Szpilą prosto w serce

Total
0
Shares

Czy Twoją przyjaciółkę zdradził chłopak? A może bestialsko ją porzucił? Czy nie potrafi uporać się z bólem po rozstaniu? Czy chce na kimś bądź czymś wyładować swój żal i złość? Jeśli tak, podaruj jej laleczkę voodoo.

Nie bój się. Laleczka ta nie ma nic wspólnego z czarną magią. Wbijanie w nią szpil tylko w teorii wywołuje pewne reakcje obiektu nienawiści. Za to w praktyce uśmierza ból osoby odtrąconej, porzuconej, nie mogącej sobie poradzić z raptownym rozstaniem. ?Wynoś się z mojego życia?, ?Oddaj mi moje rzeczy?, ?Przestań do mnie wydzwaniać?, ?Nie sypiaj z moimi przyjaciółkami? czy desperackie ?Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że wciąż mnie kochasz i chcesz mnie z powrotem? to tylko niektóre opisane w języku angielskim zwroty umiejscowione na laleczce w które można wbijać szpile. Wbijać, wściekać się, aż złość ustąpi, by uświadomić sobie, że to wcale nie koniec, lecz początek nowego życia pełnego nowych wyzwań, nowych znajomości, czy w końcu nowych miłości. 

Kupisz w sklepie: gizmobox.pl

Cena: 29 zł.

Artykuły podobne

Czarujemy zapachami

Tworzenia aury domowej przytulności ciąg dalszy 🙂 Tym razem czas zabrać się za zmysł powonienia 🙂 I chodzi mi o domowe aromaty, które wyczarować mozemy dzięki kadzidełkom. Z zapachami bywają…
Zobacz więcej ...