa i jak go używać?  Kiedy pić jakie piwo? Na zakończenie kursu otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie pierwszego etapu szkolenia – może nowy wpis do CV?

dostaniesz tutaj

kurs kiperski

#6 Emocje za kierownicą autobusu, od 189 zł

Ostra jazda pod choinkę i to bez biletu. Jeśli twój chłopak zawsze miał ochotę spróbować swoich sił za kółkiem autobusu? Z okazji świąt może się spełnić jego życzenie. Podaruj mu prawdziwe emocje za kierownicą autobusu. Voucher obejmuje profesjonalny instruktaż oraz samodzielną jazdę autobusem po placu manewrowym pod okiem instruktora. Sprawdź już teraz jak bardzo wielkość pojazdu może zmienić postrzeganie drogi! Lekcja na całe życie.

dostaniesz tutaj

jazda autobusem

 

Więcej świątecznych inspiracji znajdziesz tutaj:

Pomysł na prezent dla mamy na święta ? top 11 podarunków na Boże Narodzenie 2016

Jak udekorować dom na święta? Dekoracje i inspiracje Last Minute ? czyli najpiękniejsze świąteczne ozdoby DYI.

Prezent dla niego na święta ? przegląd najmodniejszych męskich gadżetów 2016

Relaksujące prezenty dla niej na święta ? 10 propozycji dla zapracowanej mamy

Świąteczne dekoracje w stylu skandynawskim

Prezent na święta dla nastolatki do 50 zł

Co na prezent na święta dla osób kochających sport? W poszukiwaniu najbardziej motywujących prezentów pod choinkę!

Artykuły podobne