Szpilą prosto w serce

Total
0
Shares

Czy Twoją przyjaciółkę zdradził chłopak? A może bestialsko ją porzucił? Czy nie potrafi uporać się z bólem po rozstaniu? Czy chce na kimś bądź czymś wyładować swój żal i złość? Jeśli tak, podaruj jej laleczkę voodoo.

Nie bój się. Laleczka ta nie ma nic wspólnego z czarną magią. Wbijanie w nią szpil tylko w teorii wywołuje pewne reakcje obiektu nienawiści. Za to w praktyce uśmierza ból osoby odtrąconej, porzuconej, nie mogącej sobie poradzić z raptownym rozstaniem. ?Wynoś się z mojego życia?, ?Oddaj mi moje rzeczy?, ?Przestań do mnie wydzwaniać?, ?Nie sypiaj z moimi przyjaciółkami? czy desperackie ?Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że wciąż mnie kochasz i chcesz mnie z powrotem? to tylko niektóre opisane w języku angielskim zwroty umiejscowione na laleczce w które można wbijać szpile. Wbijać, wściekać się, aż złość ustąpi, by uświadomić sobie, że to wcale nie koniec, lecz początek nowego życia pełnego nowych wyzwań, nowych znajomości, czy w końcu nowych miłości. 

Kupisz w sklepie: gizmobox.pl

Cena: 29 zł.

Artykuły podobne

Wyginacze mózgów

Lekcje się kończą, sesja także powoli zmierza do finiszu. Nadchodzą wakacje, czas słodkiego nieróbstwa, ewentualnie dorywczej pracy, podstawową zasadą jest jednak wrogość wobec książek, nauki, konieczności rozmyślań. Jak w takiej…
Zobacz więcej ...