Większość z nas lubi filmy. Niektórzy wręcz je uwielbiają i to właśnie im poświęcony jest ten pakiet pomysłów na prezent. Każdy lubi być obdarowywany czymś, co wiąże się w jakiś sposób z jego pasją. Dlatego jeżeli szukasz prezentu dla kinomaniaka, zainteresuj się jego ulubionymi tytułami, popcornem i kliszami filmowymi.

Prezent dla kinomaniaka, ujęcie pierwsze!

A raczej ujęcia. Każdy maniak filmowy ma swoją ulubioną pozycję. Czasem nawet kilka. Możesz spróbować zrobić kilka zdjęć, na których w miarę wiernie odwzorowujesz najbardziej charakterystyczne ujęcia z tych filmów. Potem umieść je w ramce przypominającej filmową kliszę. Możesz mieć pewność, że taki prezent wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

prezent_Dla_kinomaniaka)tasma_filmowa

fot. maniamamowania.pl

Konomaniak lubi popcorn

Co kojarzy się z salą kinową? Popcorn. Nic chyba nie jest w kinie tak przykre, jak zrezygnować z popcornu, a potem czuć jego zapach z następnego rzędu. Człowiek od razu pluje sobie w brodę, że poskąpił paru złotych. Dzięki tobie prażona kukurydza może stać się stałym elementem nie tylko wypadów do kina, ale także zwykłych domowych seansów. Niewielkich rozmiarów maszyna do popcornu sprawi, że każdy film będzie oglądany jak w kinie!

prezent_Dla_kinomaniaka_maszynka_do_popcornu

fot. hocdn.eu

Plakat filmowy

Jeżeli znasz ulubiony film osoby, której chcesz podarować prezent, sprawa staje się dużo prostsza. Plakat, koszulka lub kubek z kadrem z ukochanej produkcji z pewnością zadowoli tego kogoś.

prezent_Dla_kinomaniaka_pulp_fiction

fot. posters.pl

Pakiet kinomaniaka

W dobie internetu kupowanie filmów nie jest już tak popularne. Są jednak produkcje, które warto mieć na półce ? szczególnie kiedy jest się fanem. Przygotuj filmowy pakiet dla twojego kinomaniaka. Kilka filmów, torba popcornu, chusteczki na wzruszające seanse i możesz mieć pewność, że zapewnisz mu kilka udanych wieczorów.

prezent_Dla_kinomaniaka_pomysl_na_prezent_dla_kinomaniaka

fot. zszywka.pl

Jeśli nie brak ci odwagi i kreatywności ? zaszalej. Spróbuj nagrać swój film. Fan kina na pewno to doceni. A jeżeli macie wspólne nagrania, możesz spróbować dodać do nich kilka efektów specjalnych ? nie ma szans, żeby taka niespodzianka nie wywołała śmiechu. Próbuj, możliwości jest naprawdę bardzo wiele!

Artykuły podobne