Sylwestrowe stylizacje inspirowane kreacjami gwiazd

Total
0
Shares

Masz problem z wyborem sylwestrowej stylizacji? Szafa pęka w szwach, a Ty wciąż powtarzasz: ?nie mam się w co ubrać??. Weź głęboki oddech i poszukaj inspiracji w stylizacjach celebrytów.

Z łatwością przewidzieć można, że większość kobiet włoży sukienki w ciemnych kolorach. Bądź oryginalna! Tak, jak Nicole Richie włóż czerwoną sukienkę i wyróżniaj się w tłumie!

Nicole Richie

Czerwona sukienka

Sklep: H&M

Cena: 499 zł

Sukienki z długimi rękawami lub 3/4 królują w tym roku na wybiegach. Ten trend wykorzystała w swojej stylizacji Anne Hathaway. Może Tobie też się spodoba? Nie bój się cekinów ? przecież to Sylwester!

Anne Hathaway

Złota sukienka

Sklep: Zara

Cena:  459 zł

Dwuczęściowa sukienka to niekonwencjonalny wybór, który sprawi, że będziesz wyglądała nietuzinkowo. Czerwona kreacja Ashley Greene wywołała zachwyt nie tylko fanów, ale również stylistów i dziennikarzy. Skorzystaj z tego pomysłu!

Ashley Greene

Fioletowa sukienka

Sklep: H&M

Cena: 499 zł

Jeśli nie masz jeszcze błyszczącej, cekinowej sukienki w szafie, czas biec do sklepu. Przyda się ona nie tylko w Sylwestra, ale także podczas przyszłych imprez. Audrina Patridge wie, jak błyszczeć na bankietach!

Audrina Patridge

Sukienka, H&M

Sklep: H&M

Cena: 799 zł

Jeśli chcesz wyglądać uroczo i słodko, wybierz styl a la Jessica Alba. Pamiętaj, by górna część sukienki była idealnie dopasowana do ciała.

Jessica Alba

Sukienka, Zara

Sklep: Zara

Cena: 199 zł

Sukienka bez ramiączek to must-have tego sezonu. Weź przykład z Michelle Williams i ogranicz ilość dodatków ? dzięki temu uwaga gości skupi się na Twojej kreacji.

Michelle Williams

Sukienka, H&M

Sklep: H&M

Cena: 129 zł

Zobacz więcej na sukienka wieczorowa.

Artykuły podobne