Wspaniałym pomysłem na prezent okazuje się różnego rodzaju biżuteria.Czy to dla młodej dziewczyny czy dla osoby starszej, nigdy nie wychodzi z mody. Poszukiwania można zacząć od określenia do kogo ma być przeznaczona dana błyskotka.

Dla młodszych kobietek pomyślmy o biżuterii bardziej oryginalnej niż klasyczny łańcuszek czy bransoletka. Tutaj możemy zabawić się zarówno tworzywem z którego będzie wykonany prezent lub śmiesznym kształtem. Dla nastolatki można wybrać kolczyki w kształcie serc przypominające klocki lego.

kolczyki lego – 16.00 zł

Natomiast dla siostry, koleżanki z pracy czy najbliższej przyjaciółki wybierzmy biżuterię, która będzie pasować do większości ubrań w szafie. Niech to będzie coś klasycznego jednak z małą nutką fantazji. Możemy pokusić się o wykwintny pierścionek z kilkoma oczkami, które niesfornie ułożone tworzą wspaniałą kompozycję na palcu. Migoczące oczka przyciągną wzrok każdego!

pierścionek

pierścionek – 29.90 zł

Oczywiście dla ukochanej Mamy czy Cioci również znajdziemy coś interesującego. Jednak tym razem nie wybierajmy bezpiecznej klasyki, poszalejmy ale z umiarem. Znajdźmy prezent, który wiemy, iż mimo ciekawego wyglądu będzie noszony równie często jak ukochana bransoletka Mamy. Mogą tym razem być to kolczyki Swarovski?ego! Pięknie błyszczące się kamienie przypominają małe papryczki chilli, więc nie są klasyczną pięknością ale mogą równie dobrze uwieźć gusta osoby obdarowanej takim cudeńkiem.

kolczyki Swarovski

kolczyki – 64.90 zł

Pojawia się też pytanie jak taki piękny prezent przechować aby nie zginął lub się nie zniszczył. Oczywiście także na to mamy odpowiedź! Rewelacyjny ?wieszak? na nasze błyskotki. Można na nim zawiesić wszelkiego rodzaju łańcuszki, kolczyki, bransoletki, broszki i wiele wiele innych bibelotów, które do tej pory gnieździły się w małym pudełeczku. Spodoba się nastolatkom np. w kolorze różowym, jak również kobietom dojrzałym chociażby w białym odcieniu.

wieszak na biżuterię

wieszak na biżuterię – 54.00 zł

Więcej pomysłów na ciekawą biżuterię znajdziesz na www.jakiprezent.pl

Artykuły podobne