O ile dla drogowców obfite opady śniegu są zazwyczaj głównym motywem najgorszych koszmarów, o tyle dla dzieci nie ma nic wspanialszego niż biała zima. W końcu zima bez śniegu, to prawie jak Gwiazdka bez Św. Mikołaja. Dlatego też jeżeli tylko masz okazję zabrać swoją pociechę do jakiegoś zaśnieżonego kurortu (jeżeli wasz park nie jest pokryty wystarczająco dużą wartwą białego puchu), to nie wahaj się zbyt długo. A żeby wyjazd był jeszcze bardziej atrakcyjny zabierz ze sobą następujące gadżety: 

1. Rakiety śnieżne

RAKIETY ŚNIEŻNE TSL 302 FREEZE

Mimo dostępność na rynku przeróżnych modeli butów na śnieg dla dzieci, rakiety śnieżne przenoszą zabawę w białym puchu na całkiem nowy wymiar. Po pierwsze zapewniają dużo większy komfort poruszania się po świeżym, nieubitym śniegu. Jeżeli planujecie wybrać się na spacer po górskich dolinach i iść po nie do końca przetartych jeszcze szlakach, rakiety są wręcz niezbędne. Po drugie, które dziecko odmówi sobie przyjemności założenia tak odjazdowego gadżetu, którego nie powstydziliby się bohaterowie bajek Epoka Lodowcowa, czy Inspektor Gadżet?

Ile: 149 zł

Gdzie: http://www.rakiety.pl/

2. Sanki nie z tej ziemii

Mogłoby się wydawać, że co jak co, ale taki standard białego szaleństwa, jak sanki nigy się nie zmienią i nasze dzieci będą, tak samo jak my, zjeżdżały z górek z sanek zbitych z paru desek z płozami. Nic bardziej mylnego! Poza jabłuszkami, zwanymi też listkami, na których można z dużym sukcesem zjeżdżać po ośnieżonej górce, a które ani trochę nie przypominają klasycznych sanek, różnorodność modeli sanek może przyprawić o zawrót głowy. Plastikowe, metalowe, drewniane, sterowane, niesterowane ? do wyboru do koloru. Sanki Sno Xross Hamax oferują prawdopodobnie najlepsze połączenie wszystkich możliwych dla sanek opcji. Nie tylko umożliwiają sterowanie sankami, ale posiadają też ręczny hamulec, co znacznie podnosi standardy bezpieczeństwa w porównaniu z innymi modelami. Jeżeli te cechy wydadzą się twojemu dziecku niespecjalnie atrakcyjne, to pozostaje jeszcze zestaw naklejek, którymi dziecko może 

samodzielnie udekorować swoje Sanki Sno Xross Hamax.

Ile: 439 zł

Gdzie: http://www.kidmarket.pl/

3. Bitwa na śnieżki

Absolutna klasyka sezonu białego szaleństwa. Znowu, wynalazki ostatnich lat przenoszą tę najbardziej tradycyjną śnieżną zabawę na całkiem nowy poziom. Pamiętasz jeszcze lata, kiedy zawsze obrywało ci się śnieżkami od najszybszego/najbardziej zwinnego/najlepiej celującego dziecka. Teraz możesz się upewnić, że to właśnie twoje dziecko będzie tym bohaterem śnieżnej bitwy. Wszystko przy pomocy Miotacza Śnieżek. Urządzenie to jest tak zaprojektowane, że automatycznie formuje 3 kulki śnieżne i potrafi wystrzelić je nawet do odległości 24 metrów! Nikt nie ma szans w starciu z twoim dzieckiem wyposażonym w taką broń.

Miotacz Śnieżek

Ile: 149 zł

Gdzie: http://www.toys4boys.pl/

Artykuły podobne